Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 03.07.24 
Религия и мистика
   >> Религия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: хомосексуалните бракове и ЕСнови [re: p_o_p_e_t_o]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано11.05.06 14:19



Попе, тук не става дума вярвам ли или не в Библията! Темата е за хомосексуалните бракове. Така, че би ли ми обяснил какво точно имаш предвид с Грехопадението?



Тема Re: хомосексуалните бракове и ЕСнови [re: Razputin]  
Автор terzit (ентусиаст)
Публикувано11.05.06 14:20



такива като тебе ги наказвам с мълчание.

като те е яд рапни си отзад!got mi e]

аз започнах "играта" и ти се включи.с какво си по-добър от мене?

сигурно пикаеш отиколон и сереш жълтици?това ли е?

ти ме мразиш,защото не съм като тебе.аз мога да летя,а ти си червей.какво общо може да има между нас?

сбогом!мисли за мене като за огъня в които ще гориш вечно!



Тема Re: хомосексуалните бракове и ЕСнови [re: Razputin]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано11.05.06 14:21



Ммммм.....е сега, аз съм непоправим оптимист!



Тема Re: хомосексуалните бракове и ЕСнови [re: terzit]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано11.05.06 14:25



Morrigan*,да любов има.


Знам, не съм се и съмнявала.

но въпроса ти към попето е безмислен.защото словото което е цитирал не се приeма буквално,а е метафора за "безплодиeто".това е градинарски принцип,но той важи и за хората в крайна сметка,като равносметка на живота им.


Наясно съм, че цитатът е метафора! И също толкова метафорично зададох и въпрос. Ако за бездетните хетеросексуални двойки не важи тази метафора, в такъв случай би трябвало да важи и за хомосексуалните?

когато се духа не е задължително да се гълта.но както казва,попето,въпрос на гледна точка.


По тази логика въобще не е задължително и да се духа, нали?



Тема Re: хомосексуалните бракове и ЕСнови [re: terzit]  
Автор Razputin (член)
Публикувано11.05.06 14:27



Не бе, човече, не те мразя. Всичко най - добро ти пожелавам. А аз вече съм избрал да горя вечно в ада, така е, какво да се прави.



Тема Re: хомосексуалните бракове и ЕСнови [re: Morrigan*]  
Автор p_o_p_e_t_o (Ivo Popov)
Публикувано11.05.06 14:44



Пак ли искаш да разчепкваме темата за " Познанието на Доброто и Злото " ??? Кое е Добро и кое е Лошо, и имат ли те нещо общо с Любовта / разбирай Божията, Съвършенна Любов / ??? За да разбереш Божията, Съвършенна Любов, трябва да повярваш и да приемеш, че има Бог. Божията Любов към хората е както любовта да бащата или майката към детето си. Когато моите деца бяха малки, аз им казвах: " Не пипай котлона на печката, защото ще се опариш". Е.......... случвало се е да пробват, от любопитство............ и са се опарвали, и ги е боляло, и са плакали, но болката от това, че не са ме послушали е била по-голяма от болката от опарването. Така се учат да ти имат доверие. И с Бог е така.



Тема Re: хомосексуалните бракове и ЕСнови [re: p_o_p_e_t_o]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано11.05.06 14:49



Попе, в наказанието вече се съдържа и следващото зло! Нали се предполага, че като накажеш детето си, то наказанието трябва да не го стимулира да извършва бели!? Как ще спре извършването на нови грехове Бог, ако създава "сгрешени" хора?? Какво доверие е това?



Тема Re: хомосексуалните бракове и ЕСнови [re: Morrigan*]  
Автор terzit (ентусиаст)
Публикувано11.05.06 14:50



да кажем,че една добра фея те е swzdala krasiva девойка - принцеса.друга зла фея от завист,чрез магиите си,те превръща в бедна девойка с магарешка кожа по гърба.тя е постихнала това благодарение на твоeто добро сърце,което й е повярвала,че тя също е "добра".
страданието ти е непоносимо,защото ти си отхвърлена от света и неговите прелести.да кажем;любовта,приятелството,да бъдеш майка на децата си.да бъдеш полезна на семейството си и на обществото.
добрата фея също страда,защото познава сърцето ти,защото тя го е създала.а,то е добро!
но хората не го виждат,те виждат една девойка половината магаре.има обаче хора,които ти помагат,но то не e защото те разбират в "какъв капан" си,а щото те съжаляват.ти си доволнa и от малкото.pone za sega.защото имаш надежда.ти не можеш да премахнеш надеждата и да изпаднеш в отчаяние,защото тогава ще се превернеш цялата в "магаре".
тогава добрата фея решава че си заслужава да умре тя,за да живееш ти.превръща се в девойка с магарешка кожа по гърба и умира вместо тебе.духът и се вселява в тебе и ти оживяваш - трансформираш такава каквата си била създадена в началото от добрата фея.
сега ти си принцеса,майка на децата си.принца,твоя съпруг,те обича и ти него.предворните те лъскаят,но ти не им върваш.защото те бяха онези,който не си помреднаха пръста в "страданията си".ти обичаш само онези,който страдат,защото познаваш страданията им.ти не ги гледаш по външноста,а гледаш в сърцата им.сага ти си майка и съпруга,но и ти обичаш и хората - поданиците на царството ти..даваш им надежда с любовта си към тях.разказваш им каква ти си била и в кава си се превърнала и как не си загубила надеждата си.тогава започваш да виждаш как те също си "трансформират" и става "принцеси и принцове". - царство от "принцеси и принцове",защо не - си казваш ти.
но има хота,които не ти вярват,и ти страдаш за тях,но те со отиват от "царството ти".не искат да бъдат "принцеси и принцове".
а,добрата фея те гледа от небето...



Тема Re: хомосексуалните бракове и ЕСнови [re: Morrigan*]  
Автор terzit (ентусиаст)
Публикувано11.05.06 14:53



не ме карай да си мисля,че вече си станала магарица!



Тема Re: хомосексуалните бракове и ЕСнови [re: Morrigan*]  
Автор terzit (ентусиаст)
Публикувано11.05.06 14:58



Morrigan*,имах в предвид "духане на супата".

"парен каша духа" нар.поговорка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.