Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема 10-ти октомвринови  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано11.10.16 23:49



Сега погледнах

:..!! (от другата тема)

на "Общото събрание на Медицинския университет ...

Събранието се проведе при закрити врата, засилена полицейска охрана и съмнения относно легитимността му. ...

Гласуването се проведе при заключени врата и забрана на делегатите да напускат залата.

Охраната е отказала да допусне директора на Александровска болница доц. Костадин Ангелов, който преди дни заяви подкрепата си за Миланова, предаде mediapool.bg.

Журналистите също не бяха допуснати в залата. ..."

Това е брутално погазване на всяко право!!

И то преди избори.
За да "сложат" бившия какво се води на сегашния премиер.........


В Медицински университет, хора!!!

Ние, нямаме държава!
Нито за болни, нито за здрави,
нито за млади, нито за стари!

Само за долни, мръсни, недни, гадни престъпници сякаш е!!!
????

.... народ ли сме?
(все още!?)


:

"Хората в България имат много ниска психично-здравна култура и се чувстват изключително несигурни в оказването на помощ и подкрепа тогава, когато техен близък човек е в състояние, при което има какво да се направи, за да му помогнат те, а не специалистите."

*

- Световен ден на психичното здраве.

(То ..... никой няма гаранция дали в един момент няма да опре и до това ..... )




Тема Хм,нови [re: ray_of_light_]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано12.10.16 09:07



сега ли го разбра ?


Имаме държава, но тя е на мафията. Но все някога идва видов ден. От личен опит го казвам. Тези, дето се опитаха да ме изкарат луда и лъжкиня, сега се пържат на същия огън и виждат, че не е добре да манипулираш хората. Когато си продал душата си на тъмните сили, възмездието идва. Жалко е, че страдат много хора, но така е. Законът на кармата действа.



Тема Да допълнянови [re: ray_of_light_]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано12.10.16 09:49



Преди години съм общувала с хора, подложени на лечение в психиатрично отделение. Поне тези, с които аз разговарях, са светли души и много чувствителни. Обществото ни е болно, а не тези хора.

Натъпкват ги с лекарства и ги подлагат на нечовешки лечения. Познавам две жени, които са работели в такова отделение и самите те откачиха. Не е за всеки това. Да не кажа, че и лекарите, които познавам лично, не са никак добре. Не знам какъв трябва да си, за да оцелееш в нашето общество.



Тема Re: 10-ти октомвринови [re: ray_of_light_]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано12.10.16 11:37



Всъщност май картинката е точно обратната.
Проф. Миланова е ректор от м. април 2016 г. Встъпвайки в длъжност тя предприема безпрецедентна чистка в МУ, саморазправя се с хората предложили я за този пост (доста некоректно). Обвиненията към старото ръководство са скълъпени и несериозни и за дребни нарушения, силно преувеличени. Започват прокурорски проверки за предполагаеми дребни нарушения, придава им се прекалена гласност и публичност. Омаскаряват се уважавани учени.

В крайна сметка цялата академична общност в МУ се противопоставя на лова на вещици организиран от новия ректор проф. Миланова и се свиква Общо събрание, за да бъде свалена въпросната госпожа и да се спре терора в МУ.

Дори и да не са спазени някои от процедурите за свикване и провеждане на Общо събрание, то практически е "въстание" срещу своеволията (а възможно и политическа поръчка) на новото ръководство в лицето на проф. В. Миланова.

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 12.10.16 11:38.



Тема Добре де,нови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано12.10.16 11:40



а това как ще го обясниш ?
Гласуването се проведе при заключени врата и забрана на делегатите да напускат залата.




Тема Не си го обяснявам!нови [re: nbb]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано12.10.16 11:51



За да си обяснявам нещо, трябва да имам достатъчно информация, аз нямам и затова не бих го коментирал.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Именнонови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано12.10.16 11:53



Затова се учудвам на останалите ти писания. Нещата много често не са такива, каквито изглеждат на пръв поглед.

Истината излиза на бял свят винаги, макар и със закъснение.



Тема Re: Именнонови [re: nbb]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано12.10.16 12:05



За това, което коментирах, имам информация и знам какво говоря.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Информациятанови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано12.10.16 12:10



е най-несигурното нещо. Зависи от кой си я получил.





Тема Re: 10-ти октомвринови [re: LUClFER777]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано13.10.16 23:16



Въпрос:

Полицията у нас открила ли е нещо (в последните много години) на Вас или Ваш познат/близък?
В смисъл да е разкрила престъпление.

На мен и на мои близки - отговорът е НЕ.
(и един от най-близките ни семейни приятели е полицай. Здрав и прав мъж, но възрастния му баща на село не е защитен от кражби ...)

Полицията в България (в последните наистина много години) се ползва само за ЕДНО - да пази властта от народа!
(И за поръчки на властта - както и беше казал веднъж премиера...)

Употребата на полиция в този случай показва само едно - пълно безсилие да се реши какъвто и да е проблем по нормален, демократичен път.

И тук (за мен лично) няма значение името на човека - дали е Вихра или е Вихър.
Принципа е важен.

Тебе те е яд на въпросната жена, а и не съм забелязала да си особено демократичен - ти се люшкаш между крайностите и средния път не ти е познат.

Болно е да се чувстваш реабилитиран с едно погазване на правото.

Пак уточнявам - нямам представа и не обсъждам личността и професионалните качества на въпросния лекар.
Брутално е в такъв избор да използват полиция!
Като едно време както използваха полицията и съда за налагане на тотален контрол ... в стил "1984"!...

Редактирано от ray_of_light_ на 13.10.16 23:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.