Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Ех мацуранкинови [re: pyrvata]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано21.11.16 14:04



Да, няма мекота и женственост, но не знам защо свързваш това с липсата на сексуалност.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Ех мацуранкинови [re: hubavka69-110043]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано21.11.16 14:46



да...и на мен ми е интересно да разбера защо...аз познавам такива пухкавелки жени, които не правят секс от години например, ами ...то като имаш задник като земното кълбо кога ще им дойде енергията да го вдигнат и да правят секс?

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: Ех мацуранкинови [re: hubavka69-110043]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано21.11.16 15:00



... никъде не съм твърдяла такова нещо! Даже съм уточнила за какъв вид сексуалност става дума...

Редактирано от pyrvata на 21.11.16 15:23.



Тема Re: Ех мацуранкинови [re: dymo]  
Автор TCNQ ()
Публикувано22.11.16 13:57



Радев е подписал с втората си едва след като са му казали да подпише, защото ще го дискредитира. Не е случайно, че през август месец го е направил, а е разведен от 2 години. Отделно не е случайно и, че той я е назначил за ПР на ВВС, а тя напуска малко след него. Явното президентшата го е захапала овреме.
И да ви споделя, че жените на шапкарите са много, ама много ебливи!
Радев ще го водят за носа комунетата, макар че аз на негово място след като положа клетва ще им тегля майната и ще правя каквото преценя.



Тема Re: Ех мацуранкинови [re: TCNQ]  
Автор Albena l (старо куче)
Публикувано22.11.16 15:42



след като положа клетва ще им тегля майната и ще правя каквото преценя.

ха ха ха

и до кога



Тема Re: Ех мацуранкинови [re: TCNQ]  
Автор Melany99 ()
Публикувано22.11.16 17:04



Ще прави той, каквото му каже онази леля-чичо, за която се е оженил.



Така ги виждам аз нещата.

Защо ми трябваше...

Тема Re: Ех мацуранкинови [re: pyrvata]  
Автор 2biri ()
Публикувано23.11.16 00:24



Охххх тва ми е любимо просто.
Тва всичките навици и фетиши на човек в една снимка - пие, пуши /ма не как да е, а като комин/. Личи й каишката на врата, с която мъжът я разхожда вечер и следите от флогъра са прикрити от тъмния чорапогащник. По очите й личи лукавство, по разстоянието между носа и устната - ниския интелект, по дължината на средния пръст на крака - уменията да манипулира.

И най-вече няма естроген - от същата снимка си личи. Даже е тъпкана с тестостерон като всички теории за Мишел Обама и че е травестит. Ако се вгледаш можеш да видиш и проблем с щитовидната. Дори й личи, че има дрезгав глас с лош акцент /от същата снимка/. Липсата на талия говори още веднъж за травестит, а малкият й гъз - за хомонаклонности на Радев /хем я бие, хем е хомо/.

И пак от снимката всякакви щуротии...

Ти такива неща наистина ли ги мислиш??? И ние се плашим от пишман врачки и баячки. А ти - прозорлива...

Тук ако се направи сбирка на пишещите - ще има тънки и дебели, с всякакви разстояния между частите на тялото, бели и черни, с всякакви мераци в секса, с всякакви хормонални нива и брой сексове на седмица, танцуващи и дървета, четящи и не, пушещи и вегетарианци. Но не, ние сме ти ок в темите, а тя е вампир от 5 снимки, за която ти вече разбра основното. И после - що хората не държат да им се разнасят снимките по темите - ей за тва.

Ако някъде намериш моя снимка и нещо ти опонирам в някоя тема и запалиш моторетката по случая - ти ще ме изкараш такава, че и майка ми няма да ме познае. И ще ме диагностицираш одма с всички случайно хрумнали ти асоциации.

Аз имам проблем с гласа от 2 месеца - дрезгав, пресипва, губя го, грача като гарван. Представям си как пълня нечии фантазии с шибучка в ръка и девствен пояс. Добре, че съм с окръглен гъз, че поне да създавам представата за готвеща мусака после.

Пълни тъпотии, честно и извинявай. Виждаш ли дали пие уиски или ракия и дали по 5 или 500? По кръговете личи вероятно.



Тема Re: Ех мацуранкинови [re: 2biri]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано23.11.16 14:48





ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Ех мацуранкинови [re: 2biri]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.11.16 18:27



Веднъж и аз да си замълча и ти веднага ще се обадиш.



Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.