Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Краят на един брак по сметка, без любовнови  
Автор Angli4aninyt (Старо куче)
Публикувано23.03.17 14:58



Може ли малко безплатна консултация?

Какво става при един брак, който е по сметка и без любов?



Успешните хора са тези, които изграждат успешни навици!

Тема Re: Краят на един брак по сметка, без любовнови [re: Angli4aninyt]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано23.03.17 18:10



Зависи как си си правил сметката - с кръчмар или без



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Краят на един брак по сметка, без любовнови [re: Angli4aninyt]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано23.03.17 21:06



....ами в подобни бракове печели този, който си е правил сметката, а този дето е обичал губи, наранен, изоставен и прецакан...



Тема Re: Краят на един брак по сметка, без любовнови [re: Angli4aninyt]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано24.03.17 07:23



Въпроси ли задаваш или отговори? Темата ти е озаглавена "краят", а после питаш какво става. Ми, може и да не се стигне до край. Навремето хората масово са се женели по сметка, пък браковете им не са се разпадали. Когато живееш дълго време с един нормален човек, съвсем не е изключено да го заобичаш с времето. Разбира се, възможно е и да не го заобичаш, но и тогава има два варианта- да търпиш и да не търпиш. Така че какво питаш, всъщност?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Краят на един брак по сметка, без любов [re: Angli4aninyt]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано24.03.17 10:27



Безплатна консултация за разпадане на бракове по сметка? Че то това е оксиморон някакъв. Защото се преполага, че брак по сметка има или брачен договор или наличие на достатъчно документи при край/развод, за да се обезпечи сметката.

Това брака си е вид бизнес-дейност. Онова за любовта са празни приказки за оправдание на хора без достатъчно финансови възможности да създадат нещо като семейства или да си закрепят финансово и имуществено положението.

Та ти какво питаш всъщност? Нещо някой те е разочаровал, или какво?

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Краят на един брак по сметка, без любовнови [re: Angli4aninyt]  
Автор Angli4aninyt (Старо куче)
Публикувано25.03.17 00:11



Ама ей!...

Сякаш се изказвате неподготвени - питам за края на брака дето е на 43 години. Бракът между Великобритания и ЕС.



Тези дето били от страната на булката трябвало да платят едни 50 милиарда глоба. Оттам нататък не е ясно дали е микро, меко или хард таковането.

Питам с идеята, че това са сякаш реални и нормални хора, които са търсили сметката... вероятно без кръчмар.
.
ПС: Моят брак е с много любов. Лека-полека започват документите, но със сигурност няма да се "прошнурова" тази година. Със сигурност един ден ще стане "официален" и "законен". Запознах я със счетоводителката ми. Редовно си пращам парички и си пиша макросите в екселската табличка. "Питон"-ът е 3.6.

Успешните хора са тези, които изграждат успешни навици!

Тема Re: Краят на един брак по сметка, без любовнови [re: Angli4aninyt]  
Автор Angli4aninyt (Старо куче)
Публикувано25.03.17 00:19



Забравих да се похваля: В неделя ще преместя стрелките на часовнита с 1 час напред и със 100 години назад.



Успешните хора са тези, които изграждат успешни навици!

Тема Re: Краят на един брак по сметка, без любовнови [re: Angli4aninyt]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано25.03.17 10:38



Ти съвсем по английски го почна - Брекзит ни прикри тук. Вие сте полудели на острова с това делене! Моят и той, нищо че не е в Англия ми се тръшка тука за Брекзит и чака, а нещо да се промени и да не се отчете разделението.

Какво му мислите толкова, каквото е надробено, то ще стане. Не знам дали Британия ще стане пак империя велика, както тъпите провинциалисти и дядковците гласуващи са мечтали с това гласуване, но че отсега някои мега-корпорации и банки се местят по европейско от Англия си е факт. Гледам тук китайските инвеститори как си държат все пак на европейският пазар.

Ти гледай на утрешните избори каква китка глупендери ще се намести в парламента български! Нашето е не не по-малка простотия от това на англичаните.

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Краят на един брак по сметка, без любовнови [re: LadyMorgana]  
Автор Angli4aninyt (Старо куче)
Публикувано26.03.17 22:30



Абе еЙ!...

Аз питам ли те защо в клуб "Погромисти" си седнала на Ръбин да шиеш гоблен? С аутокад, че да е на комп?



Аз не разбирам от политика. Брекзит не ме интересува като политика, а като човешки взаимоотношения.

За днешните избори в Бг? Че който си трябваше си спечели и без моя глас. На мен демокрацията само ми е дала!

И да научиш малкия змей, че е 8-битов. Да не стане мяу след 255.

Демокрацията дава:
ама в кошара не вкарва.

Успешните хора са тези, които изграждат успешни навици!

Тема Re: Краят на един брак по сметка, без любовнови [re: Angli4aninyt]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.03.17 03:30



Разводите май по-често са по сметка. Когато се жениш по сметка се развеждаш по емоционални съображение, и обратно, когато се жениш по емоционални съображения се развеждаш по аритметични.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.