Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:23 03.07.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ами това тук е клуб "РЕЛИГИЯ", AGLERнови [re: AGLER]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано02.03.09 20:37



Би ли уточнил в какво точно се заключават според теб моите шизофренни фантасмагории?

Колкото до това към кой тип религия спадат те, иди в сайта ми и си отговори сам.



Като цяло откритите от мен теми са сред най-посещаемите. Изключение прави само моята Тема в чест на AGLER.

Явно за теб просто никой не ще да чете и пише.

Не по своя воля се ражда човек, не по своя воля живее и не по своя воля умира.

Тема "" откритите от мен теми са сред най-посещаеми ""нови [re: Aлekc]  
Автор AGLER ()
Публикувано02.03.09 22:03



Като цяло откритите от мен теми са сред най-посещаемите. Изключение прави само моята Тема в чест на AGLER.


Прав си, много са посещаеми!
Пример: " И все пак 2012 няма да ни се размине! "



1. 20 мнения на Аглер, който те убеждава, че си луд, или си обсъжда с други участници твоето психическо разстройство!
2. 8 мнения на Киро, който в прав текст ти заявява, че си луд, или си обсъжда с други участници твоето психическо разстройство!
3. 16 мнения на Барбарела, която знае, че си луд, или си обсъжда с други участници странични теми или твоите психопатични изцепки!
4. 10 мнения на van_helsing който след като ти е казал, че си луд в един постинг си чати с Бърборела и Аглер в твоята тъпа тема.
5. 8 мнения на nonetheless, който в 4 от тях ти се подиграва в прав текст адресиран до тебе и в 4 си чати в други за всичко друго но не и по темата.
6. 2 мнения на Meмeнтoмopи, който като по възпитан човек ти
казва по заобиколен начин, че си луд!
7. 1 мнение на blood2 което не се отличава в оценката си за
тебе от останалите 6 до тук участника.
8. 1 мнение на masterix - същото като предходните!
9. 2мнения на lila_va която по заобиколен начин ти казва, че пишеш
пълни глупости.
Цели 9 души се включват в темата ти с около 90 мнения с твоите
включително /те са 24/и всичките са единодушни, че си луд!

Е това са твоите теми Алексчо,
посещават се за да ти обяснят, че си луд,
вн прав текст или по заобиколен начин!
Как пък в тази тема един не ти каза - евала за темата,
само подигравки!
Е, всичките ти теми са такива, но ти явно нямаш усет за самопреценка!



Тема Re: И материализмът не е лек против глупостнови [re: Aлekc]  
Автор lila_va ()
Публикувано02.03.09 22:21



Стига пък и ти си разправял как всички големи учени са вярващи! Много знаеш в какво са вярвали

Отчиташ ли факта, че човечеството (науката) сравнително наскоро започна да се отърсва от бремето на религиите, та повечето от тях са нямали избор, в такава обстановка са израснали, така са възпитани и въпреки това са успели Да не говорим, че голяма част от тях са просто... изключително дипломатични, защо не



Тема Re: И материализмът не е лек против глупостнови [re: lila_va]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано02.03.09 23:20



За сър Исак Нютон съм сигурен ще изгледа всичките атеисти тук с най-голямото възможно презрение на което е способен.

И особено AGLER.

Той цял живот се е измъквал да не го направят свещвеник, но не защото не е бил вярващ, а защото категорично не е приемал Светата Троица и не е искал да прави компромиси със съвестта си.

Известно е



Вероятно това е напълно достатъчно нашият AGLER да обяви и Нютон за луд.

Луд или не, Нютон е гений и гордост за човешкия род, а AGLER е едно най-обикновено и банално нищожество...

Не по своя воля се ражда човек, не по своя воля живее и не по своя воля умира.

Тема Re: Защо няма нищо СЛЕД смърттанови [re: бeзпътeн]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано02.03.09 23:39



След смъртта има безвремие момко. Мисля че това ти го писах в друг клуб преди няколко месеца като бешеш завъртял подобна плоча . Няма време, няма възраст, няма болки, няма друго освен това, което сега у теб се числи за 'мисъл' . интелектът там не ти е нужен- там нищо не ти е нужно и имаш всичко, но не и това което имаш и получаваш тук.

