Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:35 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: anbra]  
Автор bubble_bubble ()
Публикувано19.10.16 13:54



Ако синът ти не те е опердашил, аз ще го направя...сега прочетох!



Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: bubble_bubble]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано19.10.16 16:11



Еее, младежът има респект, все пак



Таман случай да докладвам - направих първи стъпки в дебрите на извънболничната помощ. Че съм потресена е ясно. От начина и да измъква пари от хората - за мен не са проблем десетината-дванайсе лева, но едва ли с всички е така...
Инак съм предоволна от отношението на всички лекари, при които попаднах - трима на брой.
Не мога да кажа същото за средното медицинско персоналче, но друго не съм и очаквала. За свръхстранните администраторки - също.
Сега най-съвестно си пия хаповете, мажа рамото и слагам ледени компреси - климатът е изключително подходящ за тях .
От идния понеделник започвам и физиотерапия.
Ако ми е писано - ще се оправя, ако не - в Орландовци приемат и с кьопави ръце.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: anbra]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано19.10.16 18:10



...е, не поспа ли малко повече?



Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: pyrvata]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано19.10.16 19:56



Ами то лечението започна от вторник, а днес сме сряда, та ефекта го чакам по-нататък



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: anbra]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано19.10.16 20:55



Потресен съм!
Не знам и не искам да знам как се справят хората, които нямат роднини, работещи в болница.
Във вторник ми отне повече от час в болница, в която работя отдавна при познати лекари и аз с бяла престилка, т.е. не чакаща на опашки пациенти, да запиша майка ми на колоноскопия- Джи - пи-то беше дала даже направление.
Майка ми, обаче, рязко се влоши вчера вечерта и при уговорка с шефката на клиниката, днес ми трябваха 3 часа, за да я приемат и да и направят изследванията и това, като не сме чакали на опашка, като другите пациенти.
Ако майка ми беше редова пациента, дори да се беше с правила някак със записването във вторник, със сигурност щеше да е погинала днес.

Горките пациенти!

Анбра, ходи на физиотерапия, да не стане по-сериозно.



Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: Kitty Emp]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано19.10.16 21:50



Е, от понеделник - нямало свободни часове...
А когато отидох да се запиша нямаше жив човек в коридора и всички кабинки бяха празни, но лицето зад бюрото отговори негативно на въпроса ми не може ли веднага...
Затова пък нямало как да си запишеш различен час - какъвто има - това първо и един и същ за всеки ден докато ти траят процедурите - това второ...


Мисля си, че ако уволнят 5-6 подобни дрисли последователно, евентуално седмата поне би си дала труда да скрие разграфеното си листче с празни/незаети квадратчета.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: anbra]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано19.10.16 22:58



.... проблемът е, че навсякъде е пълно с такива лица, от които не зависи нищо, но си придават важности, с което объркват само редът и причиняват излишни страдания на горките пациенти...ама, те ако ставаха за нещо нямаше да ги оставят на гишето да попълват празни квадратчета...

Редактирано от pyrvata на 19.10.16 23:03.



Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: pyrvata]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано20.10.16 05:17



Така е, но нали и там трябва да стои някой...
Удивителното е до каква степен са непоклатими тези индивиди. Също, че никой нищо не изисква от тях - абе някаква минимална гъвкавост, дори с риск да им наруши щастливото плуене зад бюрото.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: anbra]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано20.10.16 07:48



Там ли ти е най-удобното място за физиотерапия? Потърси друго.



Тема Re: офф Дайте акъл, молянови [re: anbra]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано20.10.16 09:00



Според голяма част от лекарите, по-тъпо от среден медицински персонал няма. Аз съм бивша лаборантка, но съм склонна да се съглася с тях.



Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.