Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Утре 03 окт. е делото ми  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано02.10.16 09:10



Утре се надявам всичко да приключи с моя развод. След повече от една година най-накрая ще съм свободен и формално.

Както и очаквах до последния момент продължиха глупостите на моята все още "съпруга". Оня ден в петък (последния раб. ден преди делото) продължиха "преговорите" по споразумението. В крайна сметка резултата ме устройва напълно, макар че физически хартията все още не е подписана. В понеделник преди да влезем в съдебната зала ще го подписваме.

Какво договорихме?

1. Аз ще упражнявам родителските права.
2. Детето ще живее при мен в големия апартамент, върху който получавам право на ползване и тя няма претенции.
3. Тя ще плаща минималната издръжка 110 лв.
4. Тя ще ползва малкия апартамент (гарсониерата), като аз нямам претенции за ползването му.
5. ... и още няколко други детайли които са без значение (поне за мен).

Да но не направи някоя нова простотия утре и да прецака нещо, щото ще ме принуди да действам и окончателно да я унищожа.

За сега толкова, утре подробности.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано02.10.16 10:29



Пожелавам ти спокойствие утре. Дано всеки от Вас изпълни договорките Ви.

И стига си се "пенил" срещу жената, не и е харесвала ситуцията, в която сте живели, намерила е в себе си сили да я промени. не можеш да задържиш някого насила, а и няма смисъл. Сега и двамата сте по-доволни, май, или поне на мен така ми се струва от постовете ти.
Давай напред, живей си живота!



Тема Винагинови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано02.10.16 10:34



съм се чудила как може да се говори срещу някого, когото си " обичал ". Явно много хора не знаят какво означава наистина тази дума, а са сключили сделка, пък после някой друг им е крив за пропиления живот.


Хайде успех с делото !



Тема Re: Винагинови [re: nbb]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано02.10.16 10:39



Хората, които обичаме, си имат недостатъци, както и ние. И те, и ние допускаме сума ти грешки в живота си, а понякога вършим невероятни глупости или казваме думи, за които после съжаляваме.

Такива сме, несъвършени, грешащи, но живи и любящи. Нима ти не си такава?





Тема Не, не съмнови [re: Kitty Emp]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано02.10.16 10:45



Но аз живея на облак, а не в блатото и виждам само хубавото у хората, поради което ми е лесно да ги обичам.





Тема Re: Не, не съмнови [re: nbb]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано02.10.16 10:51



Чудесно, ти си изключение!





Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: Kitty Emp]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано02.10.16 11:05



Аз съм спокоен.

Ако се подпише споразумението (което предполагам ще стане) и съдът го потвърди, а той няма начин да не го потвърди, няма начин да не се изпълнят в него договорките.

Да пеня се! Такъв съм си. Аз съм неспокоен дух.

Не й е харесвала ситуацията? Ами и на мен не ми харесваше. Само че за разлика от нея, аз правех постоянно усилия и отстъпки, а тя само ме нападаше, като се възползваше от склонността ми да отстъпвам. Не оценяше това, което ми струва и колко давам. Нито веднъж не се опита да ми влезе в обувките. Ами на кого да се сърди, че не е опитала да върви с мен, а срещу мен. На всичко отгоре, никога не е имала реална представа за собствените си сили и възможности. Мислеше си, че те нещата така стават - лесно, ама май не си даваше сметка, че така става щото Луцифер е насреща. Така не си оцени възможностите и при развода. Беше тръгнала на война с идеята да ме съсипе. Жалбите срещу мен са десетки (повече от 30) нито една от преписките в прокуратурата, съда и полицията не хвана дикиш. Между другото последната е от преди месец - не се спря!!!



Така че не аз, а тя е тази, която е нахъсаната и нападателната. Аз съм в отбранителната позицията. Въпреки това, мисля че, не аз, а тя е недоволната от развитието на развода.

За пореден път ми се потвърждава убеждението, че не агресията решаваща за победата. Ще кажеш, каква "победа"? Ами до там я докарахме - водим война, а в този случай краят е победа за едната страна и загуба за другата.

Равносметката:

- Аз най-вероятно нищо няма да изгубя - нито детето си, нито жилището си, нито живота си, а със сигурност спечелих свободата си!

- Тя изгуби доста - всичко изброено за мен, а свободата й ще означава мизерно съществуване в самота ... ами така си го направи...

Моят живот продължава на по-високо ниво!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Винагинови [re: nbb]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано02.10.16 11:13



И какво толкова съм казал срещу нея!? Драснал съм една - две по-нахъсани думи в някакъв форум. Голяма работа! А я го сравни с нейните жалби до прокуратура, полиция, съд ... писала е срещу мен до Бойко Борисов, Росен Плевналиев и до Цецка Цачева - да! наистина е писала!

Като ги сравниш двете, как ги оценяш? Кое е "по-срещу"? Моето или нейното? Използвай един аршин, като мериш.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Не, не съмнови [re: nbb]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано02.10.16 11:17



То и аз живях в облак и заради това успях да се задържа в този брак 27 г. ... и не се хвали с това, че не са решили, не са те вкарали в блатото.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано02.10.16 11:17



Добра равносметка.
Но това е твоята гледна точка, няма лошо.

Остави я, да си живее живота по начина, който тя си е избрала. Дали ще е самотна или не, дали ще е щастлива или не, нека това повече не те интересува. Ти вече не си отговорен за нея. Най-добре е да я оставиш в миналото. Било, каквото било, черта, продължаваш напред и вече няма място за бившата.

А ти живей така, както ти си решиш (от предни твои постове ми се струва, че така и правиш). И се огледай, да не се окаже, че живееш по правилата на бившата, независимо, че я няма.



Справяш се!



Тема Re: Не, не съмнови [re: LUClFER777]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано02.10.16 11:19



27 години брак



е това за мен е мисия невъзможна..да ме прощава богът на браковете



Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: Kitty Emp]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано02.10.16 11:23



Справяш се! Винаги съм се справял. Преди се справях въпреки нея и с три деца на врата да и нея я броя за дете и то със специални нужди, ... поне да беше обикновено дете.



да не се окаже, че живееш по правилата на бившата, независимо, че я няма. Няма начин! Никой не може да живее по такива правила - и тя не може! ... ако ме разбираш? Това са невъзможни "правила".

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Не, не съмнови [re: makeover]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано02.10.16 11:26



28,5 г. ако трябва да сме точни. Последната година и половина не ги броя, щото вече сме само формално в брак, докато чакаме развода.

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 02.10.16 11:33.



Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано02.10.16 11:55



Споделям личен опит в предупреждението. Ако гарсониерата, в която ще живее дамата, е на твое име или на децата ти, намери начин да следиш сметките. Наскоро, приятелка трябваше да продаде апартамент, който се води на детето, но тя е оставила баща му, неин бивш съпруг, да живее там. Сладкишът беше натрупал сметка от 20000 лв. за парно.



Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: Kitty Emp]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано02.10.16 12:15



Споко! Това беше първото, което направих! Поисках да смени партидите да са на нейно име за гарсониерата. Първоначално си правеше оглушки, после аз спрях тока и тя се принуди да си го пусне, като си направи партида на свое име.

За парното, поисках междинно отчитане към датата, към която тя го обсеби (смени ключа и ме лиши от достъп). Слава богу, че технологиите са напреднали и може да се направи отчитане дистанционно.

Въпреки това, всички сметки на имотите, които притежаваме, включително и за данъците съм ги въвел в epay (от там плащам моите), тъй като до миналата година аз плащах и за трита апартамента, така получавам всички фактури, имам ги от 2004 г. до днес.



Точно заради това поисках да си прехвърли партидите на нейно име. Е, първоначално се правеше на умряла лисица, но в крайна сметка всички партиди на гарсониерата минаха на нейно име.

Иначе за сега оставаме в съсобственост за двата по-малки апартамента (гарсониерата и тристайния), големия го "спасих", като го прехвърлихме на сина ... не знам как я "излъгах". Важното е че стана!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Вкараха ме,нови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано02.10.16 12:38



но успях да изплувам.

Вече не са ловя на ничии въдици. Който иска да бъде с мен, да заповяда на облака.



Тема Аааа,нови [re: makeover]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано02.10.16 12:39



не се знае, може да ги изкараш, има време. Продължителността на живота се увеличава.





Тема Чели сменови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано02.10.16 12:43



само твоята версия, така че...

И не те съдя, само искам да ти кажа, че не мога да приема да вървиш срещу човек, за когото казваш, че го обичаш или поне си го обичал.
По-рано те попитах защо си избрал този ник, но така и не получих отговор. Тя ли те мисли за дявол или ти самият се държиш по този начин, за да държиш хората далече от себе си ?



Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано02.10.16 13:41



Ти, сигурно, всичко си проучил. Но, както опитваш съпругата си, ако бях на твое място, след утре, щях да и предложа гарсониерата за нея, тристайния за мен и дъщерята.Че тази жена може да натрупа такива дългове, че да отидат и гарсониерата, че и тристайния.

Ти си я познаваш и ти си знаеш.



Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: LUClFER777]  
Автор rayoflight (любима)
Публикувано02.10.16 16:50



Не знам какъв човек е майката на децата ти.

От написаното тук ти изглеждаш властолюбив. А с такива хора не е лесно да се живее.. Колкото и да дават (като пари), прекалено много вземат срещу това!!..

Ти май беше писал, че тя първа е поискала развод, нали?
(имало някой по-беден от теб човек до нея, дъновист май)
Сигурно си е имала причина.
И така погледнато ... победата е и нейна - защото тя също (като теб) не се е чувствала добре в брака си. Може би и това е отключило душевното страдание (семейството е като скачени съдове).

От тебе пада "отговорността" за нея. Радвай се на свободата си,
на имотите си,
на децата си
и ако можеш помни, че последните ги имаш благодарение и на нея!
И не злорадствай - така олекваш.

Не живеем 100 години на тази земя - освободи я и нея (ако можеш - жена ти - за последен ден) ... и нека и тя да бъде щастлива.
Поне малко.
Раната е за всичко ви.

п.п. Подарявал ли си и нещо, когато е раждала децата ви?



Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: rayoflight]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано02.10.16 22:17



Намекваш, че прекалявам със злословенето по адрес на жена ми (още ми е жена). Затова ще дам малко информация за някои нейни "качества":

Не знам какъв човек е майката на децата ти. Ами психически болна и нестабилна, без никакви професионални способности - не може да работи нищо и от 1998 г. не е работила, сприхава и заядлива, с претенции далеч надхвърлящи възможностите й, с абсолютно нереална оценка за обкръжаващия я свят и др.

Всъщност не, не е имало човек до нея. Мотаела се е с някакъв старец, но не става въпрос за любовна връзка.

...защото тя също (като теб) не се е чувствала добре в брака си. Едно е да се чувстваш зле, защото те пребиват ежедневно, съвсем друго защото вместо в златни прибори ти серверат гурме ястията в сребро.

То всеки може да се чувства зле, но дали има основание?

И не злорадствай - така олекваш. Ся данък обществено мнение ли да плащам, та никой да не разбере колко струва тя, та да може някой друг нещастник да излъже?

Не живеем 100 години на тази земя - освободи я и нея (ако можеш - жена ти - за последен ден) ... Всъщност тя никога не е била ограничавана от мене. Аз бях този на когото постоянно му търсеха сметка и му мрънкаха и дуднеха.

Подарявал ли си и нещо, когато е раждала децата ви? Верно бе! Как не съм се сетил да й искам пари, за дето съм си търкал зъбите с нейните манджи!? Тя е раждала своите деца! Как може да очакваш благодарност или награда за нещо което правиш за себе си, особено за собственото си дете!? Да очакваш че някой ти е длъжен за това, че раждаш собственото си дете или го кърмиш или ставаш нощно време когато плаче?!
А!!! Жена ми никога не е ставала нощно време когато децата плачеха като бебета! Нито веднъж!!! А те се будеха и плачеха поне веднъж на вечер до 1,5 годишна възраст, а ситът ми се напишкваше до 2-клас. Това изцяло на мой гръб!!! Тя какво ми подари за това??? Всъщност, подари ми! Наложи името на сина ни и ме обиди с това жестоко и не прие фамилията ми. Така започна брака ни с две тежки обиди (за мен). Та какво да й подарявам!?

