Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Здравейте,приятели.нови  
Автор pavyan (понякога GP)
Публикувано25.08.21 14:54



Минаха много години откакто пишехме в Клуб-а.Днес нещо се зачетох в него и ми стана едно особено на душата.Някак си се върнах в младостта и си спомних и сбирките и караниците и хубавите моменти.Предлагам да се обозначим с по няколко думи.Да си спомним и за хората,които вече ги няма.Ако някой знае нещо за някого,без да се тълкува като клюка.Почвам първи.

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Редактирано от pavyan на 25.08.21 15:13.



Тема Re: Здравейте,приятели.нови [re: pavyan]  
Автор pavyan (понякога GP)
Публикувано25.08.21 15:16



Работя все още като лекар.Изкарах Ковид -а на крак.Все още съм женен.Имаме си къщичка на село и там прекарваме от Велик ден до края на октомври.Децата пораснаха,че и остаряха.Загубих брат и баща.В общи линии това е.

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Редактирано от pavyan на 25.08.21 15:17.



Тема Re: Здравейте,приятели.нови [re: pavyan]  
Автор pavyan (понякога GP)
Публикувано26.08.21 17:27




Ако може някой да го оправи.Аз така и не се научих..Мисля,че е интересно четиво.
Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Редактирано от borecom на 31.08.21 00:10.



Тема Re: Здравейте,приятели. [re: pavyan]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано07.09.21 10:29



Докторе?
ти ли си тва бе?
ник "Доки"
къф тоя маймунски ник
слушаш ли още..............





Тема Re: Здравейте,приятели.нови [re: Orcad]  
Автор pavyan (понякога GP)
Публикувано13.09.21 07:27



Аз съм.Ника ми се смени по незнаен начин и сега съм с маймунския.Не ме пуска Дир-а да си върна стария ник.Слушам и АС/ДС и Клептън.В последно време Блек Сабат и Сепулатура.Явно неква неизживяна младост.

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!



Тема Здравейте и от меннови [re: pavyan]  
Автор K o m (Ком)
Публикувано19.09.21 08:48



Все още официално разведен, във връзка с една девойка (старша възраст) от 9.5 години насам. От време на време си правим предложения взаимно и си ги приемаме, след което си продължаваме както обикновено



Бяхме се отдали на пътешествия, но пустия му вирус затвори границите. Сега пътешестваме вътре в страната.

Рапорт - даден!

П.П. Предполагам много хора вече не могат да пишат, защото са загубили място в разрешителните списъци.

Редактирано от K o m на 19.09.21 08:49.



Тема Re: Здравейте,приятели.нови [re: pavyan]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано29.09.21 20:10



Хай, Доки! Много се радвам, да те видя!При мен нищо ново. Все още лекар, все още бачкам и живея в Немско. Официално разведена, но в дълга и нерушима връзка с един момък, дето просто съвестта не ми дава да го напътя, макар и да е ясно, че не е връзка, а някаква инерция... инак, два пъти ваксинирана, с малка спретната къщурка с две бОрчета отзад...





Тема Re: Здравейте,приятели.нови [re: Orcad]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано07.10.21 15:41



И аз изкарах на крак свирепата болест
хехе
пандемия и прочие
чеки сега тука малко



почти се бях наканил си късам дипломата за магистър по теоретическа биология, ама реших да задържа леко
баси и докорите ,баси професорите, дето пишат в медията, ще ги заслушам
барем да има на кво да се смеем
хехе

Редактирано от Orcad на 07.10.21 15:46.



Тема Re: Здравейте,приятели.нови [re: pavyan]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано15.11.21 12:33



Не знам какво стана днес, отворих дира и докато си мислех нещо, цъкнах на "разведени" по грешка. По грешка, защото тук никой не пише от маса време... а виж каква изненада!

Кафето съм.
Четвърта година семейна, с изгледи да си остареем заедно, живот и здраве най- вече. Колкото и да съм шантава, явно някак съм заслужила този готин човек.



Децата поотхфръкнаха. Едното от година живее само и учи за мечтаната професия. Другото има още малко докато поулегнат нещата и поемат нанякъде, но и то отдавна не е бебе.

Майка почина при мен в Германия, след няколко години операции и надежди. Скоро ще станат шест години.

Пандемията на нас ни подейства особено. Решихме да пуснем корени и ей ни на, от година живеем в собствен дом в едно от най-красивите места в швейцарските Алпи. След сумати години, пак започнах да правя нещата, които обичам: скитосвам из планините, летя, карам ски, плувам, рисувам, най-сетне се отдадох на мечтата ми да работя с глина.

Е, не всичко е рози, да не речете... Живот, нормален. Децата още си искат постоянни грижи, глупаци се намират по целия свят, аз я боря пустата критическа, ама съм на път да спра да я боря, току виж започнем да си съжителстваме другарски. И така.

Прав си, че беше особен период КНР. Хем шашав, хем хубав. И на мен ми липсва. Виждах се на два пъти с Втаса, един път преди около 5-6 години, изкарахме няколко луди, прекрасни дни. Още един път преди 2 години, май. Все същото чудо неземно. Вече е баба (млада баба), сбъдна си мечтата и изчезна от клубовете.

Преди десет години видях Ксинга из немско. Известно време се чувахме понякога, после си загубихме дирите.

@Коме, разгеле, че се обади. Сещала съм се за теб, защото изчезна някак много тихо и все се питах дали просто не ти се пише или нещо, абе пепел ми на езика! Да ви е драго и благо с девойката, и да илядите!

За останалите, каквото пишат из клубовете. Някои още се вясват. Освен Алоун, мир на душата й, май повечето са добре. Всеки малко помъдрял, малко поулегнал, малко поустановил се. Пу-пу, да не им е уроки!

Отидоха си много хора от този свят. Повечето не съм ги виждала на живо, но сякаш ги познавах. Дано отвъд, където и да е, каквото и да е, да въртят бесни клубни купони и ни се смеят на земните тревоги.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Здравейте,приятели.нови [re: Sgraffito]  
Автор laure16O672 ()
Публикувано16.11.21 19:38



Много хубав пост. Аз само ви четях, но ми върна стари спомени от тука.
Живовът си върви, дори не го усещаме. Само констатираме промените и липсите.
С усмивка и оптимизъм, като теб, е по-добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.