Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Религия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема сектинови  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 20:05



моля за информация за някаква организация или нещо подобно, която би помогнала на мой близък, забъркал се със секта



Тема Re: сектинови [re: няkoй]  
Автор John Rose (любопитен)
Публикувано17.08.01 20:10



Зависи от самата секта. Обърнете се към някой свещеник, може да ви помогне, но да знаете човек веднъж влезели трудно излиза.



Тема Re: :))))))))))))))))))нови [re: няkoй]  
Автор r... (минаващ)
Публикувано18.08.01 00:10



:)4e nie tuka vsi4ki sme edin vid sektanti...ne se popadnal mislia na podhpdishtia kanal...mejdu drugoto ti kakva religia ispoviadvash...struva mi se 4e neviarvash mnogo v Bog...



Тема Re: :))))))))))))))))))нови [re: r...]  
Автор John Rose (любопитен)
Публикувано18.08.01 10:52



Mежду другото ти сигурно не си имал контакти с такива хора. Те повечето са фанатици. Сектантите са хора, които нямат собствено мислене, мисленето им се диктува от техния водач. Имам например познати такива, които твърдят, че дори да се самоубият отиват в рая, и представи си например твой скъп човек да го чуе и да го приеме, че е така. И този човек като го натиснат проблемите си каже я по-добре да се самоубия отколкото да се мъча. А хората определено тук не са такива, което личи от техното мислене.



Тема Re: сектинови [re: няkoй]  
Авторhmm (Нерегистриран)
Публикувано18.08.01 17:33



Ami toi veche e v organizatsia.Mai triabva s neshto da mu se subudi aza? Moga samo da gadaia: jena, putuvane do Tibet, bundji..tuka nujen suvet edva li shte namerish..



Тема Re: сектинови [re: hmm]  
Авторpoli (Нерегистриран)
Публикувано18.08.01 17:37



Това е така. Бог да му е на помощ.



Тема Re: сектинови [re: няkoй]  
Авторdimension (Нерегистриран)
Публикувано19.08.01 08:31



Нека първи изясним какво разбираш под секта. Защото като секти са обявени дори църкви като Методистката, Баптистката, и пр. Не че не ми е безрзлично за товоя познат, но все пак дай малко повече светлина по въпроса, за да можем да ти помогнем по-ефективно.



Тема Re: сектинови [re: hmm]  
Автор absinth (непознат)
Публикувано20.08.01 15:19



abe vie vsichki mai ste se pobarkali.kvi gluposti govorite na choveka.sto da ne e podhodjasto mjastoto.tochno podhodjastoto mjasto si e.problame e che ste mnogo neseriozni.i az za sajalenie ne znam kade da se tarsi pomost,no sam pochti siguren za sashtestvuvaneto na organizacija v BG ,koiato se zanimavav s takiva problemi.chuval sam i za extrasensi i lechiteli,koito sa pomagali na sektanti da se opravjat,no konkretni takiva ne poznavam.sorry i uspeh!



Тема Re: сектинови [re: absinth]  
Авторhmm (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 16:03



az lichno ne pia absinthe, ta da sum se poburkal
emotsia triabva, a ne razni znaharcheta;



Тема Re: сектинови [re: absinth]  
АвторLLL (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 18:55



Екстрасенсите и лечителите, действат с нечиста сила, те са сатанисти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.