Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:50 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: sladunka medunka]  
Автор Melany99 ()
Публикувано07.09.17 02:01



Надали ще я заобичат повече, но при майка си децата имат режим, кара ги да учат, да си чистят стаята, да помагат вкъщи.
При баща си и неговата приятелка са на гости и за малко и им се позволяват неща, които не се позволяват в ежедневието.
Сигурно са недеволни, когато майка им ги кара да вършат разни неща, а баща им ги глези.
А, може и да не одобрява присъствието на приятелката по време на ваканцията на децата и отпуската на бившия.

Защо ми трябваше...


Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Melany99]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано07.09.17 08:01



...ами, каквато и да е причината, жената (бившата) си е в правото да поставя условия, защото децата са нейни ... приятелките на тате нямат думата и не е редно да се месят и правят на важни... да, майката им поставя условия и изисквания, а приятелката се опитва да се хареса, за да я приеме бащата

и им дава свобода, оф... ситуации стари като света... горката бивша...



Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Melany99]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.09.17 08:13



Ами, не ми се пишеха толкова подробности, но толкова ме досмеша от този пост, че... Всъщност, една от основните причини за развода е точно различните виждания за възпитанието на децата. Бащата държи те да помагат в чистенето, да не бъдат глезени с прекалени подаръци, да бъдат по-самостоятелни, а майката точно обратно. При всяко ходене при бащата децата помагат в чистенето, защото то става в събота. Също така майката ги води по скъпи курорти (защото разполага с добра заплата и чудесна издръжка), а бащата дори да иска, не може да си позволи това, пък и той не е фен.
Виж, за неодобрението на моето присъствие си права, но то не е баш рационално.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от Kpoacaнчeтo на 07.09.17 08:39.



Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: sladunka medunka]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.09.17 08:20



Не знам защо говориш за приятелката, а не за бащата, щото той има всички права да решава какво да прави, когато децата са при него. Също така не знам защо темата се изметна към изобщо към приятелката, като всъщност беше за общуването на децата с бащата. Всъщност, знам. Това, че не можете да приемете, че не сте незаменими за бившите си мъже, просто ви прави неспособни да мислите рационално. Разбира се, моделите, които вкарвате в главите на децата за ужасните мъже и т.н. и които ги правят потенциални бъдещи разведени с нещастен брачен живот са без значение. Егото е важно да се храни.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано07.09.17 20:09



хахахахаха, ти защо не искаш да разбереш, че не е твоя работа да се занимаваш с чужди деца... там родителите не могат да се разберат и ти се туряш зорлем на пангара... като не могат да се разберат 2-ма души винаги намират 3-ти да го вкарат помежду си... не се съгласявай на това и не се занимавай с тези деца и с баща им... нека сам си намери пътя към майката... ти какво общо имаш с това... гледай си живота, ама твоя, техния не те интересува... нито кой е крив, нито кой е прав, нито децата колко са нещастни... поискай го този пич само за тебе...



Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Melany99 ()
Публикувано07.09.17 21:54



Досмеша, недосмеша - явно виждания за възпитанието на децата са различни.
Не те харесва бившата и не те иска около децата.
Колкото по-бързо ги оставиш децата с баща им, толкова по-добре!
Щом тя има попечителство върху децата - тя ще решава!

Защо ми трябваше...


Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Melany99]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.09.17 10:16



Нещо не те разбрах. Бащата ли да оставя или децата? Абе, вие добре ли сте?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: sladunka medunka]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.09.17 10:24



Че аз си го имам тоя пич, какво да го искам? Вие май наистина не разбирате. На мен ми е тъпо заради него, защото той не се чувства добре от цялата работа, а той не се чувства добре ясно е защо. Сега разбирам мъжете, които пишеха навремето в този клуб. Мама му стара, вие сте се женили за тези мъже, доброволно сте им раждали деца... Какво ви става като се разведете? Тоя човек- хубав, лош си е все същият. Той не е станал изверг от това, че се е развел.
Всъщност, аз проблем почти нямам, освен че му гледам тъжната физиономия, когато се сдуха заради децата. Иначе, децата ме харесват, радват ми се, аз също ги харесвам... Темата тук е моя, защото човекът няма регистрация и не иска да има. То, наистина мъж не е добре да пише тук.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано08.09.17 18:05



е, хайде сега простотии, от хубав човек, кофти приказки... просто се опитвам да те върна в реалността... a тя е, че има две деца от друг брак и бивша жена,с която той трябва да се разбере, вместо да ти прави тъжни муцунки и да ти къса сърцето... не може ли да и се обади и да се разбере с нея?



Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Melany99 ()
Публикувано08.09.17 20:07



Да оставиш бащата сам, когато е с децата си.
Нямаш работа там.
Пазиш ли го, тях ли гледаш да спечелиш на своя страна?
Днес си му приятелка, утре - не се знае, а те ще са му деца винаги.

Защо ми трябваше...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.