Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:14 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Melany99]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.08.17 09:44



Ама ти мислиш ли, че има хипотетично нова жена, която ще я кефи? Всъщност, бившата ме беше препоръчала.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: princesse_azur]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.08.17 10:07



Е, проблемът е, че това с ревизирането на решението е въпрос с много неизвестни, щото първо включва огромни разходи за адвокати (а половината заплата на бащата отива за издръжки), второ- включва тормоз на децата, тъй като те ще трябва да бъдат разпитвани там от разни хора и ще трябва да се чудят на майка си ли да угодят, на баща си ли, трето- децата са на възраст, в която са лесно манипулируеми, а в момента майката естествено е приела пълен курс към манипулация... Щеше да е хубаво тези неща да се уреждат със закон, за да се спестяват всички тези неща, ама не са.
Иначе, да. Доста гнусно е положението.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано31.08.17 16:22



"Най-често се започва с разсейване на комуникацията между дете - родител - не се позволяват телефонни обаждания на детето. Правят се постъпки за ограничаване на физическия контакт - късно идване за определения режим на свиждане, включване на различни болести като оправдание, ангажименти, забравяне и т. н."

нарича се Синдром на родителското отчуждаване. Има доста неща из нета за него. Как да се попречи - според мен с разговори между родителите. Децата не трябва да се използват като оръжие между двамата. Дано въпросния родител да прояви най-вече разум. Дали харесва настоящия партньор на бившия или не, това въобще, ама изобщо не касае децата. Това са само и единствено чувства и отношения между възрастните. Не бива да се намесват децата.

желая ти успех.



"За да намериш правилния начин,
трябва да знаеш истинската причина." Оптимист


Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: moon_flower]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.09.17 00:58



Не знаех, че си има име, но да, точно така се получават нещата.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Melany99 ()
Публикувано02.09.17 03:27



Е, ти самата осъзнаваш, че децата са много лесно манипулируеми.
След като бившият в момента е с теб, много ясно, че някои твои привички и навици неминуемо ще се настанят и в неговото поведение и предпочитания.
Майката може да не одобрява тези общи активности и би искала други за децата си.

Например може да иска децата да го води на концерти, балет и изложби, а не на яздене на коне и велосипедни преходи.

Аз не бих имала нищо против, ако бившият например си намери богата, готина, щедра мацка и да ги води насам-натам по света с яхти, самолети и лимузини...
Това по повод коя би харесла. :)

Защо ми трябваше...


Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Melany99]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.09.17 03:51



Ами, всъщност досега изцяло сме съобразявали активностите с желанията на децата, не с моите. Резултатът е, че вдигнах 5 кг. за един месец, защото си спрях движението, така че тези доводи не са баш реални. Измисли нещо друго, различно от ревност в най-чист вид.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Melany99]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.09.17 11:29



Кроасанче, а може би ти си просто много активна в контакта с децата и жената се бои да не те харесат и да я изместиш в съзнанието им... каквото и да е, не се афиширай и показвай уважение към нея, така е по почтено... а и за децата е по добре, защото те искат родителите им поне да се разбират...не забравяй, че ако виждат демонстрация на добри отношения между теб и баща им, може да сравняват и да страдат... даже най-добре да ги оставяш сами



Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: sladunka medunka]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.09.17 18:11



Какво значи много активна? Понякога се налага да сме заедно и тогава естествено контактувам с тях. Няма как да ги оставям сами, защото бащата има една отпуска и през нея трябва да се види и с мен, и с децата. Ама тези неща майките не ги мислят, щото гледат само собственото его да не пострада.
И да, показала съм уважение. Лично аз обяснявах заедно с бащата, че те имат една майка и един татко, а аз съм им само приятелка, щото те се разфантазираха на тая тема. Ако си мислиш, че това имаше някакъв ефект...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано06.09.17 18:07



...децата са едни малки странни същества... е, нали разбираш, защо не те харесва жената... децата и говорят за тебе и тя се страхува да не я харесаш и изместиш ...



Тема Re: Хей, живеещите в чужбина!нови [re: sladunka medunka]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.09.17 19:25



Смятам това за налудничаво. Как е възможно някоя жена да си помисли, че децата и ще заобичат чужда жена повече от нея? Да,де, може и да е възможно, но не е нормално. Да не говорим, че тя знае, че си имам достатъчно деца. Колкото и да са симпатични нейните, просто нямам никаква специална нужда от тях.

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.