Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Евала на евреитенови  
Автор Биcмapk (Железен Канцлер)
Публикувано19.07.06 12:28



набутват им го яко на мюсютата.
Така и трябва, всъщност- всекиму е известно,ч е нищо не става от дегенериралата сган- нито може да произвежда, нито да твори каквото и да било.
И за войници не стават- шепа народ вече повече от половин век ги прави смешни.
Така трябва- скапаните копеленца са с увредени от блъскане по време на молитви към измисления си пиклив Аллах глави и вмирисаните им малоумни мозъци не разбират от друго, освен от езика на силата!


Шалом алехем !



Тема Re: ?!?нови [re: Биcмapk]  
Авторбиorнoзa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 13:41



Така и трябва, всъщност- всекиму е известно,ч е нищо не става от дегенериралата сган- нито може да произвежда, нито да твори каквото и да било.


Така си е от специфичната гледна точка на "цивилизатора". Но интересно дали някога си посмял да допуснеш, че да произвеждаш или да твориш каквото и да било все още не изчерпва изцяло арсенала на човешките възможности. Какво толкова си постигнал, като произвеждаш? Да не би точно ти да си станал безсмъртен, или да дължиш на тия, дето са те формирали кой знае какво? И какво толкова си заслужава на тоя (западен) свят с цялата му лъжовна и мракобесническа машинария?!

Не се радвай на убийствата; тъкмо най-изтънчената цивилизованост е перфектната машина за убиване. Убиват те бавно, без да забележиш - с производството на всякакви технически джунджурийки, с музиката, с образованието, с парите, с храните. Убиват те така замаскирано, та даже ти промиват мозъка, карайки те да ги хвалиш и да им благодариш за това, че уж живееш. Такива като тебе в определен смисъл са по-зле и от деградиралите араби. Щото хем мислиш уж "творчески"

, хем пък славословиш "цивилизацията" - най-изтънчената индустрия за собственото ти убийство.



Тема Re: ?!?нови [re: биorнoзa]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано19.07.06 15:25



Ami begai pri miusulmanite da te ubiat burzo.





Тема Re: Ей, моме,нови [re: jaime14]  
Авторбиorнoзa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 15:54



ш`та развържа за панделката. Бегом марш за клавиатура на български език!!!





Тема Re: Ей, моме,нови [re: биorнoзa]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано19.07.06 16:04



Ei, tukno shtiah da si slagam arabski i ti sega.....





Тема Re: Как ме четеш?нови [re: jaime14]  
Авторбиorнoзa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 16:47



Не видя ли, че мен не ми пука за самата цивилизация, ти си взела да ме обвиняваш в проарабски пристрастия! Абе мен за който и да е (даже и бял!) човек не ми пука, ти си мислиш че някакви арабски маймуни ще ти защитавам.

Говорим за изходни принципи в разбирането на света, а конфликтът си е съвсем частна работа. Докато не се забелязва злото в цялото на света, не виждам как ще оправиш частите, а и няма такова нещо като част сама-за-себе-си.

Много поздрави, не се сърди за задявките, може и да си готина!





Тема Re: Как ме четеш?нови [re: биorнoзa]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано19.07.06 18:24



Moza, ami, gotina sum!





Тема Re: Как ме четеш?нови [re: jaime14]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано19.07.06 19:36



Ама как "красиво" се чете това gotina sum. Сега ако го кажеш на арапски хептен ще ти повярвам.

Действия крепят Вселената.


Тема Re: Как ме четеш?нови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано19.07.06 20:46



Ti si po arapskia. kazi go kakto e v Korana!!!!





Тема Re: Как ме четеш?нови [re: jaime14]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано19.07.06 21:48



Не, не - ти!
Аз не съм бил там и не зная арапски.
А ти се перчеше, че ги познаваш много добре.
Давай да те видим!

Действия крепят Вселената.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.