Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Ех мацуранкинови [re: dymo]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано18.11.16 21:28



Спомням си, че българската режисьорката Зорница-София се появи за една от международните си

(за филма "Мила от Марс") с рокля ... за цели 25 лева. И пак беше много стилна!

.........

Ами Невена Коканова? Нима като "соц жена" не е била стилна. Та въпреки тоталните ограничения тогава списанията "Бурда" и кройките от тях бяха хит сред жените тогава.

Освен това ... минаха близо 30 години! Новата президентша все пак не е на драматично повече.. имА време да не понаучи.
А цитираната заплата е предостатъчна. Ако човек има добър вкус.
Хеле пък на мъжа й - може би ще стигне поне за едно стилно костюмче?
(нали взе не знам си колко заплати при пенсиониране)


п.п. Наблюдението ми от реалния живот е следното: Когато жена върти любовна връзка с началника си, то тя
винаги
се облагодетелства финансово.
Без изключение!
(Какъвто е случаят Радев - Генчева)



Тема Re: Ех мацуранкинови [re: Monica123]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано18.11.16 21:56



не мисля, че чак така силно съм се объркала...в Америка до колкото си спомням са другата крайност ...някои ходят без капка грим, но с дълги направени изкуствени нокти с които почукват раздразнено върху клавиатурата, или пък леко нехайно с раздърпани пуловери ...и все пак нека д ане бъркаме секс облеклото, елегантното с пошлото или кича

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: Ех мацуранкинови [re: ray_of_light_]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано18.11.16 22:03



виж тук си прав/а

не цената е коректив за стил на една дреха...когато бях завършила гимназия и започнах работа понеже не ме приеха веднага студентка си спомням, че ходех добре облечена , с доста скромните ми възможности тогава, а имах жени колежки , които работеха от години и взимаха в пъти повече от моята заплата тогава..и въпреки всичко бяха плашещи...може би понеже съм и била грозно млада тогава

, а младостта е красива сама по себе си, Невена Коканова...да тя е икона...много любима актриса

а що се касае за това че Генчева, че била любовница на Радев ...ами то така се започва обикновено , мъжът и жената стават първо любовници и след това съпруг и съпруга, и да не забравяме, че жената предизвиква да, но в крайна сметка мъжът е този който решава кога, къде и коя, говоря за мъжете

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Ех мацуранкинови [re: dymo]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано18.11.16 22:12



Някои мъже решават, но те са малцина.
Според мен.


Най-често жената решава ...



Тема Re: Ех мацуранкинови [re: ray_of_light_]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано18.11.16 22:24



Не, не е така като жена ти го казвам. Ако един мъж обича жената до себе си, допадат си скесуално и във всяко едно отношение , разбират се и живеят в сговор , доста трудно е да бъде съблазнен, да не кажа невъзможно, говоря за нормалните стойностни мъже, за мъже тип Роко Сифреди или женкари не коментирам.
Генералът не ми прилича на мъж, които може да се води за носа, явно не му е вървял бракът с майката на децата му



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Ех мацуранкинови [re: dymo]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано18.11.16 22:28



трудно е мъж да бъде съблазнен!?

Добре, няма да споря. :)

Бих се радвала да е така.
Според мен ... тези мъже са единици.

Има ги ... но малко хора са ги виждали.


И Радев определено не е от тях!



Тема Re: Ех мацуранкинови [re: ray_of_light_]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано18.11.16 22:40



има ги да, Радев е от тези, не ми прилича на фустар, не, по скоро е сложен характер, затворен, прекалено сериозен, според мен е открил хубавия секс на малко по късен етап в живота си с втората си съпруга, лошо няма



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Ех мацуранкинови [re: dymo]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано18.11.16 22:50



Виж сега, няма как това да знаем, а и не ме интересува никак.

Моето мнение е
че един нормален мъж
при тия двете жени (първата и втората съпруги на Радев)
каквото и добро да търси - секс, любов, живот - ще го намери при първата.

Но всеки има право на лош вкус.





Тема Re: Ех мацуранкинови [re: dymo]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано18.11.16 22:53



Кофтито за нас е .... когато този, който въздейства чрез секс на главнокомандващия ни ... няма собствени спирачки (говоря за глупавите фейсбук статуси).

Да, ще я научат .. но тя сама го няма!



Тема Re: Ех мацуранкинови [re: ray_of_light_]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано18.11.16 23:45



Радев след като не е намерил това, което търси, го е потърсил навън, каквото и да значи това, когато тя си е писала тези статуси не е знаела, че ще стане президенша , иди виж сега профилът й е изтрит вече, въпрос на време е всичко.

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.