Купих 4 апартамента, един продадох. Винаги е имало два автомобила, един за мен и един за нея - в моментакара кола купена от мен.

Когато брат ми дойде на работа в София и остана без квартира, му предложих да ползва един от апартаментите ни (които аз съм купувал), който стоеше празен. Тя го изгони! ... и след това апартаментаът си остана празен години наред...

С това ли е заслужила да й подаря нещо или за екскурзиите до Шри Ланка, Бразилия, Кения, Индонезия, Египед, Дубай, Сингапур, Австралия и почти всички страни от Европа и то по няколко пъти?



Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 02.10.16 22:42.



Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: LUClFER777]  
Автор rayoflight (любима)
Публикувано02.10.16 23:04



Съжалявам, ако това е истина ..... много си търпял!!

Но важното е, че вече е минало!

(За подаръците питах защото някои хора го правят и ми изглежда мило. Като жест на внимание.
Но явно е била болна връзката ви и то много.)


Надявам се да се спасиш сега!

Друго си е човек да е разведен официално!

На мен лично ми олекна!
Хубаво ми е, спокойно ми е (поне от тази гледна точка).
Успех и на тебе ти желая!!



Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: rayoflight]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано02.10.16 23:38



..... много си търпял!! О, това е една прашинка от цялата планина от гадости, които съм изтърпял през тия 27 г.

Честно казано, не съм особено галантен кавалер и жестовете не ми се получават. Дори и да я затрупам с подаръци, няма го онова WOW!, което подкосява краката и пеперуди да пърхат в стомаха й. То ако го можех, щеше ли да бяга при толкова подаръци?
Едни "подаряват" звездите (тоест нищо) и карат жената да лети, аз подарявам цял един живот и ... тя даже не е разбрала...



Хубаво ми е, спокойно ми е (поне от тази гледна точка). От една година живеем без нея. Супер спокойно ми е, имам много повече свободно време, финансово съм в пъти по-добре. Да! Въпреки, че се грижа сам за домакинството, имам много повече свободно време! Други като се разведат го закъсват финансово, щото един доход е изчезнал, при мен е обротното - най-големият разход отпадна!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: Kitty Emp]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано02.10.16 23:57



Че тази жена може да натрупа такива дългове, че да отидат и гарсониерата, че и тристайния. Не може!

Ужасно страхлива е! Всъщност това е основното проявление на психичното й заболяване - параноята.

Второ, от тук нататък, аз няма да бъда солидарен длъжник в нейните задължения. Дори и да заложи нейната част от имотите, аз си запазвам моята част. Каквото и да стане, аз ще си получа моята. Дори и да се наложи продажба, аз ще си получа паричната стойност на моя дял.

Желая й успех в дълговете. Най-много да ме уреди да й изкупя на безценица дяловете.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Чели сменови [re: nbb]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 00:14



По-рано те попитах защо си избрал този ник... Обичам да предизвиквам хората и да ги скандализирам, ... като кръстника си.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Добре де,нови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано03.10.16 06:29



нещо не ми се връзва - ако е било толкова прекрасно, защо тя първа подава молба за развод ?





Тема Re: Добре де,нови [re: nbb]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано03.10.16 07:38



щото ще ме принуди да действам и окончателно да я унищожа

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Добре де,нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 08:30



За сега не се налага, тя го прави сама доста успешно.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Добре де,нови [re: nbb]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 08:47



Ами има хора, които са с тотално грешна и объркана представа за реалността. Нормалните хора си дават сметка какво са дали и какво им се полага насреща.

Знаеш ли за какво е последната й жалба срещу мен в прокоратурата? За това, че не съм й дал да се грижи за домашния любимец (морско свинче) на дъщеря ми, докато сме на почивка с детето.

Някакъв коментар имаш ли по този въпрос? Това адекватен човек ли е според тебе? Човек, който занимава прокуратурата с едно морско свинче, дали не би направил и други нелогични неща?

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 03.10.16 08:59.



Тема Re: Добре де,нови [re: LUClFER777]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано03.10.16 08:58



Това, че не е адекватен човек е ясно, но не е ясно защо, след като знаеш, че е неадекватен, т.е. болен човек, ти изпитваш тази злоба към нея. Колкото и да повтаряш колко си добре сега, докато я има тази злоба, няма да повярвам, че наистина си добре.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Добре де,нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 09:02



Някои хора бъркате чувството за справедливост със злобата.

няма да повярвам, че наистина си добре. Не държа да вярваш в каквото и да било.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Тръгвам!нови [re: LUClFER777]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 09:05



Вземам си душ и тръгвам за съда.
Следващият ми пост ще бъде от свободен човек ... надявам се.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Тръгвам!нови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано03.10.16 10:10



Късмет!

Когато бащата на децата ми ме съдеше, се заформихме една компания от две адвокатки, една съдийка, аз и единствен мъж-той. Каквото той кажеше, всичките девойки се съгласяваха без критично. На никоя не й пукаше, че човекът е заряза на жена си с двете им малки деца във време, когато тя взема 240.00 лева помощи за гледане на деца до2 години,. И ни зарязва с основен аргумент: жена ми купи с нейни пари жилище, това през чашата на търпението ми. Т. е. всичко е фарс.

Така че, шансът е на твоя страна.



Тема Re: Добре де,нови [re: LUClFER777]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано03.10.16 10:20



Прочети какво си писал бе, човек! Ще я унищожаваш, не знам какво... За каква справедливост говориш? Това е болен човек, ти го знаеш прекрасно. Радвай се, че си се отървал и вече не носиш отговорност за нея и стига скача! Това е все едно да искаш да унищожиш малко дете, защото плаче.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Добре де,нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано03.10.16 12:14



Струва ми се, че просто така си пише.



Тема Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: LUClFER777]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 13:57



Смея се аз, но всичко е на мой гръб, би следвало да не ми е смешно ... и не е смешно, когато един човек е болен... ама как? То на такъв цирк рядко се присъства!

НЕ ПОДПИСА СПОРАЗУМЕНИЕТО!!! ... ???

Първо преди няколко дни си е оттеглила пълномощното от адвокатката, която я представляваше до сега. От три дни е с нов адвокат. В съдебвата зала оттегли пълномощното си и от него....



Второ, отзад на банката стоеше една брадата и космата перЦона - явно дъновиста за който ми бяха говорили. По едно време към него се присъедини и някаква жена с бял бастун ... не изглеждаше да е сляпа...

Трето,отправи имуществен иск за 900 000 лв.... ... който естествено е абсолютно недопустим, предвид предмета на делото. Когато съдията я попита за някакви доказателства, тя просто каза, че ... и не стана ясно защо.

Това е...

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 03.10.16 18:01.



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано03.10.16 14:02



Съжалявам за изгубеното време и нерви, но, май, ще има и още.

И сега какво?



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: LUClFER777]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано03.10.16 14:10



Какъв е тоя цирк бе човек, не е истина просто. И ся какво





Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: LUClFER777]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано03.10.16 14:21



леле мале....
То чак звучи като измислено.
Абе ти защо не гледА като се женИ? /шегичка, никой не е застрахован и не знае какво го чака зад ъгъла/



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: LUClFER777]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано03.10.16 15:03



Ами не иска да се развежда с теб, не ти ли е ясно





Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: makeover]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано03.10.16 15:40



Тук май става интересно





Тема Re: Добре де,нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 15:54



Ха сега ти прочети какво асъм писал по-долу (Шок и ужас...), какво се случи днес на делото и ми кажи, че не проявявам Сичкото чувство за хумор, дори към собствената си съдба. Добре, че в повечето случаи съм махвал с ръка и отминавал, иначе сега щях да съм в лудницата заедно с нея.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: Albena l]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 15:59



Ба, става! То си е интересно от години!

Толково интересно, че на никого не го пожелавам...

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: makeover]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано03.10.16 16:01



Лирическият герой да купи два подаръка за развеждащата се съпруга, за да и благодари, че му е родила две прекрасни деца. Да и сподели, че не иска да живее повече без нея, защото животът му е крайно сив и скучен (няма кой да го тормози - но това да се премълчи). И да си я прибере обратно. Обичам щастливия край.



Спомних си, когато майка ми напусна за пореден път баща ми (мир на праха му). Аз съм двадесет и кусур годишна и отивам да си поговоря с него.
Аз: Татко, нали знаеш, че трябва да отидеш при нея и да я молиш и настояваш да се прибере?
Баща ми: Знам и ще го направя, ама дай ми още няколко дни да си поживея. Толкова ми е хубаво без нея.
Аз: Да, обаче, тя страда и ще страда много, ако не идеш да си я прибереш.
Той: Добре, де, ше ида да я прибера, но след два дни.




Тема Re: Добре де,нови [re: Kitty Emp]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 16:02



И това е вярно, но паралелно с това се подготвям за защита. Под защита разбирай да не допусна, създаденото от мен да изтече в ръцете на сектантите.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Добре де,нови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано03.10.16 16:06



Действай.
Това, което имаш си е твое и на децата ти.

А тези сектанти ми идват вповече, само като те чета, как не ги е срам да тормозят една лабилна жена и да й срутят света. Как, въобще, е попаднала на тях?!
Но ти не се настройвай, трябва ти хладнокръвна преценка.



Тема Тоз шедьовър, днешншя циркнови [re: LUClFER777]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 16:14



Тоз шедьовър, днешншя цирк, ако и кратък беше наситен с изключителни обрати комични сценки.



Таз строга съдийка с черна тога в един момент престана да се владее и откровено започна да избелва Очи и да гледа със зяпнала уста - абе млада беше, сигур ако беше по- на възраст, щеше да е виждала и такива работи...

Адвокатът, този низвергнатия от ответницата, след делото дойде при мен и ми се обясни в любов, каза, че е изцяло на моя страна...!? Баси! Нямаше нужда... Не, нямам нужда адвоката на отсрещната страна да работи за мен, моят си ми стига!!! Малии... страшна работа това адвокатите беее... как ме налазиха... Е, поне от мен пари няма да иска... Викам му: "Споко! Ще си делнем с тебе ония 900 000 лв., ... ако успееш да ги намериш отнякъде." ... Той се съгласи.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Добре де,нови [re: Kitty Emp]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано03.10.16 16:15



Сектатите са си баш на мястото. Нали те ще освободят Луцифер от брака





Тема Re: Добре де,нови [re: Kitty Emp]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 16:24



По-долу писах, че си говорих с адвоката й, който тя изпъди, казах му да звънне на баща й и да му разкаже какво се е случило. По-късно му звъннах и разбрах, че е говорил с баща й, човека се е шашардисал, не могъл да повярва...
После звъннах на сина ми и му разказах. Нали е млад и хвръклив, тръгна да се заканва на брадатия сектант. Казах му да не се занимава с това чучело, а да говори с дядо си (тъста ми) щото от мен никой нищо няма да иска да чуе и да предприемат:

- първо, ле-че-ние на майка му ;

- второ, баща й да стои неотлъчно до нея и да не допуска подобни елементи за ... 900 000 лв.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Добре де,нови [re: Albena l]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 16:29



Не!
По-скоро, Луцифер ще освободи сектите от изкушението (900 000 лв.). Щото те като мое творение са самото изкушение - абе да не го усуквам мнага, ама става като два отрицателни знака - дават положителен!



Не бой се, Бени, всичко е от Лукаваго!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Добре де,нови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано03.10.16 16:42



Все пак може да използваш бившия неин адвокат, като свидетел.

Правилно си забелязал, че съдийките също са хора. Лошото е, че не знаеш на каква ще попаднеш.

Както описваше родителите на съпругата си, те надали ще вземат някакви мерки.
Синът Ви нещо не може ли да помогне?



Тема Re: Добре де,нови [re: Kitty Emp]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 17:06



Съдийката - нямаше начин! То всичко беше абсолютно еднозночно, нямаше как съдийката да остане безпристрасна.

