Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо няма нищо СЛЕД смърттанови [re: бeзпътeн]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано25.01.08 10:39



Да, познаваме се лично, но явно съм оставила у теб впечатлението, че съм доста простичка.



Тема Re: Защо няма нищо СЛЕД смърттанови [re: бeзпътeн]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано25.01.08 10:46



"С колкото и мъже да работиш, пак наблюденията ти са изключително ограничени" Не виждам как бих могла да те убедя в обратното, пък и няма смисъл. Не обобщавам само, а винаги казвам, че има изключения. Но все пак 95% от мъжете мислят с оная си работа и е лесно да бъдат манипулирани. Да, истината боли, чедо, но е факт.
Сега аз имам въпрос-ти доколко познаваш жените?



Тема Re: Защо няма нищо СЛЕД смърттанови [re: agrimonia]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано25.01.08 11:03



дори и да те е виждал, не му прави чест да тръби за това....

...с една дума идва като самохвалство, вижте ме, аз я познавам......аз съм баш играча..
ами и аз познавам някои хора от форумите, да взема да им нареждам имената ли?



Тема Re: Защо няма нищо СЛЕД смърттанови [re: agrimonia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано25.01.08 11:08



Не чак "доста простичка".

Само малко.

Майтапя се де, не се връзвай. Но за някои неща имаш предразсъдъци, с които не съм съгласен.

Редактирано от бeзпътeн на 25.01.08 11:08.



Тема Re: Защо няма нищо СЛЕД смърттанови [re: agrimonia]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано25.01.08 11:10



ми тя си е извоювана, не мога да си кривя душата.....т.е. благодарностите остават за теб и разума....





Тема Re: Защо няма нищо СЛЕД смърттанови [re: agrimonia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано25.01.08 11:11



Няма такова нещо като "жените", всяка жена е уникална, всеки мъж също. Почна ли да обобщавам "жените", "мъжете", значи започвам да робувам на предразсъдъци.



Тема Re: Защо няма нищо СЛЕД смърттанови [re: бeзпътeн]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано25.01.08 11:19



подмазвач....

...с лизане няма да се оправиш...
Правилно ти писа твоята позната....че мн. като тебе мислят не с това което трябва...
...един пълен неверник с какво друго може да мисли..?!



Тема Re: Защо няма нищо СЛЕД смърттанови [re: van_helsing]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано25.01.08 11:24



Неверникът е интелигентен скептик, който не бърза да залита в идиотски суеверия (като тебе).



Тема Re: Защо няма нищо СЛЕД смърттанови [re: бeзпътeн]  
АвторApceн (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 11:26



Живота и смъртта винаги е вълнувало човечеството.Дори да се абстрахираме от всякакво религиозно схващане,което ни дава надежда за отвъден живот,то смъртта е натъжавала хората и продължава да го прави.От една страна ние познаваме този свят,в който живеем,ако съществува нещо по-добро няма как да го проумеем.Просто човешкия ум работи на базата на сравнението,затова описването на отвъдния живот е символично.Описанието му е чрез описване на непознатото с познатото.В религиите,които познавам този проблем с говорено и т.н. след смъртта не е проблем.Темата е хубава,но изчерпателен отговор има единствено чрез преживяването.Освен да чакаме Исус да ни разкаже,защото друг не се очаква да се върне от "умрелите".



Тема Re: Защо няма нищо СЛЕД смърттанови [re: бeзпътeн]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано25.01.08 11:55



скептикът също залита в идиотски суеверия, наречени скептицизъм.....а до колко е интелигентен ?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.