Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Грешките ги правимнови  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано18.02.17 05:43



за да се учим от тях. В личен план правя едни и същи грешки постоянно и колкото и умна да се мисля, сърцето там, емоциите или каквото е, само в личен план ме подвеждат ужасно и вече ми писна това.

Дори в работата съм се оставяла на опита и интуицията, и никога не са ме лъгали. Но в личен план опита и интуицията постоянно ме довеждат до едно и също нещо, а аз не прощавам подлост и измяна.

Днес дори отварям фейсбука си и за пореден път намирам куп покани да се присъедини към фейсбука ми човек, който съм махнала от живота си просто защото направи измяна. Ужасна, безсърдечна, себична и при това се опита да манипулира, че то щото съм била незнам--каква, та затова той е такъв. И като го дразни неправилната ми личност, защо напира пак да общува неистово? Защо досажда? Защо, като му е сложена черта, не се оттегли с достойнство и с подлостта си да вземе да опита други полета за изява? А трябва да досажда?

Това карма ли е и как да го спра, защото вече ми писна от това и само се обвинявам, а нещата се повтарят и повтарят!

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Грешките ги правимнови [re: LadyMorgana]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано18.02.17 08:54



...Боя се, че ще се повтарят, защото ти го искаш. ЧОвекът има нужда от жертва, от някой, на когото да влияе, позитивно или негативно, няма значение, важното е, че някой се вълнува от думите и жестовете му. И докато този някой се вълнува от неговата личност, той ще упражнява влиянието си.Ще те търси и редовно изпитва влиянието си над теб. Фейсбук, скайп, вайбър. Писма, лайкове, честитки, и-нет форуми. Егото му има нужда от тебе, от емоцията ти, та докато ти не се изолираш от влиянието му, всичко ще е така, както си е било преди .

Сори, ама просто натисни игнор и си гледай живота!



Тема Re: Грешките ги правимнови [re: pyrvata]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано18.02.17 08:58



П.С. докато натискаш игнор, което означава, че той повече не може да те намери във фейсбук, просто си представяй какъв глад и смут ще настане за неговото нещастно Его, като загуби любимата си жертва

...

Редактирано от pyrvata на 18.02.17 08:58.



Тема Re: Грешките ги правимнови [re: LadyMorgana]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано18.02.17 14:38



Нямаш ли усета, че си затваряш очите ? Както децата правят - хоп и като не виждат нещото - значи го няма. :)

Махнала си, сложила си черта ?!? Е да ма то е там .. миналото ти.

Наистина ли питаш, как да го спреш ?



Тема Re: Грешките ги правимнови [re: LadyMorgana]  
Автор Angli4aninyt (Старо куче)
Публикувано20.02.17 03:48



Това е много тежка Карма.



Виж, ако от Линкедин ти изпратят покана - приемаш без да се замисляш.

ПС: За последният месец поне 10 пъти ми казаха, че съм готин съпруг. Ама аз си уча уроците...



Тема Re: Грешките ги правимнови [re: LadyMorgana]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано20.02.17 12:11



И аз ги имам такива. При мен са бивши гаджета. Усърдно са ми издирили контактите вкл. телефон чрез общи познати и всевъзможни нетолкова трудни в днешно време начини.
Напъват ли напъват! Все с общи благовидни приказки, но всъщност ми е ясно като бял ден, че продължътелно са го закъсали за секс и ако може така да ме възбудят 'в името на доброто старо време и бла-бла', аз да се засиля лесно и бързо към тях...



ad infinitum ...


Тема Re: Грешките ги правимнови [re: Alice in WL]  
Автор Angli4aninyt (Старо куче)
Публикувано20.02.17 23:54



Всички Кугерки имат по 1 дузина закъсали бивши ухажори.

Лейдито се надявам да не се обижда, че е в тази категория. Все пак доста се е постарала.

Издирването на имейл и други данни е много лесно. Отдава сме в Биг Брадър. Отдавна е направено това, което е планирано през 1920-1940 г.





Тема Re: Грешките ги правимнови [re: Angli4aninyt]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано21.02.17 10:06



Хаха, заради теб сега потърсих точното определение на кугер.


Лейдита между 30 и 40,които се обличат като горещи млади мацета, обикновено неомъжвани или разведени. Обаче не съм много съгласна там с приравяването им на МИЛФ, които си представям да са поне с 10-15 години отгоре.


ad infinitum ...


Тема Re: Грешките ги правимнови [re: Alice in WL]  
Автор Angli4aninyt (Старо куче)
Публикувано21.02.17 21:56



А може би имах предвид "cougar woman".



Cougar is a slang term referring to a woman who seeks sexual activity with significantly younger men.



Тема Re: Грешките ги правимнови [re: Angli4aninyt]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано22.02.17 08:00



Я, научих нещо ново!

Без малко да се причисля към кугерките, обаче не се вписвам, щото аз не търся секс с млади мъже, а те ме търсят. И отказвам, отказвам, ама като е някой особено чаровен, как да му откажеш.

Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.