Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за развод.нови [re: Monica123]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано01.11.16 22:46



Колко малки, бе?
Моето, като се разведох първия път беше на 5.





Тема Re: Тема за развод.нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано02.11.16 00:41



Тинейджъри са и децата май, или около 18.
И в този период имат нужда от баща.



Тема Re: Тема за развод.нови [re: pishmangreek]  
Автор ellynora (x)
Публикувано02.11.16 02:05



Има само едно по-лошо нещо от развод на 50 г. - развод на 60.





Тема Re: Тема за развод.нови [re: Monica123]  
Автор Melany99 ()
Публикувано02.11.16 02:42



13 и 15, голямата е на 25.

Защо ми трябваше...


Тема Re: Тема за развод.нови [re: pishmangreek]  
Автор Albena l (старо куче)
Публикувано02.11.16 08:34



Остаряла, надебеляла, ех

ти ли това, да не повярваш



Тема Re: Тема за развод.нови [re: ellynora]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано02.11.16 09:00



Разводът на всички възрасти е решение на проблем.
Няма човек, няма проблем.



Тема Re: Тема за развод.нови [re: pishmangreek]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано02.11.16 09:13



...Гърки, не се вживявай толкова... криза на средната възраст не минава лесно, трае с години и завършва драматично, щото повлича и останалите с него... дали ще си траеш и търпиш, зависи от това какво се случва и до какви драми ще доведе кризата му... познати мои бяха в подобна ситуация...тя се беше отдала на семейството, беше го направила "човек", той от бедно семейство ... подобна история... мина 40-така и реши, че е млад и красив и че достатъчно се е грижил за семейство и деца и сега ще живее... разпродаде всичко, доведе ги до финансов колапс, но не му пукаше... инвестираше всеки цент в любовницата си... тя се усети много късно, разведе се, стъпи си на краката, рева за децата, че им трябвал баща... но като разбра, че техния се е бъгнал, просто си продължи напред , почвайки от нулата и се справи прекрасно, докато мъжът с кризата ходи като клошар, немил-недраг... любовтицата го изостави като свърши парите, той я преследваше, щото му разбила живота... от работа го изхвърлиха ...абе пълна смешка...



Тема Re: Тема за развод.нови [re: anbra]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано02.11.16 13:51



Заби ми много и различни въпроси и ти благодаря. Този клуб оправда очакванията ми.
След като си отговорих на въпросите, мога да го направя и тук.
Ако представлява интерес ще отговоря. Най-малкото имам нужда от съвет от хора, преминали през това. Моят единствен горчив опит е този на дете на разведени родители. Чувствам, че губя почвата под краката си. Нещо, което съм градила 26 години се оказва паянтова барака, която и лекия ветрец е способен да отвее.

Ако можеше и другата страна да се включи щеше да е супер. Обаче отказва категорично да научи български език и това е пречка във всички посоки.



Тема Re: Тема за развод.нови [re: Monica123]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано02.11.16 14:04



Кофтито е, че го прави тук, в малкото време на суша и с мои познати.
И ако не ги познавам ми ги натриса. Последната е една пловдивска мърла само с една година по-млада от мен, която бърше старчески задници в Гърция. Запознал се с нея в самолета Атина-София и ми я натресе в колата да я закарам до Пловдив. Да сме си разменили телефоните, за да сме си правели компания когато тя е в Пловдив или ние в Атина. В аналитичната справка се оказва, че си джиткат СМС в един часа през нощта. И признание от негова страна, че той я свалял, а не тя него, което е още по-лошо!

Защо бе нещастник? Тези 26 години нищо ли не значат за теб?



Тема Re: Тема за развод.нови [re: pishmangreek]  
Автор Melany99 ()
Публикувано02.11.16 14:17



Значиии- заплатата да му влиза по сметка, която само ти стопанисваш и му отпускаш някаква дребна сума за джобни.
Да видим без пари и да сваля мацки, коя ще му върже на тази възраст...



Защо ми трябваше...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.