Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:46 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: sladunka medunka]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.09.17 09:22



Кофтито приказки са реалност. Не разбирам защо една жена, която по своя инициатива и съвсем доброволно е пожелала да се раздели с един мъж, ще мисли, че този мъж е нейна собственост сега и вовеки и че той ще седи тъжен и самотен до края на живота си, плачейки за нейната съвършеност. И когато той, видите ли, не плаче, настава всемирна трагедия и той се оказва идиот, който не обича децата си и т.н.
Да, аз знам, че има бивша жена. Проблемът е, че тя не иска да разбере, че е бивша. И да, сега горе долу се разбраха. По времето, когато пусках темата, тя не си вдигаше телефона, не отговаряше на имейли и изобщо с нея нямаше никаква комуникация. Както казах, вече участвам в тази тема просто с цел да изразя и другата позиция.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Melany99]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.09.17 09:29



Ами, това "да оставиш бащата сам, когато е с децата си" е мокрият сън на всяка втора бивша, която така изживява неосъществените кралски копнежи за власт, но представи си въпросният баща не само не иска да го оставя, ами иска да съм там във всеки момент. Аз не държа толкова на това, защото, както знаеш, имам доста интересни неща за вършене извън забавлението с няколко деца в една не толкова лесно поносима възраст, но той държи. И те така. А понеже досега през живота си не съм изяла нито едно дете, мисля, че и с тези ще се удържа, т.е. не преча на връзката.

Апропо, аз също имам дете, но не смятам, че това пречи на личния живот. Културните хора просто ги решават тези въпроси без драми.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано09.09.17 10:15



...лоша работа... нали тя се развела с него? няма друга позиция, бе момиче! Леле, как се вкарваш в триъгълници сама ... ти нямаш нищо общо, къде се буташ изобщо... остави хората на мира и децата им... остави ги да се разберат и се съобразявай с техните решения...децата са си техни, ще си ги възпитават, както искат и ти си никоя в тази ситуация...а бившата какво иска, не е твоя работа... негова си е и нейна, ти не си им правила децата, не са те питали дали да ги създават... умирате да се сравнявате и да се бутате в чужди животи... и то не е ясно дали изобщо ще ви има в живота на въпросния мъж и в бъдеще... ма той пък трябва да е луд, както му се бъркаш от сега в нещата

тъжен бил и тя ще го спасявалахайде, хайде, не на нас тези... не сме спасявали и ние тъжни мъже, че не знаем... ама спаси си го, без да "стъпваш на главата" на бившата... предизвикай му интереса, че да забрави всички останали... то така, "тя е лоша , пък аз съм хубава"и баба знаеама, колкото по ти говоря , толкова по виждам, че не чуваш изобщо... счупи си главата, който не спазва личното пространство на другите задължително си чупи главата по един или друг начин...



Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано09.09.17 10:31



... културните хора, спазват правилата, пазят чуждите граници и не нарушават лични пространства... драмите ги правят талибаните, които идват незнайно от къде и отказват да се съобразяват с факта, че на тази територия живеят хора отдавна и си имат създаден живот и правила... помисли върху това, преди да ми развяваш псевдолибералните си незрели идеи за това как "твоята е златна " и по този повод всички трябва да замълчат и да се съобразяват... но, не сте виновни вие, хванатите за топките глупаци ви дават криле и да си ви берат гайлето те, без децата... деца, чак като се научат да им пазят интересите и средата чиста...


Нищо лично, изобщо не визирам теб, аз също изразявам позиция! Получи се лек микс, понеже ти някак отправи лични апели към нас с Мелани. Не, ти макар и леко хормонално объркана си пич, няма съмнение в това, но малко се вживяваш повече в ситуация, която не е твоя. Но ако този мъж продължава да те вкарва в нея, замисли се много сериозно... няма да си имате ваш живот, постоянно ще те вкарват между тях... не го позволявай, кой си има проблеми да си ги решава...



Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: sladunka medunka]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.09.17 13:05



Чакай сега, аз не познавам нова приятелка, която да се е нанесла в жилището на бившата, така че за какви лични пространства говориш? Личните пространства от момента на развода нататък за различни за бившите съпруг и съпруга. Апелите бяха към вас, защото оправдавате подобно поведение, при което бившата съпруга се опитва да дирижира живота на съпруга си чрез манипулации, използвайки децата.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: sladunka medunka]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.09.17 13:06



Леле-е-е-е, къде отнесе! В тоя филм мен ме няма, съжалявам.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: sladunka medunka]  
Автор lrisMan (Лорд-лейтИнант)
Публикувано10.09.17 00:54



Талибаните... Говори Ми!



Всеки ден срещам по двама-трима талибана, които са внуци на бай ти Ганя.

Успешните Бизнесмени са тези, които изграждат успешни Бизнес навици!

Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Melany99]  
Автор bubble_bubble ()
Публикувано20.09.17 12:29



Мелани, не мога да повярвам

...
Първо- не смятам, че това е връзка, която е чук и чао. Второ- нормално е, когато бащата и Полуидиотчето са решили, че връзката им е сериозна, да "представят" тази връзка и на всичките деца, бивши...свят и т.н.т., а ако бившата/бившите имат проблем с това, те имат голям проблем в главата си и идеята, че могат да вговняват всичко около себе си и да настройват деца и прочие...
Трето- в този живот сигурност никой за нищо и за никого не може да даде.... и никой не е застрахован от нищо, включая и от раздяла или хлътване...

Редактирано от bubble_bubble на 20.09.17 12:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.