Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:40 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Въпросът такъвнови  
Автор Albena l (старо куче)
Публикувано23.02.17 00:22



Аз много искам да си говорим за чанти, обувки и... не знам какво стана. Темата е съвсем друга и така де. Обаждам се днес, да чуя ей така, щото трябва да се обадя И днес, така трябва... и ми се казват едни неща. Абе казват ми се. Щадя непрекъснато тая жена, даже дума не казвам, само питам "как си".
Някога, преди време, четях такива теми и не вярвах, че е възможно.
По-зле ще става, нали?



Тема Re: Въпросът такъвнови [re: Albena l]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано23.02.17 09:26



да



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Въпросът такъвнови [re: anbra]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.02.17 10:07



Добре, де, как разбра какъв е въпросът?



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Въпросът такъвнови [re: hubavka69-110043]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано23.02.17 13:19



Става дума за майка и, споменавала е и по-рано.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Въпросът такъвнови [re: Albena l]  
Автор Melany99 ()
Публикувано23.02.17 19:03



Дай да си говорим за чанти и обувки.
Ама много се чудя, много кво им става хората - все за политика и проблеми разни си говорят.
Ако не можеш нещо да го промениш или не се опитваш, то защо трябва да се говори непрекъснато?
Мазохисти някви ли са, що ли?

По въпросът за обувките и чантите - поръчах си онзи ден нови чанти за плаж:





Защо ми трябваше...

Тема Re: Въпросът такъвнови [re: anbra]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано24.02.17 20:49



Аха, сега разбрах. Споделям мнението ти. Оня ден на мен ми се обади Мама Свеки, за да ме пита къде са тези възглавници, които ми е донесла, когато съм била бременна (преди осем години), които били пълни с въздух и аз съм си ги слагала под краката, защото сега спяла на не знам коя страна, но от 1-ви март, трябвало да почне да спи не знам как си и било върло наложително да има точно тези възглавници, за да си подпира краката. Други не можели да свършат работа, защото не били така меки, а краката на Принцес Свеки не са като другите крака и ... абе, аз съм виновна, защото съвсем нарочно не искам да си и дам въздушните възглавници, а мъча жената. Това беше след като чакахме три часа без час, за да може евентуално да мине на преглед при точно не знам коя докторка, защото тя при друга не може да отиде, след което записахме час за другата, след което ми нареди да отменя часа, защото тя нямала нужната апаратура, която според Принцес е абсолютно задължително да има... Знам, че случаят на Албена не беше такъв, ама ей тъй, да споделя.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от hubavka69-110043 на 24.02.17 20:49.



Тема Re: Въпросът такъвнови [re: hubavka69-110043]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано25.02.17 07:24



Споко, това е едвам началото...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Въпросът такъвнови [re: anbra]  
Автор Albena l (старо куче)
Публикувано25.02.17 08:57



Случаят е периодичен и то само спрямо мен

Минахме през етапа всякакви доктори, не мина номера. Измислихме си изкаран инсулт, без да забележим и това не мина. Забравяхме си нарочно телефона, ей така случайно, за да побъркаме хората, т.е. мен. Разни глупости пак с телефони, вайбъри и прочие неща, които минаха с думите ми "не разбирам" Обаче прекрасно умее да ползва фейса, да следи внука си кога влиза, кога излиза. Туй го можем незнайно как. Хубаво че не влизам там да следи и мен хаха Номерът е да се обръща внимание, да се искат съвети, каквито и да е, да се чувства полезна. Не се ли чуем един ден, почва тя да звъни и почват прототии Сега понеже малко се ядосах съм я оставила на другата й дъщеря, там тия неща въобще не вървят, но тя е далече и затова на мен по-лесно се правят номера :) Днес отиваме на разходка, за по-сигурно



Тема Re: Въпросът такъвнови [re: hubavka69-110043]  
Автор Albena l (старо куче)
Публикувано25.02.17 09:01



Ти защо вземаш нещо от свеки бе, луда ли си

Не се правят такива неща никога! И къде са възглавниците?



Тема Re: Въпросът такъвнови [re: Melany99]  
Автор Albena l (старо куче)
Публикувано25.02.17 09:04



О тези с политиките и аз им се чудя, нещо им има според мен


Тя политиката с тях и без тях си е направена отдавна. Ще даваме мандати, ще връщаме мандати и така, какво толкова ще се коментира цяла година. Избори пак наесен хаха.
Чантите са много хубави, обаче покажи и чехличките




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.