Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема офф Дайте акъл, молянови  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 12:58



Гледам, посъбрали сте се тук и да взема да попитам, пък току-виж излязло нещо.
На 15 юли паднах - спасявахме се с псето от питбул и аз в ужаса си забравих, че зад мен има стълби - накратко, разпльоснах се на тротоара, прелитайки над тях.
Като разбрах, че сме живи и допълзях до нас някак, установих, че освен всичко останало, не мога да си движа лявата ръка в рамото. Но нито подуто, нито синина, нито нищо - явно нищо счупено и предвид сложността да се отиде на лекар, не отидох.
Автономността и се възстанови донякъде - не много, но непрекъснатата болка в рамото и понякога пълзяща надолу по мускула на ръката си упорстват - това е денонощно.
Измазах сто мазила - кой каквото посъветва - нищо.
Някой рече - невробекс - днес си купих.
Друг посъветва зелеви листа - и зелка си купих, ама и пиле...днес-утре ще ги сготвя, щото все ще остане нещо след налагането.


Вие какво ще кажете по въпроса?
Ако кажете лекар /не е желателно/ - поне кажете кой и къде.
Абе, беля...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: anbra]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 13:18



Аз препоръчвам синът ти да дойде с една тояга, той знае ли





Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: anbra]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано07.10.16 13:19



...ето ти един линк, виж го и кажи дали за това става дума...





Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: Albena l]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 13:29



Естествено, че знае. Понеже бях сигурна, че умирам /в един момент трудно дишах защото паднах по очи и направо ми излезе въздухът /, веднага му се обадих да дойде, излезе от работа момчето и за 15 мин беше вкъщи.
Ама не е лекар, инженер е.



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: pyrvata]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 13:34



Благодаря.
Донякъде само - самата раменна става сякаш няма проблем - мога да си въртя рамото напред и назад без болка и това още веднага след падането, при условие, че ръката е спусната. Мога да я вдигна напред - примерно до хоризонтално положение, настрани - също, назад - по-малко и с болка, нагоре - абсурд.
Болката е по-скоро в горната външна част на ръката, под рамото. Понякога имам усещането, че ме върти ключицата - рядко. Твърде вероятно е вече и да си внушавам, защото се изтощих от неспане и дискомфорт - близо 3 месеца.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: anbra]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано07.10.16 13:45



Анбра, мисля е време за доктор...снимка, рентген...оххх





Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: anbra]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано07.10.16 13:54



...ами за доктор и физиотерапия... иначе, пий Ибупрофен до тогава, поне вечер преди заспиване до две таблетки на ден по 600 мг... но не бива дълго с това...



Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: pyrvata]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 13:58



Мерси.
То ако само с това се размине...
Като изпопрочетох нещата в линка - ами то в повечето се намирам...


Това ми припомни как майка ми разказваше за баща ми - Бог да ги прости и двамата - когато били студенти по медицина и за каквото и да учели, баща ми все си го установявал на себе си .

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: anbra]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано07.10.16 14:00



Може би не е лоша идея да отидеш при масажист/рехабилитатор. Познавам добър такъв. Раздвижи счупения крак на свекърва ми за отрицателно време. Ако искаш, мога да ви свържа.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: hubavka69-110043]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 14:02



Възможно е и това да се наложи, ще имам предвид, че имаш добър рехабилитатор, но не е ли прилично преди това да се знае какво съм и направила, на тая ръка - той едва ли ще ми каже.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.