Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема wypros kym wsichkiнови [re: Passager]  
Автор Lucid (magdanoz)
Публикувано24.01.02 13:33



da... iskam da wi popitam neshto...
mozhete li dasi objasnite, zashto kogato se pojawi temata, awtomatichno se obyrnahte nawyn i zapochnahte da objasnjawate njakomu kakwo e ljubovta... sjakash towa mozhe da byde objasneno...
zashto ne se obyrnahte nawytre kym sebe si? zashto ne objasnihte wsichko towa na sebe si?
A sega pomeditirahte wyrhu towa:
shtom BOG =LJUBOV
i LJUBOV = BOG

...

Spri sweta!


Тема Re: wypros kym wsichkiнови [re: Lucid]  
АвторBяpa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.02 13:38



Lucid,
ти ли си пуснала този постинг в крайна сметка?!

Надявам се че няма да ме затрият че отклонявам темата, но ...
Хубаво ..сочиш към ЛЮБОВТА....
Но защо сочиш?
Искаш от нас да седнем да измислим за себе си какво е любовта?!
Какво очакваш да се получи? И защо подканваш някой да направи нещо? Да си размърда мозъка да стигне до ................. може би твоите изводи?


Какъв е смисъла от тази тема за ТЕБ ?

Поздрави
Вяра



Тема Re: wypros kym wsichkiнови [re: Bяpa]  
Автор Lucid (magdanoz)
Публикувано25.01.02 15:26



ne, ne sym ja pusnala az
no temata si ima smisyl
meditirash li? meditiraj wyrhu ljubota
shte widish

Spri sweta!


Тема Re: wypros kym wsichkiнови [re: Lucid]  
АвторVqra (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 18:11



Na powecheto wyprosi ne poluchih otgowor.

Pozdrawi
Vqra



Тема Re: Imam nugda ot LUBOV !!!нови [re: Passager]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано26.01.02 19:57



Защо ти е когато не я цениш и забелязваш? Слънцето, водата, въздуха, огъня-всичко те обича. Не си разбрало? Научи се да разбираш. А, докато се научиш се опитай да даваш обич вместо да получаваш. Ако не виждаш на кого, значи си сляпо и глухо.
Може би мислиш за секс?
Не, че е не е редно, но и там важат същите условия.



Тема Re: wypros kym wsichkiнови [re: Bяpa]  
Автор Lucid (magdanoz)
Публикувано26.01.02 22:04



Taka... znaesh li... ne mi se iskashe da dawam otgowori, zashtoto moite otgowori ne sa twoite otgowori. Ne biva da pitash drugite za neshto, koeto shte namerish w sebe si. Drugite mogat da te nasochat w zadynena ulica... nali znaesh Pytjat nakyde e postlan s dobri namerenija...

No shtom nastojawash... neka byda kratka...
Smjatam, che mislejki za ljubovta nikoj do nikyde njama da stigne. Tozi posting ne e moj, no mislja, che dobre sym ulowila osnownata ideja. Dazhe wi podskazah.

Bog = Ljubov
Ljubov = Bog

Tozi posting ne e za tozi, kojto go e pisal. Toj e za wsichki. Ne, za da mislite za Ljubovta. A za da ja usetite... da se zapitate... objasnjawajki nemu, wsyshtnost pripomnjate na sebe si... Ako Bog e Ljubov i nie imame nuzhda ot Ljubov, znachi wsyshtnost imame nuzhda ot Boga... Ot wryzkata si s Boga... Ot Ljubovta w nas... postojannoto j prisystwie... i postojannoto prisystwie na Bozhestwenoto w nas...
Da go osyznaem i da go poddyrzhame zhiwo i swezho...
Podkanwam mozhe bi njakoj da naprawi neshto, zashtoto oswen ostroumija nishto ne se sluchi...

Kakyw smisyl ima tazi tema za men li? Koj e towa 'men'? Men me njama. Az sym stranichen nabljudatel... A i zashto wsichko trjabwa da ima smisyl?

Spri sweta!


Тема Re: Imam nugda ot LUBOV !!!нови [re: Oro]  
АвторPassager (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 18:08



Благодаря ти за съвета Оро, но понякога това технически не е възможно, особено когато участваш в клуба от чужбина - там компютрите не са кирилизирани. Ако мислиш че има решение и на този проблем - моля. Наострил съм ушички....и чакам....



Тема Re: Imam nugda ot LUBOV !!!нови [re: NEVlNna]  
АвторPassager (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 18:41



Здравей Невинна,
Не че търся вината в теб, но за да се огледам в теб като в огледало, ще ни е нужен и источник на Светлина. Аз разбрах ти си много добро и скъпо огледало, което има "страхотна" отражателна способност. Всички ние сме, но без Светлина сме едно "голямо" нищо. А Светлината произтича от Любовта.Виж огледай се около себе си и ще видиш, че този който може да обича (независимо от неблагоприятните условия наоколо) е носител на Светлина за другите. Това е онзи, който дава безкористно. А кой в наше време дава безкористно? Тези, които се считат богати днес дават ли безкористно? Не - нали. И като се вгледаш по внимателно ти се виждат нещо помръкнали. Предпочитат да стоят повече на сянка или в нощни заведения, обличат се в тъмни костюмчета возят се на черни Мерцедесчета и за тях серозен цвят е само черният. Затова си купуват бижута с черни камъчета или търгуват с черни камъни или черни течности и..... т. н. и т. н. Или с няколко думи :
Каквото е отвътре - това е и отвън ! "
Но ако се вгледаш внимателно в спектъра на разложената през призма Бяла Светлина виждаш какво? Какво виждаш с невинните си очички, Миличка? Хайде кажи високо за да те чуят всички !
Ами Виждаш, че черен цвят в спектъра на Бялата Светлина Н-Я-М-А !!!
А-М-И С-Е-Г-А ???
И след като е така, мисля че е редно от тук натам да избягваме да пишем и дори да употребяваме черния "цвят" - е поне в това клубче. Какво е вашето мнение, Приятели ???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.