Родителите й - за пореден път доказаха незаинтересуваността си. Въпреки това вярвам, че баща й може да помогне. Както каза адвокатът й, и майка й я бие съчмата.



Адвокатът - не може да бъде свидетел, най-малко защото няма за какво да свидетелства.

Синът ми - по-добре да помага на майка си, като я лекува. Стига само аз съм се грижил за нея - аз единственият НЕроднина! А кръвните й роднини се ослушват като свине в теменушки и минават метър.

Аз нямам нужда от помощ. Достатъчно е да не ми се пречи, макар че и с това съм свикнал

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: makeover]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 17:09



Един ден ще проклина деня, в който е пуснала молбата.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Добре де,нови [re: LUClFER777]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано03.10.16 17:10



И сега друго дело ще има ли? Как ще продължат нещата



Тема Re: Добре де,нови [re: Albena l]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 17:22



На 24.11.2016 г.

Ако живеех с нея, до тогава щях да съм я излекувал, щеше да е свежа като краставичка до тогава... и да подпише споразумение

. Но с роднините й нищо не мога да гарантирам. Абе какво да ти кажа, отиваме им на гости, нея хич я няма психически (в криза, ама зле!). Стоим часове, ония се лендзят, сякаш всичко е цветя и рози... Викам им, абе не я ли виждате!? А те: "Ааа, така ли? Ами не забелязахме..." Какъв гьон сурат трябва да си, за да не можеш да прецениш, че собственото ти дете не е наред, че гледа със животинско-безизразен поглед и говори несвързано и няма никаква реакция!?

Суетата - любимият ми грях!

Тема ПП към Шоканови [re: LUClFER777]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 17:59



Сега се сетих.

Когато я попита съдията за доказателства относно имуществения иск за 900 бинки, тя смотолеви нещо и даде едни листа на съдийката. После моят адвокат ги взе, за да се запознае с тях - бяха молби до Росен Плевнелиев, Бойко Борисов, Цецка Цачева (не може да й се отрече че е актуална

), до съда, до прокуратурата - общо 6 на брой! Така се доказват 900 000 лв., ако не знаете, вече сте наясно и да не съм чул повече оплаквания, че нямате пари! Пускаш шес молби и си на шес!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: Kitty Emp]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 18:08



И да си я прибере обратно. Пепел ти на езика! Това не го казвай, че като се знам, като нищо ще направя някакво подобна глупост, с мотива: "Да отърва децата си от нея"

Пу-пу-пу, плюй у пазва и се прекръсти три пъти...

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: ПП към Шоканови [re: LUClFER777]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано03.10.16 18:12



Oх и на тия в съда не им е лесно





Тема Re: Добре де,нови [re: LUClFER777]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано03.10.16 18:28



Да, този пост определено е с чувство за хумор. Ами, ще ти трябва още малко търпение. Не е кой знае какво.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Добре де,нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 18:39



още малко търпение. Не е кой знае какво. Какво викаш, на чужд гръб и сто тояги са малко.

Всъщност, наистина трябва малко търпение, като се има предвид, че до сега съм проявявал огромно ...?

Ник`къф проблем не ми е! Гарантирам!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Добре де,нови [re: LUClFER777]  
Автор rayoflight (любима)
Публикувано03.10.16 18:49



Лечение. Това е думата.
И ти си го казал, и това е най-човешкото и културно поведение.
...
Хора различни, свят шарен ... но майка и казваш, че е болна, жена ти ... (все още пред Закона), ....
Лечениети И като превантивна мярка (за децата ти). Предпазваща де (взех и аз чуждици по подражание!!.. )

Не всичко е пари, приятелю! Нали виждаш - важни са, но не всичко могат да ти купят.
Лекувайте я!

Огорчен си сигурно много, но като разказваш за болните реакции на болен човек и и му се заканваш ...
Все едно да наказваш лудия за лудостите му и да очакваш, че той ще те разбере адекватно!!...





Тема Re: Добре де,нови [re: rayoflight]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 19:19



Накъде тук казах, че знам какво трябва да се направи. Имах предвид лечение.

Огорчен - със сигурност! Уморен -да, много! Ядосан - след многократните ми посещения в РПУ-то, да!

Отказах се, писна ми, реших, че сега е момента на принципа "По-добре ужасен край, отколкото ужас без край!"

Сега не мога да й помогна, аз излязох от играта, на ход са роднините й. От тях единствено на баща й и на сина ми може да се разчита.

Майка й не е болна официално, но познавайки заболяването на жена ми сам мога да й поставя диагноза, макар и не толкова тежка, но съвсем ясно намирам причината за заболяването на жена ми - предава се по наследство. В тоя ред на мисли съм притеснен за децата си ... и те на няколко пъти ме попитаха: "А ние?" Естествено ги успокоих, но риск има, ако не за тях, то за поколението им.



Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 03.10.16 19:21.



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано03.10.16 19:29



Както прочете, споделям личен опит. Така че си поживей доколкото и когато можеш, че не е ясно какво те чака.
Не знам на колко години е била жена ти, когато сте се жени ли, но, вероятно, най-дълго е била с теб.

Пожелавам ти хубаво бъдеще.





Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: Kitty Emp]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 19:50



Беше на 20, сега е на 48. Да най-дълго сме живяли един с друг и при мен е така бях на 25 сега съм на 53.

Ииии... все пак не смятам да се връщам назад.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: Kitty Emp]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано03.10.16 20:08



Знам, че не е смешно, ама си го написала така, че...

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Добре де,нови [re: LUClFER777]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано03.10.16 20:15



Ми, ти така или иначе на практика вече си разведен. Едната хартийка няма кой знае какво да промени.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Happy end!нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 20:21



Решено!

Утре в тъмни зори вземам един диамант, колко шикалка и паля кашона към Нея, падам на колене и ... да сФирят фамфарите!



Happy end!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Айде, хаирлия да е!нови [re: LUClFER777]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано03.10.16 20:24



Па, ще ни поканите да тропнем хорце. Я на развода, я на повторната сватба.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Добре де,нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.16 20:28



Не е ясно!
Аз и сутринта си мислех, че споразумението е решено и по обяд нещата са свършили. Да, ама не!

Така може да се окаже, че след години съдебни дела, може детето да е при нея и тотално психирано, имотите, които съм купувал да придаденеи към някаква секта, а аз да ровя в кофите ... ъъъ е това не може да се случи ама все пак, хартията е важна!

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Добре де,нови [re: LUClFER777]  
Автор rayoflight (любима)
Публикувано03.10.16 21:06



Тема за размисъл:

има интересна картина. : )

.

"Нарцисизма като разстройство"

Основна статия: Нарцистично личностно разстройство

Липсата на емпатия е отличителна черта на нарцистичните разстройства и страдащите намират за изключително трудно това да разберат другите (и техните собствени) емоционални състояния и влияния. Това прави поддържането на близки или интимни взаимоотношения много трудно. Могат също да намерят за трудно да възприемат или приемат това, или може да го интерпретират като добродетел.

Бурна реакция на критиката, става ядосан или унижен
Използването на други за достигане на целите
Преувеличение на собствената значимост
Изпитва нереалистични фантазии за постижения, сила, красота, интелигентност или любовни истории
Има неразумни очаквания за благоприятно лечение
Търсене на постоянно внимание и положително подкрепление от другите
Лесно става ревнив[12]
Има чувство за изключителна правота
Експлоатиращ е към другите
Липса на емпатия
Показва арогантно, надменно и горделиво поведение.
Използва отричащ механизъм, за да омаловажи неадекватността или провалите си
Използва рационализационни механизми[13] за да оправдае егоцентричното си поведение"

(има още много в нета по въпроса)

Редактирано от rayoflight на 03.10.16 21:08.



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано03.10.16 21:07



Мисля, че е смешно. Животът е смешен и забавен.
Интересно, дали е вътрешна психично-емоционална нужда или от възпитанието ни, толкова да обичаме да драматизираме.
Забележи, че и Луцифер7777 е усетил комичното в трагичната за него ситуация. Представи си разказа на Луцифер7777 за съдебното дело в комедиен серия. Направо шедьовър.
Как ли ще свърши?



Тема Виж,нови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано04.10.16 08:29



няма нужда да ме убеждаваш колко много си дал, пък тя е неблагодарна. Има голяма разлика между хората. За някои не е нужно да имат апартаменти, много пари, маркови дрехи и други подобни, достатъчно им е една добра дума и малко любов. Колкото и да пишеш, не може да ме убедиш, че някога си обичал тази жена. Не бих тръгнала срещу никого, камо ли срещу жената, родила децата ми. Егото ти явно много е пострадало, щом си тръгнал да водиш толкова жестоки битки с една изстрадала душа.





Тема Според меннови [re: makeover]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано04.10.16 09:19



той не я пуска, защото няма да има как да се зарежда с енергия. Нещата никога не са еднозначни.





Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: LUClFER777]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано04.10.16 17:25



Баси мамата .. ИмАло по-зле и от моя развод.



Да не те плаша, ама .. и да се разведеш, от тва чудо отърване няма да има. Нищо нормално няма да сработи насреща й. Само подобна на нейната лудост, че и отгоре, би ти свършила работа. ПревъртИ мисленето и действай ... като луд. Сериозно.




Тема Хм,нови [re: pravil_nick]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано04.10.16 19:13



нима не знаеш, че може да се манипулира съзнанието и поведението на даден човек ? Не знам защо, но не вярвам на този човек.





Тема По същия начиннови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано04.10.16 19:14



ли действаш на жена си ?





Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: pravil_nick]  
Автор 2biri ()
Публикувано05.10.16 00:41



Честно не го разбирам. Лудите като се женят - е с условия от Психото.

Вие сте се оженили за нормални хора, за които сте гарантирали, че обичате, ще сте им верни, ще сте с тях до смъртта и други бла-бла. Имали сте общи деца по желание на двамата ( най-често не едно по погрешка). Живяли сте по 20 (+-) години заедно и накрая - ама той/тя е луд, а аз съм китка чудна. Не хваща вяра.

Или и двамата нещо са се объркали генерално по трасето или не знаят какво искат. Никой не живее с луд 20+ години и изведнъж да твърди, че другият виновен - ти къде спа бе? Като е луд и си ок - ще си го траеш. Като не го искаш след 20+ - нещо не ти е наред, за да не разбереш, че не е читав и да си оставиш децата да ги гледа той/тя.

Щото има бащи/майки да са ок 10 години и изведнъж да превъртят. Но тях никой не може да обвинява, че са зли от ден първи. Тук темата е "Тя изначално не ставаше, но аз склоних да я онодя не веднъж и сега се пукам през гърба, щото съм се объркал" Ми... сори, пич като цяло - да не си спал. За жените е почти същото. Няма как с боклук да постигнеш фойерверки. И няма как да ги чакаш десетки години.

Някъде генерално се объркват хората с преценката. За което виновни няма.



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: 2biri]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано05.10.16 00:47



Да, разбира се, ти имаш ли гадже нещо... такива неща



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: Albena l]  
Автор 2biri ()
Публикувано05.10.16 00:55



Не, девствена съм.

Но наистина се дразня на автора - "тя все такава никаквица си беше, а аз алтриуст" и после 2 деца (щъркел, здравей), много години в "несправедливи задължения и заплащане" и накрая "ще види той/тя". Това е ненужно за коментар.

Един провален брак с "той се промени, пък между нас се промениха нещата, пък аз се промених, пък децата ни промениха" ми е някак ок. Но "той по принцип беше боклук, а аз ангелче и след 20 години се убедих в същото" е някак смешно и нелепо.



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: 2biri]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано05.10.16 02:16



...Бирите, права си, по дяволите! Особено в частта : той/тя е никаквец/никаквица, а аз съм "китка чудна".Лафът много кефи! Обаче факт е, че конфронтацията с проблема не води до резултат. А чудните китки си мрем на ината, че половинките са чудовища и не мърдаме от там сякаш това ни носи нещо( печалба някаква). Какво да направим така, че чудните китки да се събудят и пуснат чудовището да пасе в чуждата ливада, където може би се приема и показва като кротък тревопасен динозавър, незлоблив и безопасен?



