Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Ех мацуранки  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано15.11.16 22:18



а после се скъсват някои да ни говорят, че то разведен човек за нищо не ставал, че то разведен мъж не бил сериозен...а за жените разведените из България какво е мнението майко мила, парясници, обичат САЛАМА....търсачки на злато, офисни к...ви, да ама не


видяхте ли сега двама разведени какво направиха а???

ПРЕЗИДЕНТСКА ДВОЙКА
визирам разбира се Генерал Радев и Деси Генчева и той и тя разведени , с втори брак, а сами видяхме всички как летеца изпрати на върха тази двойка , директно в облаците
искренно им се радвам

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Ех мацуранкинови [re: dymo]  
Автор Albena l (старо куче)
Публикувано15.11.16 22:42



И на мен ми направи впечатление, втора ръка била, намсикво, повторено няколко пъти

Баси комплексара





Тема Re: Ех мацуранкинови [re: dymo]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано15.11.16 22:59



Е, значи някои дето сме развеждани по няколко пъти можем да се съберем със себеподобни и да станем президенти на Вселената...Космоса и т.н.



Демек, прогнозите са оптимистични!



Тема Re: Ех мацуранкинови [re: makeover]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано15.11.16 23:03



и още как



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Ех мацуранкинови [re: Albena l]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано15.11.16 23:05



е сега жълтата преса ще пощурее, като няма за какво да се захванат за това ще е

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: Ех мацуранкинови [re: Albena l]  
Автор Melany99 ()
Публикувано15.11.16 23:35



Ама тези Дески-поетески що така не могат да се обличат???
Ужасна визия просто...



Бие наша Деска отвсякъде!

Защо ми трябваше...

Тема Re: Ех мацуранкинови [re: makeover]  
Автор Melany99 ()
Публикувано15.11.16 23:37



Ето ти - Тръмп!
3 пъти и той!



Ама той доста стар ми се видя и то преди 5-6 години като го видях.

За президент - може.
За съпруг - на мен дърт ми идва...


Защо ми трябваше...

Тема Re: Ех мацуранкинови [re: dymo]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано16.11.16 05:05



В България с мненията по семейни въпроси е така - разведените - хулят ги защо са се развели, ама били курвари, неомъжените - защо не са се омъжили/оженели - не ставали (за какво да стават, говорещите си знаят). Все за нещо се одумва и все има недоволни.

От известно време не съм имала партньор-българин, и ми е много спокойно, ама нямате представа колко. Последният път при опит на българин ДА МЕ УХАЖВА, още се намира в електронната ми поща една злостна простотия, по повод каква съм била морално и как онзи не можел и нямало да ми прости! Истината беше, че без негово участие открих, че е семейно положение "щастливо женен" и с общ бизнес с жена си, и като му се каза това в очите, моят морал беше поставен на обсъждане!!!

Бих го нарекла "комплекса на българина" - пак със съжаление повтарям, че откакто не ми се мяркат български мъже (особено средна възраст и нагоре) покрай мен, някой проблеми във връзките за които коментираме често, просто ми отпаднаха. Димо, какво ще кажеш по въпроса, мила?

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Ех мацуранкинови [re: LadyMorgana]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано16.11.16 19:04



Ами какво да кажа, напълно съм съгласна с твоите констатации, факт е че съм омъжена за чужденец и че живея в чужбина, от морала на българския мъж многократно съм се разочаровала.
Ето защо сега, когато Генерала се е развел и оженил втори път за мен е доста позитивен факт, много го критикуват в България, но в този аспект са псевдо моралисти, защото е на всички известно, че на повечето български мъже принципът моето си е мое, а чуждото общо е водещ. Така, че на накои български мъже им харесва да си изневеряват под път и над път и ако случайно жената, съпругата реши и тя да живее и да се държи по подобен начин автоматично става к...а, с нисък морал и т.н.
Така, че похвала за Генерала, че не е останал проформа женен и под сурдинка с любовница, както правят доста българани. Но...то и законите в България са такива, че му позволяват подобно поведение на мъжкия индивид, я да направят като тук, че при развод по негова вина после плаща и издръжка на бившата си жена и на деца, ще се замисли доста преди да вади салама на чуждо място


ПС в едно общество когато морала не е на ниво, се регулира с финансови механизми, а то в България стана така, че една разведена жена издържа не само себе си понякога, но и децата си, че и бившия си в доста случаи, а в същото време я обвиняват че е еди каква си , че такава, онакава все грозни думички, които по добре да не споменавам пак.

Редактирано от dymo на 16.11.16 19:14.



Тема Re: Ех мацуранкинови [re: dymo]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано16.11.16 22:40



Тази гледна точка не ми беше хрумвала.

Сравнете я със Сесилия Саркози или Карла Бруни .... Няма как!!

И двете имат стил, не просто да са добре сложени ... физически

а не-радева е твърде скромна иначе (най-меко казано!)

И да, и двете (стилни дами) са разведени преди това (и не са били в България).

Тази ... сама по себе си не може да превърне развода в достойнство, в някакъв плюс, не!


Тя е

.

Редактирано от ray_of_light_ на 16.11.16 22:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.