Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:43 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ще се помолите ли с мен, моля за един мойнови  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 19:24



роднина. Вуйчо на майка ми. Много добър, мил и щедър човек. Винаги ни е дарявал с много обич, но сега е тежко болен. Намира се в болницата и ние незнаем как да му помогнем. Много е зле.

Мама днес е сънувала лош съм. Смята го за лошо предзнаменование. Нещо като лош знак. Всички много се страхуваме.

Моля, ще се помолите ли с мен. Много е важно!!!!

Предварително благодаря на всички, които го направят. Някой ден ще ви върна услугата.



Тема ще се помолимнови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Авториaзнecъмaтeиcт (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 04:47



ще се помолим, да

Молитвата е много силно стредство да се помогне на страдащи ,най-вече от страна на близките хора, който го обичат и дори от непознати , но хора с високо ниво на съзнание и искрено чувство.

Има научни изследвания за процеса на лечение на болни -
тези за които някой се моли оздравяват много по-бързо/ туй е за атеистите/

дай боже да се сме здрави във всякъкав смисъл и да се оправи твоя роднина


ако не си чела , прочети " Тибетска книга за живота и смъртта" на Согиал Ринпоче - сега излезе в ново преработено издание
невероятна книга е



Тема Re: Ще се помолите ли с мен, моля за един мойнови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Авторaзcъмaтeиcт (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 13:13



Уж си млада, а си по-глупава и от една бабичка. Внимавай, много бързо ще се сбабичосаш!

Кой ти напълни ума с такива глупости бе, момиче? Толкова си смешна!! Сигурно си грозна или отхвърлена от другарчетата си... Ти нямаш нормален пубертет; на 30 г. нищо чудно завинаги да не излезеш от лудницата...

Кой ти каза, че с молби работите стават? Хората са смъртни и молбите не ще върнат никого...

Остави човека да се оправи сам, не го насилвай да се събужда принудително като бедния Лазар! Лозето не ще молитва, а мотика!

Горкото, мноооого си е зле!...



Тема Re: Ще се помолите ли с мен, моля за един мойнови [re: aзcъмaтeиcт]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано23.01.05 14:32



независимо от това дали си религиозен или атеист, да тръгнеш да обиждаш някого, който е в беда и моли за помощ, е пълна свинщина!

като не можеш или не искаш да помогнеш по желания от нея начин, можеше просто да си затраеш!

аман от желаещи да се изкажат и да покажат простотията си на гърба на всяко човешко нещастие!

my soul swims gently in her pool


Тема Re: ще се помолимнови [re: иaзнecъмaтeиcт]  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 19:18



Да, знам тези неща, но книгата не съм я чела. на кое издателство е и колко струва горе-долу.

Благодаря ти много за добрите думи! дай Боже.



Тема Re: Ще се помолите ли с мен, моля за един мойнови [re: aзcъмaтeиcт]  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 19:30



Не си глупава. За кого се мислиш, че да ми говориш така? Не си ми баща, нито майка, затова нямаш думата по никой въпрос, който би могъл да засяга моя ум.

Не ме изтересува дали ще се сбабичосам. Не съм от онези, дето като си пукнат нокът и почват да се тръшкат.

За тебе може би да. но замислял ли си се някога, че за мен може би ти си смешният. Никой, аз сама.

много съм хубава дори. отхвърлена не съм. но признавам, че все още нямам приятели, които да са готови да скочат в пропастта , заради мен. е, и? Някой ден ще ги открия. те мен също. Знам го.

"всеки си е башка луд". Интересува ме дали би могъл да ми кажеш универсалното понятие за нормален човек. Някога в Рим нормалният римлянин е бил този, който с удоволствие се е радвал на страданието на гладиаторите по арените и се е наслаждавал на кървищата. Ако това значи да си нормален- признавам, че предпочитам да съм луда.

да, но могат да я отложат, дотогава, докато ни свърши работа, нали. Човекът преди около 6-т месеца за пръв път стана дядо- бих искала да му се даде шанс поне малко да се порадва на внучето си. И ако искаш да знаеш- молбите вършат работа. обедила съм се със сигурност.

Да, но аз имам правото сама да си избера мотиката, благодаря.

И не е твоя работа това да ме съдиш.


Можеше просто да ми кажеш, че няма да ми помогнеш, не беше нужно и да ме съдиш. сам разбраш, че не беше нито необходимо, нито особено приятно.



Тема Re: Ще се помолите ли с мен, моля за един мойнови [re: the_bomb]  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 19:34



Благодаря ти за мнението! хората като теб ми дават сили в най-трудните моменти. Защото ми показват, че все още има и някой , който би се съобразил с моите чувства и не ми бе обидил, когато съм паднала. Благодаря ти много за всичко. ти ми подари надежда. А има ли по-голям подарък от надеждата в труден момент. :)))



Тема knigataнови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автортyk-тaм (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 20:21



Тибетска книга за живота и смъртта
Согиал Ринпоче

издателство Дамян Дяков
цена 20 лева



Тема Re: Ще се помолите ли с мен, моля за един мойнови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано23.01.05 22:12





ще стискам палци всичко да се оправи.

желая ти го от сърце.

my soul swims gently in her pool


Тема Re: knigata [re: тyk-тaм]  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 08:34



Благодаря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.