Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 31.12.25 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Бог.нови  
Автор redjeep ( новак)
Публикувано21.09.05 01:08



Добре,Бог ни е създал,а него кой го е създал?



Тема Re: Бог. [re: redjeep]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 01:12



Самосъздал се е А пък нас са ни създали извънземните Обаче експериментът се оказал неуспешен, та щели да закриват лабораторията, както чувам



Тема Re: Бог.нови [re: redjeep]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано21.09.05 11:34



Идеята е доста ясна де Бог е бил преди всичко и ще остане след всичко

Smoker and proud of it!


Тема и освен тованови [re: Пyшилиcт]  
Авторaxa (Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 11:46



няма връзка с никакви религии и никого не е упълномощавал да се изказва от Негово име



Тема Re: Бог.нови [re: redjeep]  
Автор Aнoнимчo (неизвестен)
Публикувано21.09.05 11:48





* Въпросите не са страшни. Такива понякога са отговорите. *

Тема Re: и освен тованови [re: axa]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано21.09.05 13:42



То туй едно на ръка...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: и освен тованови [re: axa]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано21.09.05 15:46



Религиите (верно, би трябвало, но) съществуват за да обясняват и подпомагат връзката с Бог. Поне БИ ТРЯБВАЛО, няма да казвам дали днес това е така или не е, но мисля че ще сме на едно мнение

Бог се приема (от вярващите) до голяма степен като баща. Теб нужно ли ти е упълномощение, за да говориш за баща си?

Smoker and proud of it!


Тема Re: и освен тованови [re: Пyшилиcт]  
Автор kelka (синце)
Публикувано21.09.05 16:58



Вие, дето вашите любимци си нямат Бог, какво сте се захванали с него? Виждам, че сте най-активни. Сигурно е от яд,че диваците от долините на Америка не могат да стигнат до идеята за Бог и са некомпетентни.



Тема Re: и освен тованови [re: kelka]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано21.09.05 20:31



Любимци са рибките, булонките и пуделите! Аз любимци нямам! Ако поради някаква случайност намекваш за индианците, имай предвид, че те са били хора с доста по-отворени учи, уши, сърца и духове от 20 като теб! "Идеята за Бог" Е съществувала доста преди християнството, доста преди индианците също! Това че ти е пълна главата с фъшкии не ме засяга!

Дали индианците са имали Бог? Ми от къде би могла да знаеш, нали би ги изпратила на кладата, само като видиш че имат бродирани мокасини. Рядко се срещат същественцата като теб! Знаеш ли какво става като настъпиш лай*о? Осмърдяваш навсякъде, защото го разнасяш! Ей за тва не ща да се занимавам с теб!

Smoker and proud of it!


Тема Re: и освен тованови [re: Пyшилиcт]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано21.09.05 22:58



Остави човека! не го пцуй! Той си мисли, че християните първи са достигнали до "идеята за бога" - нищо, че изцяло са я взели от евреите.
Но наистина ми са чудни представителите на юдео-християнството! Те наистина не могат да вдянат, че хората са имали идея за бог доста хилядолетия преди да се пръкне техното еврейско момче.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.