Тема Re: Според меннови [re: nbb]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано05.10.16 02:18



Тук, дарлинг, колкото и изненадващо да е си абсолютно права! Какво му препоръчваш да направи, той явно не може без нея?



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: 2biri]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано05.10.16 02:20



Провален брак ли написа, ех



Тема Re: По същия начиннови [re: nbb]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано05.10.16 08:38



И на тебе няма да ти навреди малко чувство за хумор.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Виж сянови [re: 2biri]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано05.10.16 09:51



По принцип е така.

Когато се женехме, бяхме млади с вяра в утрешния ден, плюс това - тя бременна, тоест няма искам, няма не искам. Знаете, по соц. време съжителство без брак, беше равносилно на престъпление.
Въпреки че бяхме млади и влюбени гълъбчета, когато започна подготовката за сватбата и когато в играта влязоха роднините, определено нещата започнаха да се променят. Какво? - три дни преди сватбата да кажа: "Аз изчезвам!"!? Ами не! не съм такъв човек! Честолюбив и отговорен съм, и си държа на думата до край!

Самият факт, че съм изтърпял до тук го доказва.
После, вярвах, че като подходя човешки, като застана на страната на семейството, което градим, като направя всички компромиси, които са необходими, това не може да остане незабелязано и да не се оцени. Не предполагах, че може да си скъсваш задника да правиш добрини, да се грижиш за семейството и децата и това да се неглижира.

8 години по-късно тя изпадна в първата си психическа криза и аз останах категорично до нея. Считам че дезертьорството е за слабите. Щях да остана до нея до гроб, ако не беше прекрачила всички граници - да ходя по полиции, прокоратури и съдилища да доказвам, че не съм камила.

А това, че от първия ден не е била читава, го казвам сега! След като всичко се случи с налудничавите й жалби до всички инстанции и видях, че нещата излизат от контрол и тя става опасна не само за мен, но и за децата. Казвам го като върна лентата назад и преоценя случилото се през годините. Сега виждам, че докато аз съм работил и съм се резкъсвал на сто места, тя е стояла пасивно отстрани и е потривала ехидно ръчици. Тогава вярвах, че всичко ще се оправи... нали съм оптимист.

Да, подходих с доверие и не мерих с микрометър всяко дадено от мен добро, раздавах се, без да чакам отплата. По-късно разбрах, че тя такива хора нарича глупаци!

А годините са 28,5.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Виж сянови [re: LUClFER777]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано05.10.16 10:24



Това с жалбите, каква работа върши, защо го правят хората... в твоя случай



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: 2biri]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано05.10.16 11:33



2biri, №1 го каза!!





Тема Re: Виж сянови [re: Albena l]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано05.10.16 11:59



Сигурно когато жалбите са основателни, органите предприемат действия и имат възспиращ ефект за този, който нарушава законите или правата на жалбоподателя.

В моя случай жалбите са безумни - първата беше за това, че съм заложил семейните имоти и съм затънал в дългове и кредиторите ми я заплашват, че ще я изгонят от къщи. Пълни глупости! Нищо не съм залагал, никакви кредити не съм теглил, а поради това никой не може да я заплашва! Отидох до Агенция по вписванията, извадих си удостоверение за тежести и доказах, че това са пълни глупости.

Но да не мислиш, че с това нещата приключиха!?

Зареди се серия (сигурно вече са над 20 - 30) от още по-безсмислини и безумни жалби вече не само до прокоратурата, ами и до съда, че съм престъпник - иск за образуване на наказателно производство срещу мене.

Последната жалба беше, че не съм й дал да се грижи за морското свинче на детето, докато то е на лагер. Можеш ли да си представиш, с какво занимаваме прокуратурата!?

А на въпроса защо го правят хората, мога да ти кажа защо го прави жена ми. Ето един линк, където може да се прочете нещо, което съвпада на 100 % със състоянието на жена ми.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: 2biri]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано05.10.16 12:05



Но "той по принцип беше боклук, а аз ангелче и след 20 години се убедих в същото" е някак смешно и нелепо. Смешно и нелепо е, че съм отговорен и грижовен? А ако бях я изхвърлил още при първи симтоми на заболяването й, какъв щях да съм? Да! 20 години! Не са малко! Колко "неалтруисти" щяха да устоят толкова дълго? ... или трябва да се чувствам несериозник, че толкова "лесно" съм се предал? ... само някакви си 20 години... какво му плащаш?

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 05.10.16 12:06.



Тема Re: Виж сянови [re: LUClFER777]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано05.10.16 15:24



А ти защо не й даде свинчето

Не знаех, че прокуратурата приема всякакви жалби. А на тази специално какво отговори

А не можеш ли лично да й даваш лекарствата до делото или да я прибереш до тогава



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: pravil_nick]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано05.10.16 15:27



Все се надявам, че като я напънат нейните си проблеми, ще забрави да се занимава с други.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Виж сянови [re: Albena l]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано05.10.16 15:33



А ти защо не й даде свинчето Какво значение има? Не бях просто в София. Отговорих, че животното е на детето и ако има някакви претенции да говори с дъщеря си.

Ами отиваш в прокоратурата носиш един лист хартия в деловодството и просто го входираш.

Не могат да те върнат.

А не можеш ли лично да й даваш лекарствата до делото или да я прибереш до тогава Е, стига! Тя няма да дойде, после аз не искам повече подобни емоции нито за себе си, нито за детето.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: 2biri]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано05.10.16 16:35



М ... именно ! Вие сте се оженили за нормални хора, за които сте гарантирали, че обичате, ще сте им верни, ще сте с тях до смъртта и други бла-бла. Имали сте общи деца по желание на двамата ( най-често не едно по погрешка). Живяли сте по 20 (+-) години заедно и накрая - ама той/тя е луд, а аз съм китка чудна. Това обаче не се отнася само за нас вдигналите-ръце, а и за отсрещния.
Когато амнайсе и кусур години си повтарял твоята мантра и си стоял в името на нещо, обвинявал си се, търсил си вините в себе си, коригирал си се, гънал си се, вил си, чупил, а говедото отсреща ти е скачало по главата, с тук-таме ремисии ... Когато нещата с годините наместо да се влошават, са ставали критични ... Когато и последната капка на самообвинение ми-и-аз-имам-вина и той/тя-ми-е-избор е изцедена от ошашавения ти разум ... Тогава нямаш друг избор освен да признаеш - сбърках в избора, той/тя е "говедо непоправимо". Щото и ние не сме идеални и щото е човешко да се изплюеш накрая, дето са ти таковали мамата. И да - понякога света е черен и бял и ... това са просто фактите. Колкото и несериозно да звучи.
И не ние сме алтруистите, а вие ... И не - не е несериозно, а идиотско това, което сме били принудени да изтърпим и извършим. Но на вас алтруистите не ви се вярва, нали ?! Знаеш ли колко "алтруисти" стоят и търпят невероятни простотии, точно, за да не бъдат наричани мъченици, алтруисти или несериозни ? Та ... аде по-полека със заключенията ... когато живота ви е протекъл логично и смислено. Има и други измерения на човешко поведение и отношение, за които е много вероятно да не знаете, че дори и да не предполагате.




Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: LUClFER777]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано05.10.16 16:44



Нцъ ... няма да стане тая. Каквито и проблеми да има, ти винаги ще си на дневен ред. Неслучайна е приказката - луд умора нЕма ! Да отбележа само за тия, които ще се втурнат да чепкат диагнози, симптоми и лекарства - употребявам лудостта като нарицателно. Настрой се психически за още и още ексцесии ... от които винаги ще си изненадан.

Тези хора просто не приключват с развода. И, ако сега не си се развел фактически, и ако това те утешава , споко ! ... едното съдебно решение няма никакво значение ... за тях.




Тема Re: Виж сянови [re: Albena l]  
Автор Melany99 ()
Публикувано05.10.16 16:54



Да си видял някога жена, която се е омъжила само защото той има дълги крака ...

Защо ми трябваше...


Тема Имам го,нови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано05.10.16 16:57



но точно тук не виждам как да го използвам.





Тема Защонови [re: pyrvata]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано05.10.16 17:08



да е изненадващо ? Когато пиша нещо, съм абсолютно сигурна в написаното.


И да му напиша какво да направи няма да го изпълни. Изобщо няма да признае, че той е този, който я манипулира, така че не виждам смисъл да се хабя.



Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: LUClFER777]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано05.10.16 21:15



Какво прави жена ти вечер, добре ли е



Тема Четеш линови [re: Albena l]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано05.10.16 21:33



изобщо ? Човекът написа, че повече от година не живеят заедно.





Тема Re: Четеш линови [re: nbb]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано05.10.16 22:08



Добре дошла, чаках те, ама да видим жалбите и прочие





Тема Отдавнанови [re: Albena l]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано05.10.16 22:13



съм дошла, но не съм специалист по разводите, а по любовта.





Тема Re: Отдавнанови [re: nbb]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано05.10.16 22:20



Клюб Любов, айде

Има такъв нали



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: pravil_nick]  
Автор 2biri ()
Публикувано05.10.16 23:13



Различно мислим.
Хем не искам да съм подробна, за да не го приемеш лично, хем не мога да се въздържа. Всички имаме различни наши си оправдания, обяснения, теории.
Но с малко думи - никой не прави деца с боклуци. Те за момента са били привлекателни, добри и подходящи хора, а не говеда. Ако наистина са били говеда - отсрещният е бил още по-голямо говедо да стиска очите и да се плоди.

Браковете не се разпадат, щото единият е бил изначално бял, а другият черен. Те просто не се случват в такъв случай и ако пък се случат е само щото говедата са две. Просто често начално цветните хора избеляват в различна тоналност и спират да стоят добре един до друг. Понякога ужасно спират да си подхождат до степен на кич и грозота. Но не стават бели и черни от което.

Аз не съм алтруист. Не съм и говедо. Аз осъзнах, че не вървят добре нещата - опитах известно време (доста, ако съм честна) и си тръгнах. Той се беше променил, аз се бях променила. Всеки с бялото, черното и цветното, дето се размина във времето. Малко драми (няма как след години) и край на брака. Говеда няма, жертви няма, принудени да търпят няма, плюене няма.

Аз наистина така го разбирам и ми се иска хората малко да се осъзнаят преди да наричат майките и бащите на децата си говеда, а да смятат себе си за жертви или алтруисти.

Да, понякога се променяме неузнаваемо. Но "боклук" на човека, с който си направил 2-3 деца да кажеш... идва ми в повече.



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: 2biri]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано05.10.16 23:49



Но "боклук" на човека, с който си направил 2-3 деца да кажеш... идва ми в повече. На мен пък ми идва добре. Но ако не е разрешено, казвай, докато съм още дресиран, че след година две, като спра да сънувам ролки и пенюари, ...

пиши го бегАл.

... "чума" казах ли, че не помня?

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: LUClFER777]  
Автор ellynora (x)
Публикувано06.10.16 00:20



Не следя историята в детайли, затова ще те запитам какъв е изходът от делото?

Ясно е , че ти е омръзнало да се грижиш за психично болен човек, това е повече от нормално. Живей си живота, който ти остава сам. Много по-добре ще се чувстваш.



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: LUClFER777]  
Автор 2biri ()
Публикувано06.10.16 00:43



Това ти помага само в момента. Хубаво е, ако моментът трае кратко.
Като цяло е грозно.



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: 2biri]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.10.16 00:47



И на мен не ми се изпада в подробности ...
Но ние говорим на различни езици. Ти говориш за разминаване, аз също ... до някое време. Изразявах се меко, и продължавам да го правя, дори се опитвах да го И разбера ... Щото все пак това ми е било избор и баща на децата, обаче .. в един момент осъзнах, че всъщност оправдавам и уважавам собствения си избор, а не него вече. Когато той е преминал всички граници - моите, неговите, морални, човешки ... няма как да наричам черното бяло. Човека си не струва. Това е. Което не прави мен по-лоша или по-добра. Тва са фактите.
И на мен ми идва въз ... ко си мислиш ? Въз, че и оттатък ... да наричам нещата с истинските им имена, да се питам къде блях някога. Обаче въз е детска приказка в сравнение с това, което той ми е натворил.
И до момента не съм изпадала в подобни откровения и квалификации за бащата на децата ми, гледала съм да внимавам ... точно, щото мисля като теб, обаче ... Когато в темата четем откровена лудост и тя е толкова абсурдна, подобни алтруистични мантри са меко казани не на място. Затва се и набрах. Човека бере ядове с луд и ще продължава да бере, преляло му е отвъд шапката, а вие му пеете оммм. Ми, некой път е необходимо да се погледне и отвъд .. Светът понякога е уродлив и грозен. С ом, хум и либофф няма да го украсите.




Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: pravil_nick]  
Автор 2biri ()
Публикувано06.10.16 01:09



Колкото по-лош е той/тя, толкова по голямо говедо си била ти/той.

Понякога нещата са катастрофални. Точка и без коментари "ауууу как бях добра да търпя 20 години това говедо". Нищо добро няма да направиш децата с говедо, щото си била омагьосана от ом, хум и либоф, а да разбереш накрая че си била уфсъ.

Спираш коментарите пред децата и пред хората. Спираш образа на страдалец и сатанизирането на другия. Ако трябват драстични мерки - ок, взимаш. Но без обяснения колко си се старал. Осрал си се в преценката - човешко, случва се, никой не е виновен. Другият също. Свирено!

На Луцифер жена му няма как да е луда от 28 години и с 2 деца. С тая жена е ходил на семейни празненства с веселба, правил е секс, оставял й е децата изцяло да ги гледа по цял ден (а той през нощта), тя е писала с тях домашни понякога, той с нея е бил рамо до рамо на рождени дни. И изведнъж " ауууу ма тя боклук страшен, че и луда, а аз горкият - потърпевш." Тия гадни определения не са много в час. И накрая морското свинче - тя майка на децата, ама свинчето не може да гледа. Женицата може да се е бъгнала - няма спор. Може да е била бъгната от известно време. Но не от 28 години и не е била "боклук" след като 2 деца й е направил.

Много лично приемате провалите на брака/връзката. Вие сте се променили толкова много като хора, особено ако сте се взели на по 20. Това не прави никой боклук.



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: 2biri]  
Автор 2biri ()
Публикувано06.10.16 01:26



И моля те, ако си сложиш ръка на сърцето и кажеш, че не си била боклук... Всички сме били - към партньорите, към децата, към родителите, към комшиите, към колегите. Това не е причина да те пратят на вълците с лека ръка - "боклук".



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: 2biri]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано06.10.16 07:29



Излишно драматизираш.

Човекът си пише така, защото трябва да го преживее.
Предполагам: Живели са някак - добре, зле. Той ту се е старал, ту не толкова. Не му е било лесно и понякога му е личало, обаче е продължавал да се "бъхта" и, въобще, не е смятал наистина да се раздели с жена си, независимо каква е била тя. Двамата са си създали собствен малък ад, чесвто срещан случай при повечето семейства.
В един момент, жената решава да се разделят. Това за момента идва твърде много на Луцифер (и идва твърде многоподобно на всеки, който сравнително се е старал в едно партньорство и не е имал намерение да се откаже от него) и той се опитва да се справи с всички средства с нововъзникналата ситуация.

Да, в момента, вижда себе си, като много положителен, а нея, като много отрицателна, но това е моментно състояние, начин за справяне със ситуацията. Постепенно всичко ще се успокои.

И не е едно и също, ако ТИ се разделиш с някого, и, ако ТОЙ се раздели с теб. В първия случай той е свестен, ама ти не искаш да си с него, във втория - ти си се старал, а той е .....





Тема Има,нови [re: Albena l]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 08:41



но и той умря. Явно малко хора вярват в любовта.





Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: 2biri]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано06.10.16 09:24



...мне,не... не си права изобщо! има хора-идиоти, независимо по какви причини ... абсолютно съм съгласна с Правилника и Луцифер! Да, няма как да ги разпознаеш първоначално, защото си нямал идея, че съществуват подобни типове и типки... после, когато са започнали да се бъгват си поемал на гърба си щетите, търсил си обяснения, причини, първо в себе си, опитвал си се да разбираш, давал си шансове, мислил си, че ще мине с времето, че брак лесно се разваля, че за децата ще е зле, все пак им е родител, ще страдат... разбираш, съчувстваш, прощаваш... чудото обаче си лудее и изобщо не му пука за чувствата на отсрещния, дори се чувства в правото си да се държи така и до обвинява потърпевшия... живеейки по този начин може да се стигне до много лоши последици, понеже тормозителя няма чувства за вина, няма усещане за граници... но ... никой не мисли и трудно вярва, че е възможно такова поведение и отношение, докато не премине всички граници или някой те светне как изглеждаш от страни или някаква друга външна причина...
Има такива хора, просто идиоти... докато не се опариш лошо така и не схващаш, за какво иде реч...



Тема За всяко нещонови [re: pyrvata]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 09:34



си има причина, макар и не винаги да я виждаме. Предполагам си чела за драмите ми с бившия ми шеф. Слава на Бога, че ни срещна в тази роля, а не в тази, за която душите ни са се били споразумели - да бъдем семейство. Нещата, които са описани в тази тема, щяха да бъдат нищо пред това, което нас ни е очаквало. В предишен живот сме били семейство и той ме е убил. В този пак е трябвало да се срещнем в тази роля, за да бъдат излекувани душите ни. Пиша го към теб, а не към автора на темата, защото ти като специалист по душите, би трябвало по-добре да схванеш какво пиша. Та какво е лечението - любов и прошка. Ако се кара по този начин - с дела, обиди, караници и т.н. до никъде няма да се стигне. Всички ще бъдат наранени и потърпевши от ситуацията, душите им ще бъдат опустошени. За тези, които притежават души де, за другите не знам как стоят нещата.





Тема Та пак да попитамнови [re: 2biri]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано06.10.16 09:40



Докато ме бият, поне не ми ли е позволено да охкам?



Интересни са ми тези хора. Изпълнени със злоба, отмъстителни, непрощаващи нищо и не пускащи грам аванта, но иначе с много стегнато поведение, не изпускат нито една излишна дума, камо ли обидна или псувня. На повърхността всичко е спокойно, а отдолу буря, ритане по кокалчетата, мръсни номерца изпълнени с усмивка и жлъчна отрова. Това реално са най-големите копелдаци, ей тия подмолни и привидно възпитани мекерета най не мога да понасям. Вие жените най-често така "работите".

А ти ме опрекваш, че не съм такъв!?

Не, няма да съм лицемерна мишка! Ще псувам като съм ядосан, ще чупя носове, когато ми посягат, ебал съм им мамата!

Суетата - любимият ми грях!

Тема А тинови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 09:48



умееш ли да прощаваш ?





Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: 2biri]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано06.10.16 09:52



Не си съвсем права, доколкото хората се подлъгват понякога. Има доста двуличен народ. Струва ти се някакъв, а той няма нищо общо. И вземеш, та се влюбиш, мислейки си нещо, а то се окаже баш обратното. Е, това не говори добре за теб, защото не познаваш хората, но и не прави гадта насреща по-малко гад. Иначе, да, аз също съм против крайните обиди.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Прощавашнови [re: hubavka69-110043]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 09:55



на себе си, че си позволил да бъдеш подведен и продължаваш напред. Навлезеш ли в драмата, спасение няма - нито за теб, нито за другия.





Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: pyrvata]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано06.10.16 10:00



чудото обаче си лудее и изобщо не му пука за чувствата на отсрещния, дори се чувства в правото си да се държи така и до обвинява потърпевшия Ето точно това се случваше! Нещо повече, не само, че не и пукаше за мен, ами не й пукаше за децата, дори ме "наказваше", като ги тормози и то съвсем явно.

Като не стане на поредната нейна кретения, вика някое от децата и започва да му крещи и да го юрка и ми просъска: "Така е, като си толкова отворен, децата ти ще страдат заради тебе..."

Не, тя не е боклук, грозно е да говоря такива работи... Да бее...

Суетата - любимият ми грях!

Тема Ако не приключишнови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 10:06



кармата си с тази жена сега, в следващия живот отново ще се срещнете. Знаеш ли това колко бързо ме накара да простя.





Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано06.10.16 10:06



доколкото хората се подлъгват понякога. Представи си и че тези хора са на 20+ години, позитивни, влюбени, идиализиращи обекта на любовта си. Те хората не случайно и казват на любовта "сляпата неделя". Още повече момчетата на тази възраст да не мислиш, че гледат характера на момичето? Гледат краката, дупето, циците, очите... и колкото е по-фръцлива девойката, толкова повече кълват. Докато се усетят и са ги вкарали в матрицата.



То аз сега на 50+ години не съм сигурен, че бих се справил трезво да оценя една жена, та тогава ли!?

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 06.10.16 12:24.



Тема Re: Ако не приключишнови [re: nbb]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано06.10.16 10:08



А ако няма следващ живот, какво правим?



Суетата - любимият ми грях!

Тема Има,нови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 10:11



знам го със сигурност. С този, дето приключих кармата, сме заедно от сътворението на душите ни и най-после всичко приключи с прошката.

Поне се надявам повече да не се срещнем, а надеждата умира последна.



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: Kitty Emp]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано06.10.16 10:12



И не е едно и също, ако ТИ се разделиш с някого, и, ако ТОЙ се раздели с теб. В първия случай той е свестен, ама ти не искаш да си с него, във втория - ти си се старал, а той е ... Мда. Ще взема да ти събирам умотворенията някъде. Имаш много точни съждения понякога.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: pravil_nick]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано06.10.16 10:13



Отебавам я и я оставям да вие самотно срещу луната.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Наистина е праванови [re: hubavka69-110043]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано06.10.16 10:18



Ако при тези обстоятелства, човек не се почувства наранен, тогава трябва да е притеснително, значи нещо му има.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Прощавашнови [re: nbb]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано06.10.16 10:19



Да, бе, но това си иска време. Баш когато човек е най-наранен, трудно може да стане тая работа.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Има,нови [re: nbb]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано06.10.16 10:21



Да, да...

Знам, знам 27 години ги слушах тия...

Суетата - любимият ми грях!

Тема Хм,нови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 10:22



и продължаваш да не вярваш ?





Тема Еготонови [re: hubavka69-110043]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 10:24



е наранено.





Тема Докато не простиш,нови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 10:24



раздялата няма да се случи. Вярвай ми, не пиша наизуст.





Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: ellynora]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано06.10.16 10:41



Бяхме подготвили споразумение, но тя не го подписа. Затова ще има поне още едно заседание.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: 2biri]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.10.16 11:48



Абе, бири, ти зе като ен-бе-бе-то да ги опяваш ... баси.


Слагам я, бе, слагам я, дето кажеш таз ръка. Боклук съм. И кво от тва ? Тоя етап с приемането на собствената ми боклучивост съм го минала знаеш кога ?! А, колко съм слушала, че съм боклук от "говедото", ако знаеш .. И по време, и преди, и след брака. Между другото от двама ни той беше джиджания, не аз. И както бях боклук, тъй изведнъж се оказа, че не може без мен боклука. Много го нараних, като рекох да се изнасям и да не му вредя повече. Да се чудиш, ебаси !?! .. като седя при него - боклук, като ме няма - още по- боклук.
А, стига вече, а ? ... да подценяваш и моя, и твоя интелект, като се правиш на възмутена и неразбираща.




Тема Re: Докато не простиш,нови [re: nbb]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.10.16 11:49



Бе ние им прощаваме, бе. Те на нас не ни.






Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: pravil_nick]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано06.10.16 12:03



Е ми ти си си боклук, кво

Чудя му се на човека що те преследвА и след развода Между другото спря ли?



Тема Re: Докато не простиш,нови [re: pravil_nick]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано06.10.16 12:05





Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: Albena l]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.10.16 12:23



Не, естествено.

Голям боклук се оказах, голямо нещо. На Луната се самоизхвърлих и пак успява да ме намете от време на време. Тука края ще е летален.


Редактирано от pravil_nick на 06.10.16 13:25.



