Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: zа правовернитенови [re: last roman]  
Автор depleted_uranium (Poison DUst)
Публикувано05.06.05 13:17



Да не забравяме рязането на глави и пребиването с камъни. Те също са достигнали до съвременният свят благодарение на муслиманите!

Редактирано от depleted_uranium на 05.06.05 13:21.



Тема Re: zа правовернитенови [re: depleted_uranium]  
Автор last roman (LEG.XIII.GEM)
Публикувано05.06.05 13:37



Инквизицията също не била цвете за мирисане...
А мусю Гилотен и неговото интересно изобретение говорят красноречиво и за порядките на западната цивилизация.........
Dulce et decorum est pro patria mori!

Редактирано от last roman на 05.06.05 13:39.



Тема Re: zа правовернитенови [re: last roman]  
Автор depleted_uranium (Poison DUst)
Публикувано06.06.05 17:26



само дето Инквизицията и мосю Гилотен не са неща от 21-ви век! А на онези българи дето бяха в Ирак, главите им ги отряза не инквизицията а 'миролюбивите и състрадателни' муслимани!

П.П. Гилотината е създадена защото са мислели че е по- безболезнено да обезгалвяват с машина отведнъж, отколкото да удрят с брадва 2-3 пъти, както е било тогава.



Тема Re: zа правовернитенови [re: depleted_uranium]  
Авторmetaphysic (Нерегистриран)
Публикувано07.06.05 14:05



aide stiga ve4e! ..stava6 sme6en s teya "argumenti" i tapi komentari.



Тема alo umniciнови [re: la piovra]  
Авторmohamed (Нерегистриран)
Публикувано07.06.05 15:33



alooooooo
omnici tam li ste . Za radost v BG (po4ti)nqma mohamedani.A tez koito kazvat 4e sa.... obshto vzeto ne poznavat islqma kolkoto i vas umnicite.
a bez s dve dumi nai golemi mohamedani sa takiva kato vas!



Тема Re: zа правовернитенови [re: metaphysic]  
Автор depleted_uranium (Poison DUst)
Публикувано07.06.05 17:08



Аз като ставам смешен, на теб това какво ти влиза в работата?

И какво смешно видя в аргумента, че муслиманите режат глави и се снимат с камера, за да пускат снимките после по Интернет? Вероятно ще кажеш, че и филма с онези български шофьори дето ги заклаха, е бил смешен?

Хайде, дай да видим твоите коментари, след като моите са ти тъпи. Тъкмо отдавна не съм спорил с бившия християнин, дай да видим ти какви 'умнотии' ще снесеш! Ако можеш, де!



Тема Re: zа правовернитенови [re: depleted_uranium]  
Автор last roman (LEG.XIII.GEM)
Публикувано08.06.05 00:50



Те и газовите камери са създадени за "по-хуманно" унищожаване...
И понеже виждам, че се кефиш на съвременните методи за избиване на хора, специално за теб един ексклузивен материал от Фалуджа!
Приятно гледане, enjoy yourself....



Dulce et decorum est pro patria mori!


Тема Re: въпрос към мюсулманитенови [re: depleted_uranium]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано08.06.05 13:07



има малка разлика между "така ми е угодно" и "така смятам за абсолютно правилно".

ако у нас въведат например нацистките закони за евтаназията на "непълноценни" членове на обществото, аз няма да се чувствам задължен да ги спазвам не поради угодия на някаква своя страст (както ти намекваш в примера за педофилите), а поради факта, че съвестта ми и чувството ми за морал не допускат това.

това са две различни неща и всяко човешко същество чувства в себе си разлика между едното и другото.

my soul swims gently in her pool


Тема Re: въпрос към мюсулманитенови [re: the_bomb]  
Автор depleted_uranium (Poison DUst)
Публикувано08.06.05 18:29



Спорът беше за друго. Беше казано, че муслиманите винаги поставят законите на религията си над всичко друго, а Black Wolf се опита да докаже че ако някой закон противоречи на съвестта ти, то ти трябва да го пренебрегнеш. Дадох пример за педофилите за да покажа че съвестта е нещо което не може да служи като критерий. ако прочетеш по-нагоре ще видиш, че допускам борба срешу несправедливи закони т.е. аз също няма да спазвам закона за евтаназия на непълноценните. Но все пак има разлика между този закон и закона да си с открито лице на снимката в паспорта си, който муслиманите в Америка отричат. Също в Англия искат да забраняват да се поставят Библии в болниците, защото това ги обиждало. Е, мен като ме обижда джамията в родният ми град, освен да пренебрегна закона и да закарам парасетата да пасат наоколо?!



Тема Re: zа правовернитенови [re: last roman]  
Автор depleted_uranium (Poison DUst)
Публикувано08.06.05 18:34



За нацистите си съвсем прав. Но те си получиха заслуженото, забранени са и сега вече не се използват газови камери за масово унищожаване.

Сега да има само кой да забрани рязането на глави от муслиманите, чудо ще стане, чудо!

П.П. Благодаря за филмчето, но съм го виждал и преди. Ако имаш други, дай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.