Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:10 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ето и истинатанови [re: ray_of_light_]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано19.10.16 12:31



...Д-р Младенова е съвсем друго нещо, чудесен психиатър, истински психоаналитик, много умна глава и една от първите ученички на проф. Т. Томов, брилянтен учен, създал проекта за реформа в българската психиатрия, послужил за присъединяването ни към ЕС и в последствие нереализиран от управляващите. Самият професор останал встрани от бълг. психиатрия, предизвикал огромен страх в казионните душички на психиатричната гилдия и такива на управляващите. Кофти е някакси в Родината да си много умен, хеле пък ида знаеш

Та искам да кажа, че... двамата споменати нямат нищо общо със случката в Мед. Академия. Те са изключително почтени професионалисти и нямат политическа подкрепа.



Тема Re: Моля, обясни.нови [re: LUClFER777]  
Автор 2biri ()
Публикувано20.10.16 00:38



При развод децата отиват при бащата в няколко случая:
1. Тя е курва
2. Тя е луда
3. Тя ги тероризира

Така е било винаги и сега е същото. Не че съдебната система се променя - променят се тезите на мъжете за състоянието на жените. Много курви, много луди, много агресивни. Добре де, знам че не е смешно, но една идея е нелепо това да е резултата от съжителството след 10-20-30 години





Тема Re: Моля, обясни.нови [re: 2biri]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано20.10.16 09:36



Да оспорваме, че има жени - луди и/или курви, които тероризират с поведението си не само децата но и всички околни, е меко казано наивно.

Има ги и ги е имало и напълно е възможно да са развили тези си качества във времето на съжителство, което е добре да се отчита. Добра майка и съпруга не е доживотна титла, дадена по дефолт на жените. Просто закона е грешно скроен.



Тема Re: Моля, обясни.нови [re: borecom]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано20.10.16 10:30



Закона си е ОК, той изключва дискриминация на полов признак, съдебната практика е сбъркана, в нея се случва, каквото се случва.



"Да оспорваме, че има жени - луди и/или курви, които тероризират с поведението си не само децата но и всички околни..." Това трудно се доказва. Но след 10 години психически тормоз, шамарът който съвсем заслужено ще й отвъртиш, може и в затвора да те вкара, най-малкото ще те лиши от децата ти.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Моля, обясни.нови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано20.10.16 19:27



Но след 10 години психически тормоз, шамарът който съвсем заслужено ще й отвъртиш, може и в затвора да те вкара, най-малкото ще те лиши от децата ти.

Ако си търпял 10 години, няма да и отвъртиш шамар, ще продължиш да търпиш.

Днес собствената ми майка така ме ядоса. Идеше ми да и цапна един, не бих го направила наистина, но ми се искаше. И си дадох сметка, че баща ми (бог да го прости) щеше да я изтърпи, да се опита да я разбере и да преглътне думите й и поведението й. Баща ми не беше идеален, имаше си купища недостатъци и кусури. Преди се чудех, как майка ми го търпи, сега се чудя, как той я е изтърпял.
Ама това жените, наистина сме ужасни.



Тема Re: Моля, обясни.нови [re: Kitty Emp]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано20.10.16 20:24



Така де, приказката ми беше за тормоза. Кой е по-гаден, психическият или физическият.
Да, случва се някои жени да поотнасят по някой шамар ... но то и мъжете получават от време на време по някоя плесница или нокът, но си траят и не отвръщат, щото ... нали жена не се удря и с цвете.



А някой въобще отчита ли перманентния психически тормоз, мрънкането, изнудването, манипулациите шантажа, на който много хора са подложени ежедневно?
Това оръжие е много по-използвано от жените, отколкото от мъжете и потърпевшите са много по-пострадали, отколкото жертвите на физическия тормоз.

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 20.10.16 20:56.



Тема Re: Моля, обясни.нови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано20.10.16 21:06



Напълно съм съгласна. Психическият е по-гаден.

Днес си говорих с един лекар и според него особено жените с леки психически отклонения са изключително манипулативни и тормозещи.



Тема Re: Моля, обясни.нови [re: Kitty Emp]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано20.10.16 22:22



"Днес си говорих с един лекар..." Ха-ха-ха! А аз 20 години си говорих с един лекар (гловния герой от темата) за една жена със сериозни психически отклонения.

Увери ме, че тя е голяма откачалка и тормозеща!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Моля, обясни.нови [re: LUClFER777]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано21.10.16 00:30



Темата на темата е "10-ти октомври - Световен ден на психичното здраве".

Предизвикана е коментари в друга тема, но ... в центъра не е жена ти. : )

А отношението у нас към тези от нас с психичното страдание.
(и да, често пъти и те причиняват същото на околните)

Линковете с мнения на други лекари - (дадох такъв още в първото мнение) са с мнения на хора (специалисти), които са ме впечатлили по един или друг начин и считам, че биха били полезни и на други (техните думи).

..... пА що в тоя раздел ако попита някой - еми в живота психично страдащите се женят и развеждат.
Включително - може да отключат дадено състояние по време на брака.
Или на развода.
(И за такава жена се сещам, която без малко не причини смъртта на други хора .... само себе си уби.)

Та да, случаи разни.
И темата не се казва "болната съпруга на един суетен мъж".



Тема Re: Моля, обясни.нови [re: ray_of_light_]  
Автор Amanotnikove (KIX-754824)
Публикувано21.10.16 08:29



А, верно ли?

Щото,още в първия ти пост акцентираш върху случките в МУ, а после рязко забиваш към репресивната полиция, корумпирания съд, ФЛДЧ, болшевики, НРБ, ББ... - направо ми се дощя да те питам къде точно те сърби :)))

пп "болната съпруга на един суетен мъж" е май само в твоята глава

Редактирано от Amanotnikove на 21.10.16 09:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.