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: pravil_nick]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано06.10.16 12:25



Сега те разбирам, защо ми казваш, че отърване от такива, няма.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: pravil_nick]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано06.10.16 12:44



Е, значи си стигнала върховото ниво на "универсален боклук".



WALL·E

Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: pravil_nick]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано06.10.16 12:45



Като се е оженил за боклук, да си го наглежда. Че и деца му направил, моля ти се, че не едно, а две. Голям идиот! Както викат някои, да не е спал

навремето



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: 2biri]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.10.16 12:47



Ще пробвам и по друг начин да ти го обясня.
Спираш коментарите пред децата и пред хората. Спираш образа на страдалец и сатанизирането на другия. Ако трябват драстични мерки - ок, взимаш. Но без обяснения колко си се старал. Осрал си се в преценката - човешко, случва се, никой не е виновен. Другият също. Свирено!
Амнайсе години съм така - свирено ! За тях обаче "свирено" няма. Не съ-ще-ству-ва такова понятие. Продължава да ти свири по нервите .. Нищо, че ти вече не участваш. И не само, че не свириш, ми и мълчиш като пън, няма те, самоизтрит. След като си изчерпал всичките думи, обяснения, самообвинения, прошки, скубане и дране на коси и дрехи, саморазчекнал си се, саморазпънал си се на кръста, висиш там като прани гащи .. само и само да миряса и да те отсвири. Е няма, братче. То/той/тя не те отсвирва. И така колко време ?! ... да му търпиш ексцесиите стоически. А че и да не изпсуваш - да му таковаш мамата, що на мен тва, бе ?! Мче и ний хора (освен боклуци) !


Нали си даваш сметка, че тук не говорим за преди, а за след ... когато вече е свирено ... уж ?!




Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: Albena l]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.10.16 12:50



Аслъ






Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: Naglets]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.10.16 12:53



Ем ко да прая ?! От зор тва ..






Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: pravil_nick]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано06.10.16 12:54



Ама и ти като Луцифер значи. Като имаш заветната хартия и край, тъй ли

Ще свириш и толкова, кво мълчиш



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: LUClFER777]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.10.16 12:56



Стегай се, братче, у кръста. Че що глупости има още да видиш ..






Тема Още не си разбрал,нови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 12:57



но ще го разбереш.

Ако не бях изживяла нещо подобно, нямаше да пиша. Добре, че имам съпруг, който ме разбира и подкрепя, та успях да се отърва от този ужас.



Тема Знамнови [re: pravil_nick]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 13:00



Все бях виновна, каквото и да направех. Добре, че си е харесал друга за жена преди мен, та успях да се измъкна по-леко от ситуацията.





Тема Данонови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 13:01



не ти замръзне усмивката.

Не е смешно, ужасно е, ако си в ситуация, подобна на тази, в която бях.



Тема Върнах сенови [re: hubavka69-110043]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 16:55



да прочета какво съм написала. Не съм сбъркала и за това не е нужно време, а е необходимо да се направи спешно. Пак повтарям - човек трябва да прости на самия себе си, че е позволил толкова време да бъде нараняван и използван от друг.





Тема Re: Виж сянови [re: Melany99]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано06.10.16 19:44



Не разбира се. Ние гледаме задници и пениси, после се чудим...


Ама без готин задник и предник, какво те интересува дали е свестен.
Е, чувала съм, че за някои девойки гледката на портфейла била достатъчна, но не познавам такива. Всички около мен се интересуват от задница и чурка, ужасни сме



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано06.10.16 19:48



Уча се от най-добрите, напр. от теб.



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано06.10.16 20:21



След като се наядосаш достатъчно, се размисли ТИ какво точно искаш. Като решиш какво искаш, ще намериш начина да го постигнеш.
Но си дай ясна и честна сметка, дали искаш съпругата ти да се прибере - може да искаш това, няма лошо. Дали искаш тя да подпише споразумението или искаш нещо съвсем различно.

И не забравяй, че само хората, които обичаме, могат истински жестоко да ни засегнат.

Единственият човек, на който съм искала да размажа носа, е бащата на децата ми. Защото за никой друг не ми е пукало толкова.



Тема Re: Ако не приключишнови [re: LUClFER777]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано06.10.16 20:38



Споделих с жената, че бих искал да бъда кремиран. Записала ми е час за утре…


Току-що го прочетох този виц и веднага го споделям с вас!! :))

п.п. "А ако няма следващ живот, какво правим?"
Без да обсъждаме това (има или няма) ... понякога децата плащат по един или друг начин за "тежестите" да го кажем на родителите..

Никак не ми е лесно да простя на онова, което направих баща на децата си!.......
(при все че по бегли спомени е възможно да си има и някой добри характеристики!)
Но,
надявам се някой ден да успея
(да му простя).

Знам, че не им е приятно на децата ми .... дето отношенията ни са нетърпими.

Ако някога (се опитвам) да правя нещо добро за него то е защото знам, че ако той е по-стабилен и те ще са по-добре.
(като скачени съдове,
в една или друга степен).
: (



Тема Re: За всяко нещонови [re: nbb]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано06.10.16 20:45



Предполагам си чела за драмите ми с бившия ми шеф. Слава на Бога, че ни срещна в тази роля, а не в тази, за която душите ни са се били споразумели - да бъдем семейство. Нещата, които са описани в тази тема, щяха да бъдат нищо пред това, което нас ни е очаквало. В предишен живот сме били семейство и той ме е убил. В този пак е трябвало да се срещнем в тази роля, за да бъдат излекувани душите ни.

Аз не съм чела драмите ти с бившия ти шеф, но не това ме впечатлява.
Интересно ми е как разбра, че те е убил в предишен живот и как е трябвало пак да сте семейство в този.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Ако не приключишнови [re: ray_of_light_]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано06.10.16 21:03



Това за колко големи деца става въпрос?



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: LUClFER777]  
Автор Amanotnikove (KIX-754824)
Публикувано06.10.16 21:22



Не разбрах дали е освидетелствана, не че има някакво значение, за характеропатията няма лек...



Тема При меннови [re: anbra]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 21:22



не е затворено изцяло подсъзнанието и знам много неща, които за повечето хора са невъзможни. Не знам как да ти го обясня, за да ме разбереш.

А това за убийството излезе, докато правех пречистване на тялото си от тумори.



Тема Re: Ако не приключишнови [re: Kitty Emp]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано06.10.16 22:04



20-тина +, защо?



Тема Re: За всяко нещонови [re: anbra]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано06.10.16 22:05



Интересно ми е как разбра
да вметна само, че според мен няма прераждане.
(Не очаквам да убедя никого в противното. :) )



Тема А каквонови [re: ray_of_light_]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 22:20



има според теб ? Знаеш ли колко много хора вече помнят минали свои прераждания.





Тема Re: Ако не приключишнови [re: ray_of_light_]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано06.10.16 22:30



На 20+ децата си имат собствен живот и образуват собствени семейства.
Ако родителите им до тази възраст са се научили да се справят сами с живота си, това е най-добрият вариант и за двете страни.



Тема Re: Ако не приключишнови [re: Kitty Emp]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано06.10.16 22:39



Не съм сигурна дали разбираме едно и също под "справяне с живота".

Ние си имаме отделни животи и почти никакви контакти. (Единствените ни контакти са по телефона, единствено и само за големият ни син ... и то вече и за това не му се обаждам. Щото няма полза, а вреда!)
Просто в определени моменти .... успява и от дистанция да ме ядоса.

Не ми се влиза в подробни обяснения, но е по отношение на децата (ми), независимо на колко години са.

И защото ... както и да е.
Яд ме е на него, че е нечестен, манипулативен и лъжлив.

Понякога има и добри черти (опитвам се дас е убедя в това!).



Редактирано от ray_of_light_ на 06.10.16 22:40.



Тема Re: За всяко нещонови [re: anbra]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 00:33



Уффффф.... абе .... какво да кажа

Разбирам чувството ти за хумор ма радиоточката си върви



Тема Re: За всяко нещонови [re: anbra]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано07.10.16 01:43



И на мен ми е интересно да науча! Дабе не е лошо да разбере човек за миналите си животи, кого е ...кого предстои

Ако умра сега, то НББ що е виновна



Тема Re: За всяко нещонови [re: pyrvata]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 01:54



нбб си пише в психотерапията, не толелирам нейното участие тук



Тема Re: За всяко нещонови [re: Albena l]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано07.10.16 03:44



..сигурно мислиш,че аз много държа на нейното
участие...





Тема Re: Ако не приключишнови [re: ray_of_light_]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано07.10.16 07:49



Нечестен и манипулативен - престъпник ли е (извинявай за въпроса)? Защото, тези определения са верни за 99% от хората. Всеки е лъгал понякога или лъже, не зависимо от мотивите ни, лъжата си е лъжа. Всеки с малко ум и такт манипулира околните, най-вече в своя изгода.
Въпросът е да го прави с финес и да не е престъпник.



Тема Re: При меннови [re: nbb]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 07:55



Благодаря.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Албенке,нови [re: Albena l]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 08:02



какво да те правя като си толкова ограничена и не виждаш по-далеч от носа си.





Тема Нали синови [re: pyrvata]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 08:03



специалист, проучвай ме внимателно.





Тема Хм,нови [re: Kitty Emp]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 08:05



наистина ли одобряваш манипулациите ?





Тема Да ти пусна линови [re: Albena l]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 08:06



линк да ти напомня, че ме покани да дойда тук или сама ще си спомниш ?





Тема Молянови [re: anbra]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 08:07



Въпреки че не разбрах за какво точно ми благодариш.





Тема Етонови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 08:25



. Дано се възползваш от написаното.

Редактирано от nbb на 07.10.16 08:25.



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: Amanotnikove]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 08:58



Да! Три пъти е лежала в психиатрична клиника и от 20 г. е на хапчета. По-точно пие хапчетата само при кризи, които са по 1,5 - 2 месеца два пъти в годината. Но като се замисля трябва да се увеличи времето през което ги пие. Преди 2 г. започна да ми писва и намалих контрола над нея, имам предвид, спрях стриктно да й следя всеки нюанс в поведението й, както и дали и колко хапчета пие. За това време определено се влоши и вероятно това доведе до ексцесиите с жалбите срещу мен.

Проблемът обаче е в характеропатията, както ти я нарече, когато е в ремисия. Когато се позакрепи става намаана и настъпателна, не мога да разбера на какво отгоре, като си знае състоянието!?

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Молянови [re: nbb]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 09:10



За обяснението, което ми даде.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: За всяко нещонови [re: anbra]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 09:24



Ти да не би да противоречиш на нбб-то!?


Как си го представяш някой да те убие и ти да не разбереш!? Нбб-то ги знае тия работи! Слушй я! Моята жена е също голям специалист по прераждания, конспиративни теории и т. н. То в психиатрията си има цял раздел.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: За всяко нещонови [re: LUClFER777]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 09:41



Не бе, просто попитах, ти пък...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Албенке,нови [re: nbb]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 10:06



Абе плямпай си, луда работа





Тема Re: За всяко нещонови [re: anbra]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 10:09



Ще питаш я, като не знаеш теб кой те е убил





Тема Re: За всяко нещонови [re: Albena l]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.10.16 10:14



Аз съм се задавила с пъпеш.




Тема Влязох,нови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 10:26



за да ти напиша как да постъпиш с нея, но виждам, че от всичко разбираш и затова ще си замълча.





Тема Смейте се,нови [re: pravil_nick]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 10:28



няма проблем. Винаги търся причини защо се случва дадено нещо, за да го излекувам, а не търся причините за проблемите в околните. Но щом това ви върши работа, продължавайте да се заблуждавате.





Тема Re: Нали синови [re: nbb]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано07.10.16 11:23



... ааааа, не никаква работа извън работно време... тука всички сме форумисти, тоест -никове...



Тема Re: За всяко нещонови [re: Albena l]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 11:24



Всъщност ми е все едно кой, щом ме е убил.
Не може всички противни хора, които срещам, все да са ме убивали, не мислиш ли?

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Тогаванови [re: pyrvata]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 11:24



се въздържай от поставяне на диагнози.





