Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема KUM NEVERNITSITE ...SKOTOVETE...NA SVETAнови  
АвторALOPAR (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 03:44



CHUTE KAKVO SHTE VI KAJA MALODUSHNI PODLI SKOTOVE ...KATO NE VIARVATE ZASHTO SE PODIGRAVATE NA TIA DET VIARVAT ...A GADOVE DOLNI NA ZLO LI SE RADVATE KRETENI TAKIVA ZASHTO NE OSTAVITE HORATA NA MIRA I KATO NE VIARVATE IZCHEZVAITE OT TOIA SAIT ...I KATO NIAMA BOG KO STE SE EMNALI AKO NIAMA NIAMA ...GLEDAITE SI JIVOTA NESHTASTEN I MLUKNETE SKO



Тема Re: KUM NEVERNITSITE ...SKOTOVETE...NA SVETAнови [re: ALOPAR]  
Автор 3eфиpнa плaмъчka ( от чист нефт)
Публикувано13.08.05 11:51



Не им се ядосвай , ALOPAR .

Задават въпроси, защото и те искат да повярват , но "слушат, а не чуват"... и "гледат,но не виждат"....

Ще е хубаво, ако Бог позволи на нас да отворим ума им.

"...Тогава им отвори ума, ..."

Поздрави.


"Животът е вечност в миниатюра" - Емерсън


Тема Към върващитенови [re: 3eфиpнa плaмъчka]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано13.08.05 12:06



Вие вярващите сте големи сладури... Ако някой не споделя вярата ви, веднага ставате агресивни и злобни. За щастие, християните вече нямат възможност да избиват инакомислещите; иначе очевидно са съхранили желанието и готовността да го правят.

Дя върваш в някакъв си измислен "бог" е нелепо и глупаво... Но какно е известно, по света глупаците са предостатъчно.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема първо се погледни къв си дебилнови [re: ALOPAR]  
Авторвeceляk (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 16:13



ето това е изблик на любов към невярващите на коя религия си почитател, та те е научила на такава голяма толерантност и състрадание?за пореден път се убеждавам, че повечето "вярващи" са фундаменталисти, потенциални терористи и диктатори



Тема Една "любов" струи от теб!...нови [re: ALOPAR]  
Автор Aнoнимчo (неизвестен)
Публикувано13.08.05 16:31



Не ги "замеряй с камъни" ...
Ще дойде време да 'узреят' ...

* Въпросите не са страшни. Такива понякога са отговорите. *


Тема Re: Към върващитенови [re: Black Wolf]  
Автор 3eфиpнa плaмъчka ( от чист нефт)
Публикувано13.08.05 16:59



Това , което твърдиш за християните подло.
Единственият човек, за когото имам угризения, че съм се държала ужасно е .... , както и да е .... , защото беше добър човек, и не заслужаваше лошо отношение....
Но кажи ми- кого съм отхвърлила от себе си .... , и кого освен.... съм обидила....
Защо винаги обиждаш и нападаш християните....

Аз не съм глупачка. Поне през една част от времето си. Колкото до Alopar - той е твърде добър човек, за да е способен да нарани , когото и да е - дори на думи... Сигурна съм, че не съжалява за тази тема, но много съжалява за грубият си език....

Защото за един християнин гневът е лошо нещо. (Не уби ли Кайн брат си Авел поради гняв?)

Нашият Бог съвсем не е измислен ... По-точно- той е измислил нас.... Не смей да говориш така за него..... НИКОГА ! Защото не аз ще ти въздам за тези думи, но Той. А Той е винаги ТВЪРДЕ СПРАВЕДЛИВ , ДОРИ ЗА ДА Е МИЛОСЪРДЕН... когато става дума за Неговото име и тези, които вярват в Него...

Поклони му се и ще бъдеш спасен.


"Животът е вечност в миниатюра" - Емерсън


Тема Re: първо се погледни къв си дебилнови [re: вeceляk]  
Автор 3eфиpнa плaмъчka ( от чист нефт)
Публикувано13.08.05 17:01



Повечето не са всички...
И Alopar е имало за какво да се гневи....


"Животът е вечност в миниатюра" - Емерсън


Тема Re: първо се погледни къв си дебилнови [re: 3eфиpнa плaмъчka]  
Авторвeceляk (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 17:18



А-а, значи съм забравил да добавя и "добрите" поддръжници на терористите, които са готови да оправдаят "справедливия" им верски гняв и по този начин напълно подкрепят фундаменталистко-терористичната им дейност



Тема Re: Една "любов" струи от теб!...нови [re: Aнoнимчo]  
Авторвeceляk (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 17:19



бе като гледам как са презряли някой от вярата... ферментирало им е сивото вещество



Тема Re: първо се погледни къв си дебилнови [re: вeceляk]  
Автор 3eфиpнa плaмъчka ( от чист нефт)
Публикувано13.08.05 17:45



Моля за извинение, но какво общо има безсилният гняв на един добър човек във форум... с тероризма...
И после- аз не защитавам неговия гняв ... , а просто разбирам причината за него... Има голяма разлика...

Незнам да има християнин подкрепящ тероризма , но дори да има такъв - това не съм аз.

Благодаря за вниманието.


"Животът е вечност в миниатюра" - Емерсън



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.