Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 14.05.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Тема МОДЕРАТОРСКАТА ДЕМАГОГИЯ на Легионнови  
Автор Prokimen (наблюдател)
Публикувано23.01.05 06:35





Господин Легионе,

Понеже снощи и тази сутрин колежката Ви Валентина е в някаква бясна разяреност или хистерична болнавост, та трие всяка думичка, която пиша в клуба ви, станал "НАДЛЪГВАНЕ НА ПРАВОСЛАВНИТЕ ДЕМАГОЗИ", то позволявам си да Ви отговоря на пространството на клуб Християнство, ако и тукашният модератор не приложи същата цензура.

Поне към Вас се обърнах най-почтително и без никаква агресивност. Не разбирам защо Валентината изтри текста ми? Кой може да се дразни от ИСТИНАТА? Само човек с жигосана съвест, за когото Христовата Истина е невистна.

Та в отговора си във превръщащия се частен клуб "НАДЛЪГВАНЕ НА ПРАВОСЛАВНИТЕ ДЕМАГОЗИ" запитах защо не реагирахте своевременно, когато колежката Ви употреби последните си резерви на сатанинщина и най-нагло подведе читателите на клуба с долнопробните лъжи за Инокентий и ПОРТУГАЛСКИТЕ ПЕДОФИЛИ.

Всички мълчахте и злорадствахте. Не се намери у никой съвест на почтен човек, уважаващ себе си и да поиска доказателства за тези отвратителни клевети. Едва когато се разкрещях, Вие изтрихте мръсотията.

Според Вашата необяснима логика, вие можете да леете мръсотия по другите, да клеветите, да злословите, да унижавате, а другите нямат право на никаква защита?! Защо като ви настъпят по мазолите, моментално се разхленчвате и заигравате комедията на псевдомъченици. Докога ще се налага във вашия клуб ДЕМАГОГИЯТА като стратегия срещу неприятните вам люде?

Моля, бъдете почтени със себе си, защото ако вие самите не се уважавате, то никой не може насила да Ви уважава.

Другите могат да пишат за разколниците на Инокентий, а аз нямам право да поискам отговор откъде пък водят апостолското си наследство ПАТРИАРШЕСКИТЕ РАЗКОЛНИЦИ.

Лия е цитирала текст за СЕДЕМТЕ ГРЕХОВЕ и унасяйки се, забравила да осъзнае, че тези грехове изобличават най-вече Патриарха. Например за ОКЪРВАВЕНИТЕ РЪЦЕ.

Не е нито вадене на кирлива риза, нито леене катран върху другите. Вашите съмишленици се опитват бесрамно да обвиняват другите във ВАШИТЕ ГРЕХОВЕ НА ЧОВЕКОУБИЙСТВО.

Хем провокирате, хем се вбесявате, когато ви се доказва, че обвиненията подхождат най-вече и преди всичко за самите вас.

Колкото до въпроса дали отците Людмил и Иван има право на обръщението "ОТЕЦ", намерих приказките Ви за неоправдано предизвикателство.

Както Вие накърнявате благоговейните чувства на техните духовни чеда, със същата логика би могло да Ви запитат с какво право пък Вашите "отци" престъпници могат да имат право на обръщението.

Не ми дадохте отговор, защото няма какво смислено да ми кажете. Валентината пък изпадна в женска хистерия и в бесноватостта си започна да трие всичко без никаква задръжка.

За съжаление, не съм лекар и ако хистерията й се дължи на домашни или женски проблеми, то да си търси необходимия лечител.

Единствената ми забележка е, че е крайно непочтено да леете катран по другите и да се представяте за праведници, държащи всичката истина в ръцете си.


Редактирано от Prokimen на 23.01.05 06:39.



Тема Re: МОДЕРАТОРСКАТА ДЕМАГОГИЯ на Легионнови [re: Prokimen]  
Авторyзилeл kидoн (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 10:02



прокимен,тия хора в ред ли са?знаят ли какво е "административен възторг"???.,...ако не знаят достоевски го е описал прекрасно във "бесове",....слагаш едно нищожество да продава билети и то дотакава степен се вживява във "власта" си и запо4ва да те гледа с презрение,забравяики кои е всъщност,защото е уптребило власта,която не знае даже за какво се дава...



Тема Re: МОДЕРАТОРСКАТА ДЕМАГОГИЯ на Легион [re: yзилeл kидoн]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано23.01.05 10:16



в горния постинг "бесноватост" и "хистерия", тук пък "нищожество"...

вие май сте забравили собствените си християнски добродетели от рода на доброта и смирение.

my soul swims gently in her pool


Тема Re: МОДЕРАТОРСКАТА ДЕМАГОГИЯ на Легионнови [re: the_bomb]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано23.01.05 11:00



Християнски добродетели? Туй оксиморон ли беше, приятелю?

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: МОДЕРАТОРСКАТА ДЕМАГОГИЯ на Легионнови [re: the_bomb]  
Авторyзилeл kидoн (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 17:55



не аз не искам да обидя някои,това е игра на думи ,както каза Black Wolf .



Тема Re: МОДЕРАТОРСКАТА ДЕМАГОГИЯ на Легионнови [re: Prokimen]  
Автор kerazi (.)
Публикувано24.01.05 13:14



лоша работа, не ми харесва това което чета, ама никък не ми харесва




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.