Тема Re: Тогаванови [re: nbb]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано07.10.16 11:29



...

понякога патологията се набива сама на очи... и си казва сама диагнозата, аз просто вербализирам... макар че избягвам изобщо да поставям диагнози, освен в ситуации, когато някой сам ми набива психологията си и ми досажда с твърдения, които не приемам...



Тема Re: За всяко нещонови [re: anbra]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано07.10.16 11:30



... а ти убила ли си някого?...



Тема Това,нови [re: pyrvata]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 11:33



че ти не приемаш нещо, не означава, че не е така.





Тема Чакай малконови [re: anbra]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 11:37



Кой е казал, че този човек ми е противен ?

Напротив, обичам го от цялата си душа и сърце. Жена му чувствам по същия начин. Те са част от първичното ми семейство души.



Тема Re: За всяко нещонови [re: pyrvata]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 11:39



e как да не е убивала, знаеш ли колко банове е раздала и двойки писала





Тема Re: Чакай малконови [re: nbb]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 11:41



Напротив, обичам го от цялата си душа и сърце. Жена му чувствам по същия начин. Те са част от първичното ми семейство души

Ти това си им го казала на хората, нали. Не са в неведение?





Тема Естествено,нови [re: Albena l]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 11:46



че съм го казала. Истината трябва да се знае.





Тема Re: Чакай малконови [re: nbb]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 12:16



О, аз не говоря за теб, говоря за себе си.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: За всяко нещонови [re: pyrvata]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 12:18



Всъщност това не е ли негов проблем - на убития?
Ако намери за нужно, ще ми съобщи - на мен и на целия свят, ако иска.
Нещо бъркам ли?



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: За всяко нещонови [re: anbra]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 12:27



Убитият трябва да разбере кой го е убил и да му прости и после да прости и на себе си. Как ще живееш в мир с душата си, ако не знаеш кой те е убил, м?



Тема Успокои менови [re: anbra]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 12:30



Благодаря !





Тема Не бой се,нови [re: Albena l]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 12:31



ти нямаш душа и няма да имаш подобни проблеми.





Тема Re: За всяко нещонови [re: Albena l]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 12:45



Така е.
Вероятно съм се самоубила защото съм в мир със себе си.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Смейте се,нови [re: nbb]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.10.16 12:46



Да зема да простя на пъпеша ли .. ?!




Тема Не знамнови [re: pravil_nick]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 12:54



Виж кой ти го е дал и какви чувства изпитва към теб.





Тема Re: Смейте се,нови [re: pravil_nick]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 12:58



Е какво като е пъпеш, просто трябва да му простиш и да го обикнеш от цялата си душа и сърце и да му кажеш истината, това е



Тема Re: Не знамнови [re: nbb]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.10.16 13:01



Добре. И пералнята ми каза току що, че довечера ще го излъчат по телевизора. Какво съвпадение, а ?




Тема Всекинови [re: pravil_nick]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 13:02



си пати от акъла. Това знаеш ли го ?





Тема Re: Не знамнови [re: pravil_nick]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 13:03



аааааааа пералните са умни, виж бойлера е много прост



Тема Не се учудвам,нови [re: Albena l]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 13:03



че сте се развели.





Тема Re: Смейте се,нови [re: Albena l]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.10.16 13:03



Ми той умрял, ма !






Тема Re: Всекинови [re: nbb]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.10.16 13:08



Не, не го знам. Пералнята мълчи по въпроса.




Тема Re: Смейте се,нови [re: pravil_nick]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 13:10



е ти защо чак сега ми казваш, че е умрял





Тема Re: Не се учудвам,нови [re: nbb]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 13:12



Е ми кво като сме се развели, то па мноо убаво да си женен, ай ся нали сме били



Тема Re: Това,нови [re: nbb]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано07.10.16 13:31



...ами, то важи и за тебе същото... а аз намирам за белег на лошо възпитание да натрапваш на другите собствените си възгледи и то на тези, които никога няма да ги приемат... иначе съм изключително толерантен човек, но...няма време за изгубени каузи...поучи се от мен... иначе си права за Луцифер, а аз го забелязах и при мен, че не се разделяме с идиотите, защото ни зареждат с енергия... обаче негативна и разрушителна енергия... просто са ни притеглили и ни държат като с магнит...и ние много искаме, ама не знаем как да се освободим...

трябва ни помощ... след подобно "зареждащо" с енергия съжителство, сме като оцелели от природен катаклизъм... единственото утешение за подобни хора е, че Анджелина Джоли е същата като тях



Тема Re: За всяко нещонови [re: anbra]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано07.10.16 13:34



...незнам, бе...много ми се иска да открия и у себе си някаква дълбоко скрита негативна преднамереност ...защото съм такъв кретен дето може всеки да го измами стига да се държи добре първите няколко дни... искам да съм била някога и аз, хладна и високомерна, но силна и победителка...





Тема Re: За всяко нещонови [re: Albena l]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано07.10.16 13:42



Баси, колко си права

да го намеря и да му простя ма на мен ми се иска да го убия, бе



Тема Re: Това,нови [re: pyrvata]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано07.10.16 13:44



единственото утешение за подобни хора е, че Анджелина Джоли е същата като тях





Тема Re: Не знамнови [re: Albena l]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано07.10.16 13:46



Диалозите просто къртят всички миФки





Тема Re: За всяко нещонови [re: anbra]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано07.10.16 13:49







Тема Re: Чакай малконови [re: nbb]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано07.10.16 13:50



Nbb, спри се ве:))...че където идеш става веселбата





Тема Re: Смейте се,нови [re: Albena l]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано07.10.16 13:52



А аз чакам да стане 15 часа





Тема Re: Смейте се,нови [re: makeover]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 14:29



Ти пералня нямаш ли, може да може и преди 15 ч.





Тема На меннови [re: Albena l]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 15:42



ми е добре, така че...





Тема Животътнови [re: pravil_nick]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 15:44



ще те научи на много неща, няма проблем.





Тема Защо ?нови [re: makeover]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 15:47



На мен също ми е забавно.

Мислят си, че се подиграват на мен, а всъщност се присмиват на себе си. Може и да го схванат някой ден.



Тема Била синови [re: pyrvata]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 15:50



в предишния живот, сега си дошла да научиш противоположното.

А дано намериш баланса в скоро време.



Тема Все някоганови [re: pyrvata]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 15:52



може и да проумее какво съм му казала, знае ли човек... Написаното ще стои тук за поколенията, ако той не се възползва.





Тема Re: Защо ?нови [re: nbb]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано07.10.16 15:59



НББ те се шегуват, не ти се подиграват. Ти си мила, светла личност. Моля те, намери си чувството за хумор.
Дори и на най-горещата вяра, няма да й навреди малко след градивна критичност, реализъм и скептицизъм.



Манипулирането не винаги е отрицателно. Напр. Когато манипулира чрез въпроси децата, за да открият сами отговора на задачата.
А хората, занимаващи се с реклама или новини печелят добри пари от манипулирането ни.



Тема Знам,нови [re: Kitty Emp]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 16:02



но не обичам манипулацията. Затова се отказах да работя като търговец.





Тема Re: Смейте се,нови [re: pravil_nick]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 16:06



Пъпешът трябва на теб да прости, дето си го заклала (нарязала).

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Не знамнови [re: Albena l]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 16:07



Аааа, не така с лошо към бойлера! Извини му се веднага!

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Не се учудвам,нови [re: nbb]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 16:09



Не, чудим се, що мъжът ти не се е развел.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: За всяко нещонови [re: anbra]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 16:11



Не може всички противни хора, които срещам, все да са ме убивали, не мислиш ли? Може! Броят на убийствата е равен на броя на преражданията - във всеки живот някой те е убивал и сега срещаш убийците. Нищо не разбирате!

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Била синови [re: nbb]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано07.10.16 16:12



Знаеш, не вярвам в прераждания та, но е факт, че все едни и същи молекули се съчетават, макар и по различни начини на Земята. А и фрагменти от ДНК-то на прародителите ни е в нас.

Когато бях 4-годишна,осъзнах че съм жена. И странно, първата ми мисъл беше, чудесно, няма да ми се налага аз да издържам семейството. Времето е социалистическо, когато всички работеха и просто няма как тази мисъл да се е появила от заобикалящото ме настояще. Няма как да е и от гените, в семейните ни истории все жените отглеждат децата, мъжете или са умрели, или са си заминали.



Тема Re: За всяко нещонови [re: LUClFER777]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 16:13



А те безкрайни ли са - преражданията?
Ако са, то съм значи една стара, стара душа...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Ново 5!нови [re: LUClFER777]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 16:13



Днес ми се обади адвокатът й. Предлагат ново споразумение, ама още нищо не ми е пратил. Май не съм навит на повече отстъпки. Почва да ми писва.

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 07.10.16 16:14.



Тема Re: За всяко нещонови [re: anbra]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 16:18



Колкото по-стара душа си, толкова повече противни хора (убийци) около тебе. Значи, това преражданията започват да ми стават противни - колко повече се прераждам, толкова повече противяги ще има около мене. Не, не ща да се прераждам! Да си мра и да са свършва!

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: За всяко нещонови [re: LUClFER777]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 16:20



Кой ти каза, бре?



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Ново 5!нови [re: LUClFER777]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 16:22



Няма да му се извиня, той е прост и няма да ми прости, къв е смисъла



Тема Re: Ново 5!нови [re: LUClFER777]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 16:22



Това споразумение не може ли да се подпише предварително, или непременно трябва да е в съда?
А ако може, защо не го подпише първо тя? И така да дойде при теб или твоя адвокат.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Хм,нови [re: Kitty Emp]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 16:23



а какво излезе в крайна сметка - продължаваш да следваш семейния модел.





Тема Re: Ново 5!нови [re: Albena l]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 16:23



Тогава го изключи...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Ново 5!нови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано07.10.16 16:24



И, ако не си навит на отстъпки, какво се случва?



Тема Re: Това,нови [re: pyrvata]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 16:24



Нищо не си зареждам, напротив, това силно ми разрежда батериите, ами се оказва че май са много издържливи...

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Ново 5!нови [re: LUClFER777]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 16:24



Е защо да е ново 5, нали 900 000 се очакват





Тема И аз се чудянови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 16:25



Едно време му казвах да не сключваме брак, защото ще му е трудно с мен, той не пожела да ме чуе. Сега няколко пъти му предлагам да го освободя, но пак не ще. Мазохист от класа.





Тема Re: Ново 5!нови [re: Kitty Emp]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 16:27



Като няма споразумение, няма развод по взаимно





Тема Няма спасениенови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 16:28



Докато не заобичаш всички убийци, все ще се прераждаш. Аз затова всичките ги обикнах, нека им.





Тема Re: Знам,нови [re: nbb]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 16:32



Какво работиш, ако не е тайна?

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Хм,нови [re: nbb]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано07.10.16 16:35



Сигурно, е някаква карма, а?



Вероятно, винаги е било така не само в моите родове, жените по една или друга причина са оставали сами и се е налагало да си отгледат децата.

Може би, понякога и мъже с деца са оставали сами, обаче, нямаме такива семейни истории. Вероятно, те са се справяли мълчаливо, т. е. без толкова оплаквания. На брат ми се наложи преди време да гледа сам децата си първи и пети клас една година и се справи тихомълком прекрасно, ако беше някоя от жените, щеше да е опищяла света, колко е тежко.



Тема Хм,нови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 16:36



защо се правиш, че не знаеш ? Питал си ме вече, промяна няма.





Тема Re: Ново 5!нови [re: Albena l]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано07.10.16 16:39



Май, накрая ще се окаже, че не искат да се развеждат.

е



Тема Явнонови [re: Kitty Emp]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 16:40



е така. Трябва да прекъснеш кармата, за да не страдат децата. Всеки да си намери половинка, която да го издържа.





Тема Re: Знам,нови [re: LUClFER777]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 16:42



Е тука в дира, това й е работата





Тема Лоши хора,нови [re: Albena l]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 16:43



не плащат за активност.





