Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема ЗА ЕМИР. СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ ОТ КЛУБ БИОЛОГИЯнови  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано01.07.06 16:59





2030 г. Някъде в пустинята на Новите Територии на Израел. Излязъл на разходка израелски войник открива делва с листа. Учените разшифроват, че това е Истинския Коран на едно до скоро разпространено течение на юдаизма, наречено ислям.
Извадки от Житие на Грешния Мохамед:


Сура ХХХ

Бях щастлив водач на керваните на жена ми. Животът бе лек и хубав – тя ме биеше само 5 пъти на денВ града ни имаше разни християнски свещеници и аз, като истински кръшкач от работата обичах да си губя времето около тях. Един от тях Eл Метла ибн Коприва, все говореше за това, какви са жените.Как да се подчиняват на мъжете. Ефектът от думите му бе, че редовно го биеха така ненавижданите от него жени.Но аз си казах – Аз мъж ли съм или свинска зурла??
И й викнах: О, жено! Кой е господаря в тази къща??
Гаден ход, така се оказа.Наби ме 5 пъти по 5 и ме изхвърли от къщи. И така, горкият аз, ридаейки и скубейки козината на камилата излязох от Мека. Колко вървях не знам, ама по едно време на камилата ми й писна да й развалям вълната и ми тегли един къч. Оказах се пред една пещера. Бях гладен – жена ми не е тия, дето готвят.
Влязох в пещерата и от глад задъвках едни скални гъби. Олекна ми. Взеха да ми се явяват разни неща – зелени облаци, голи девици и розови камилиХапнах още гъби. И о, чудо, видах Ел Метла ибн Коприва. Очарован се взирах в него. Стискаше в ръка от гъбите и очите му се въртяха в кръг.Стори ми се като Ангел и той ми каза:
Пиши това, което ще ти кажа. Това са думите на Бога! Ти грешнико!!

Леко обезпокоен отвърнах: Не знам да пиша!
Това не трогна мъжа и той извади една голяма метла и викна:
Пиши или......
И изведнъж от гъбите ли, от къча на камилата ли, но аз казах:
Добре, казвай, ще пиша.



Останалото все още се разшифрова!



Тема Re: ЗА ЕМИР. СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ ОТ КЛУБ БИОЛОГИЯ [re: Morrigan*]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано01.07.06 20:44



Е най накрая някой да преведе корана на български, че да разберем за какво става дума


До сега никой емир не успя,
даже и копривена метла
А бе те как се озовали и двамата в пещерата, дали от аллах или от гъбите.............
Знам ли,може да имат и по тесни контакти, на лични например

I love Еvgenia !!!

Тема Re: ЗА ЕМИР. СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ ОТ КЛУБ БИОЛОГИЯнови [re: Morrigan*]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано01.07.06 20:50



Забравих да питам, от клуб сексология няма ли да има поздрави?!



I love Еvgenia !!!

Тема Re: ЗА ЕМИР. СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ ОТ КЛУБ БИОЛОГИЯнови [re: Morrigan*]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано01.07.06 20:53



а от психото, ще има ли?



I love Еvgenia !!!

Тема Re: ЗА ЕМИР. СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ ОТ КЛУБ БИОЛОГИЯнови [re: Morrigan*]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано01.07.06 21:29



Браво, Мори!



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Morriganнови [re: Darth_Vader™]  
Автор agrimonia (любопитна)
Публикувано01.07.06 23:16



За да спазим "емирския" тон

- евалла, ашколсун Morrigan ханъм



Тема Re: Morriganнови [re: agrimonia]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано02.07.06 00:56



Атази Медина.....тъ, Мека.....тъ, дали е била ислямска пророчица



Мисля , че това е пещерата в която е пророкувал Мухамед, "пророка"

I love Еvgenia !!!


Тема Шаломнови [re: Morrigan*]  
Автор SamSirius (Sam I am)
Публикувано02.07.06 14:30



Шалом Су(т)ра ?!?

По изгрев, слънце ранна сутра, зад камилата един арабин плиска свойта мутра. От козинявата камила със силна струя пикочта излиза и с нея той с мокра длан перчема си зализа. А после с поглед луд и див, отчаян, но щастлив, мощно ревна: "Аллах акбар, Христос - велик". Заминавам в пещерата, там ще постя и сал Емир ще иде там на гости. "Жените - те са си лекета, а езичниците са прасета, затъняли във грях, порок. Чист съм аз, пред тебе Мохамеде, мили мой пророк!" Дисагите - отляво напълнил е с коприви, отдясно пък със сливи, от които ще се прая аз ошав, небето ще ми е чаршаф, звездите - пътеводни знаци ... косматата камила маце... И ей го на - окъпан с блеснали очи, камила яхнал през пустинята търчи, напред се взира, вижда знака - емира в пещерата явно вече чака...



В пещерата на възглвници седи, Емира с наргиле кади, мустаците опъва и почесва, светлина от лампа маслена по тиквата му гола ту се скрива, ту проблесва. До него торбата пълна с мандарини и фурми, каква наслада! А плешивата му тиква пълна със голяма изненада. Знае, че Метлата по жени не тича, знае се че същият камилата обича, ала стига секс са правили самотни двама, иде време за промяна. Не е сигурен какво ще се получи, със сигурност обаче ще се включи. Ясно - броят ще е три, Емирът сладки планове крои, сладки са фурмите дет със лявата ръка похапва, докле с дясната под пъпа се пошляпва.
"И тъй къде ще е метлата, ще му заповядам да е по средата. Камилата издържа много, отдолу ще е слава богу, а аз пък грях-негрях ще гледам отстрани, а после ще се хвърля върху тях..."



Това литературно-научно съчинение ще има продължение, в която гъбите играят важна роля, ала не бързайте за него, моля. Сънища с реалност се омесват, с фурми, сливи и камилски дарадонки всички се оплескват, в таз реалност кафяво-синя се явява Морла - една езическа богиня и с нейният магически камшик ред и дисциплина въдворява там за миг...





Тема Re: Шаломнови [re: SamSirius]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано02.07.06 17:46



Bravo talanti!!! Goprdeia se s vas!!!





Тема Re: Шаломнови [re: jaime14]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано02.07.06 17:53



К`ъв талант бе! Тия изобщо не са таланти, а хитри простаци, дето лъжат лековерни като тебе.
Да си прочела нещо сериозно и умно от тях - не, нали?

Действия крепят Вселената.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.