Ти барем ходи в Индия - нищо ли не разбра по тоя въпрос там.



Тема Re: Защо няма нищо СЛЕД смърттанови [re: Бapбapeлa]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано02.03.09 23:54



Явно ти самата не си могла да разбереш темата, щом се опитваш да повториш същото, което пиша и аз, но разбира се по доста по-глупав начин.

Нали точно това казвам и аз - щом има безвремие, вечност - как може да има "след" при смъртта. Използването на предлога "след" е некоректно, а оттам са некоректни и всичките теории на религиите и на кой ли не за какво било "след смъртта".

По-точно е отвъд, а не "след".

Явно нищо не си зацепила от това, което сме си писали с теб преди няколко месеца в "Йога", но нищо, поне беше разбрала, че музикалният ми вкус е страхотен!





Тема Re: "" откритите от мен теми са сред най-посещаеми ""нови [re: AGLER]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано02.03.09 23:54



Виж се сега как си хванал Алекс за вратовръзката и го тресеш с думите' ти си луд, ти си луд, луд си, луд си ' ... А всъщност не е луд, луди хора почти няма - има повече чувствителни и по-малко чувствителни на енергийните вибрации ; всеки си има различен одушник, защото в тоя свят пълен със постоянен стрес - ако човек няма някакво занимание за одушник и не си дава това, което го кара да се чуства добре - наистина ще полудее .

Алекс си е намерил одушник - в това да вярва че има и друг живот , че животът не е само това, което му се случва тук .

не обичам посреднощ да обсъждам подобни теми , но...знаеш ли какво казват че е смъртта - душата събличала дрехата тяло и й е нужно известно време за адаптация към новото 'състояние '.

когато хората се замислят за смъртта - какво следва и какво чувства човек го правят не защото ги е страх за тях самите, а за околните .

айде сега и мен ме вземи за мръднала.



Тема Ей, голям комплексар си бил ти, AGLER:-)нови [re: AGLER]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано02.03.09 23:57



Абе, AGLER, може ли да си такъв комплексар!



Да хвърлиш такъв труд за да си самодокажеш, че съм луд, а ти, макар и доста посредствен, си поне нормален.

Ти и Киро се оказахте доста несхватливи. Защото в тази тема аз НИЩО не твърдя, а само рекламирам една предстояща американска суперпродукция, посветена на "края на петия свят" на 21.12.2012 година.

Да не говорим, че половината изброени от теб "факти" са направо изсмукани от пръстите ти.

Не по своя воля се ражда човек, не по своя воля живее и не по своя воля умира.

Тема Re: Защо няма нищо СЛЕД смърттанови [re: бeзпътeн]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано03.03.09 00:04



Малее... много си фръкнал у високото . намери кака си да критикуваш . много добре те разбрах какво си писал и никак не е това, което аз написах.

сега ще ти кажа следното : умният и мъдрият човек пише на възможно най-простият и достъпен език . докато ученикът вади едни високопарни и сложни фрази обърканомислие и противоречивомислие .. и то е защото все още тъпче по пътя на ученичеството .



не е отвъд - след е .. смъртта е все едно отваряш вратата - минаваш през нея и продължаваш , ама в друго измерение, което душите облечени в човешки вид не виждат .. тая дума 'отвъдното ' е измислена от религията за да плаши хората . в Индия не говорят за отвъд .

теб защо те е страх от смъртта ? не ми казвай че не те е страх - защото няма да ти повярвам кака .

какъв беше музикалния ти вкус изобщо не помня. помня че беше зациклил и там и се въртеше у едно сложномислие ..



Тема Re: "" откритите от мен теми са сред най-посещаеминови [re: Бapбapeлa]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано03.03.09 00:06



О, не се притеснявай за това какво ще си помисли за теб, AGLER!

Нима не усещаш, че в него освен сляпо озлобление към всичко светло и духовно, друго няма?

Не по своя воля се ражда човек, не по своя воля живее и не по своя воля умира.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.