Тема Re: Ново 5!нови [re: Kitty Emp]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 16:44



Аз викам да почнат да се развеждат по вина направо, ще бъде много интересно

и... дълго



Тема Re: Явнонови [re: nbb]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано07.10.16 16:52



Децата не са страдали и са станали все приятни хора.

Ако пишеш за моите, те не искат нито баща им да идва у нас, нито те да ходят. Не съм аз причината, не съм ги настройла, както си въобразява баща им. Те си имат техния опит и желания. Накрая, аз приех да се съобразя с тях и с баща им, а не да настоявам на моето, че децата трябва да общуват с баща си.



Тема Re: Не знамнови [re: LUClFER777]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.10.16 16:54



Също да му прости и да го заобича !




Тема Така енови [re: Kitty Emp]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 16:56



Децата също имат свободна воля. Не са малки и знаят какво искат. Браво, че има кой да ги чуе.





Тема Re: Така енови [re: nbb]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано07.10.16 17:13



Нали знаеш, че децата възпитават родителите си как да станат такива.



Тема Re: Това,нови [re: LUClFER777]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано07.10.16 20:11



..ами, напротив зареждаш се с негативна енергия

тя разрежда позитивната...



Тема Re: Ново 5!нови [re: anbra]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 21:49



Може. Но предварително подписаното споразумение обаче може да се оттегли в съда, така че докато не мине съдебното заседание, нищо не е сигурно. Все едно няма споразумение.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Това,нови [re: pyrvata]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано07.10.16 21:49



Каква интересна тема е станала!



(за манипулирането не ми се отговаря подробно. Мисля, че влагаме различен смисъл.
Лъжата си е лъжа, пък както ще да бъде наречена!)

Аз влязох за да предложа ето откритие за размисъл! ;)


п.п. "Умиране има, отърване няма!" .. : )



Тема Re: Ново 5!нови [re: Kitty Emp]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 21:54



И, ако не си навит на отстъпки, какво се случва? Не ги правя.

А ако тя е съгласна на споразумението, което ми предложи самата тя и аз оня ден подписах, тогава се развеждаме по него.

Ако не иска - ни развежда съдът. А ако съдът ни резвежда, тя ще получи по-малко отколкото и се дава със споразумението. Нейна воля.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Ново 5!нови [re: Albena l]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 21:56



Че то така започна.

В исковата си моба от 05.03.2015 тя иска вина.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Ново 5!нови [re: LUClFER777]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 21:56



Кво делите, бе хора



Тема Re: Ново 5!нови [re: Albena l]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 21:59



Споко остават още 180 000. Както сме тръгнали, ще ги докараме до толкова.

Тая сага май няма край... Баси!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Ново 5!нови [re: Albena l]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 22:02



Ами аз - нищо.



ПП Мисля, че следващото дело със и без споразумение, ще е последно. Така че ми е все тая, нейна воля.

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 07.10.16 22:04.



Тема Re: Ново 5!нови [re: LUClFER777]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 22:04



Има, як адвокат и приключвай



Тема Re: Защо ?нови [re: Kitty Emp]  
Автор Melany99 ()
Публикувано07.10.16 22:07



НББ те се шегуват, не ти се подиграват.

Да, да!
И един мармот завива шоколада в станиол!



Защо ми трябваше...

Тема Re: Защо ?нови [re: Melany99]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 22:10



Ама кой въобще си говори с нбб, обсъждахме перални



Тема Re: Ново 5!нови [re: Albena l]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 22:13



Ми не ми трябва адвокат в случая. Със или без адвокат, нещата са ясни:
Тя не може да отглежда детето, а от това зависят останалите неща - родителски права, ползване на сем. жилище, издръжка...

А ако в крайна сметка й присъдят детето, не я виждам. Няма никакъв шанс да се справи. Тогава в такъв филм ще влезе, че не я виждам, жална й майка...

... и на детето. Затова има социални служби, да преценят кога децата са в риск.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Защо ?нови [re: Albena l]  
Автор Melany99 ()
Публикувано07.10.16 22:16



Аз пък току-що направи имамбалаядь!



Защо ми трябваше...

Тема Re: Защо ?нови [re: Melany99]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 22:20



Оф и аз пекох чушки и патладжани, баси





Тема Re: Това,нови [re: ray_of_light_]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 22:24



Така е, ние мъжете сме по-ниско интелигентни, ... с това сме известни...



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Ново 5!нови [re: LUClFER777]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 22:24



Аз безкрайно уважавам твоята теория, но ти разсъждавай. Подпиши пълномощно на адвоката, толкова.
Иска ми се да говоря, ама не искам



Тема Re: Ново 5!нови [re: Albena l]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 22:29



Иска ми се да говоря, ама не искам Искаш или не искаш?



Та, какво да подпиша? Вече две споразумения ми предлага, аз ги подписвам, а тя отказва...???!!! Та какво да подпиша???

Суетата - любимият ми грях!

Тема Хм,нови [re: Albena l]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 22:29



как да се разбира това :Иска ми се да говоря, ама не искам
Последно - искаш или не искаш ?





Тема Re: Ново 5!нови [re: LUClFER777]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.10.16 22:39



Предвид нестабилността на съпругата ти това може да продължи до безкрайност...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Ново 5!нови [re: anbra]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано07.10.16 23:17



това може да продължи до безкрайност... Не! Съдът в следващото заседание предполагам ще се произнесе. Ако тя намери още някаква процедурна възможност за протакане, то на по-следващото ще го приключи.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Ново 5!нови [re: LUClFER777]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано07.10.16 23:24



разкажи ми кво е туй заседание на съда



Тема Re: Ново 5!нови [re: Albena l]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано08.10.16 00:17



В живота си съм бил само веднъж в съдебна зала, оня ден на 3-ти. Не мисля, че точно аз съм човекът, дето да разказва за съдилищата.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: pravil_nick]  
Автор 2biri ()
Публикувано08.10.16 01:10



Ми не си комуникирайте бееееее



Аман от дъвкане на стари манджи. Бившите за кво има да си говорят освен за децата? - направи това, има нужда от това, вземи го, че ме няма в момента. Като вземе да пее "ти си..." и му даваш въздушна целувка и изчезваш или се провикваш "абе я... у лево"

Тази в темата е съвсем настояща. Нещо не ми е наред в чувствата на темопритежателя - то едни апартаменти въртяха малки и големи, едни болести от 100 лета, неизлекувани психосъстояния от 20 години, чуденки що се набутва с нея, като тая има деца да я мислят, па жертва, па мачо, па победител. Нещо ми е бъгаво, сори.

Тази го е убивала поне в 3 живота назад - с отрова, с пистолет и с голи ръце



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: 2biri]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано08.10.16 10:14



Много добре казано, хахахаха!

И аз си мислех - няма как

напълно здрав човек
да "търпи" десетилетия наред болен човек ... отнасяйки се към него като към здрав.

(макар че тук донякъде описах себе си. Алкохолизмът си е болест .. страшна, а аз
винаги исках той да е здрав..)
Глупаво от моя страна.

Мисълта ми беше, че ако автора беше в норма
нямаше да търпи толкова дълго
толкова отклоняващ се от нея човек ... от първостепенна важност в живота му!

Едно нарцистично личностно разстройство ми прозира през нета. :)
пА може и да греша, знам ли!
: )



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: ray_of_light_]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано08.10.16 10:50



А, обърна ли внимание, че въпреки всичко той не е инициаторът на развода. Щял е да търпи цял живот. А сега страда, защото тормозът му е свършил.

Мисля, че и друг път си пост вала за нарцисизма.

Аз имам друга теория, съдя по себе си, обаче. Чувстваш се добър. Не си най-добрият на вселената, но се стараеш. Въобразяваш си, че се справяш доста добре, особено в сравнение с другия, търсиш го, стараеш се, грижи се за него, смяташ даже, че го обичаш. И, изведнъж, другият ти, заявява, че не те харесва, че си лош, и той толкова не те понася, че те напуска. Ами доста боли. Ех, това наранено его. Защо толкова ни пука?!



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: Kitty Emp]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано08.10.16 11:32



мда, забелязах го ... страда, че не може да страда още (с нея).
: )

Оскар Уайлд е забелязъл, че "Всички ние сме добри хора, но не във всичко, не винаги и не с всеки.".





Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: Kitty Emp]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано08.10.16 11:41



Стихче. (днес се оказа, че ми е поетично!)



Колко сме злобни...
Колко сме злобни.
Колко сме жалки.
Как ни заробват
чувства-подпалки.
Колко враждебни.
Колко сърдити.
Колко на дребно
тровим си дните.
Колко сме остри.
Даже без нужда.
Чисто и просто,
колко сме чужди.
Колко се мразим.
Колко си пречим.
Сякаш на тази земя ще сме вечни

Надежда Захариева



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: ray_of_light_]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано08.10.16 11:48



Стига, бе, как може да ти харесва това? Колкото и да си депресиран...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: hubavka69-110043]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано08.10.16 15:32



Стихотворението ли имаш предвид? То показва поведението на някои от нас в някои моменти.

И никога не ми е хрумвало, че е писано от депресиран човек! Може би временно отвратен?
: )



Тема Нищо ново!нови [re: LUClFER777]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано09.10.16 12:38



Изпрати ми "новото" споразумение.

Ъ! Ами не е ново, старото е. Има някакви абсолютно незначителни редакционни промени, смисълът остава стария.

... и що ги ядохме жабетата!?

Това през годините най-много ме е ужасявало - липсата на елементална логика и рационалност. Защо трябваше да се правят всичките циркове!? Какво постигнахме, освен скъсани нерви? И не аз, а тя е губещата от всичко това, защото аз мога по-лесно да понасям нервно напрежение. Винаги ме е изненадвала нейната саморазрушителна енергия. Сега можеше всичко да е приключило.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Нищо ново!нови [re: LUClFER777]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано09.10.16 13:03



...Луци, не можеш да и помогнеш.Просто действай единствено и само в свой собствен интерес. Ако ти изнася споразумението, подпиши го, ако обаче не ти и мислиш, че съдът ще отсъди в твоя полза, не подписвай нищо. Тя вече ти е показала, че изобщо няма да се съобрази с тебе, не го прави и ти.Тя е чужд и недобронамерен човек, това е повече от ясно.



Тема Re: Нищо ново!нови [re: LUClFER777]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано09.10.16 13:15



Винаги ме е изненадвала нейната саморазрушителна енергия.

И аз съм го забелязвала това в бившия ми съпруг.
(Като че ли не понасяше дълго да му е добре..)
: )



Тема Re: Нищо ново!нови [re: pyrvata]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано09.10.16 16:21



Виж ся, ако оставя на съда да реши делото, тя ще е пълно капо, валат! Споразумението й дава правото да ползва апартамент - така че е на далавера от споразумението.

Основният въпрос е, че за мен и двата варианта са абсолютно равностойни. Все ми е тая дали тя ще получи нещо или не. ...и както тук някои казаха, че си зареждам батериите от мизерии - ЦЪ! Не ги зареждам от това! Ако беше така, щях да гледам да я прецакам, ей така заради самата идея.

Не! Не се храня от нейното нещастие! Със споразумението се надявам нещата да приключан по-бързо, с по-малко нерви за мен и децата.

Да, отдавна тя за мен е чужд човек.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Нищо ново!нови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано09.10.16 16:54



Повечето хора, особено при липса на много работа и разтърсващи емоции, сами си създават проблеми, после целия свят им е виновен, а те са нещастни жертви.
Подписвай новото споразумение, щом ти е удобно, и не се терзай от ненужни въпроси.

Стискам ти палци това да е последното Ви споразумение и да се успокоите и двамата.

Пп Споразумяхте ли се кой ще гледа морското свинче?





Тема Ужаст! Не сме!нови [re: Kitty Emp]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано09.10.16 17:50



Споразумяхте ли се кой ще гледа морското свинче Не!
Ше зема да сезирам ООН.

и не се терзай от ненужни въпроси. Ако спра да се терзая, значи съм умрял.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Ужаст! Не сме!нови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано09.10.16 18:00



Горкото морско свинче!!!

Терзай се за смислени въпроси.

Това, защо едно споразумение се размотава без реална причина от психично болна дама, е безсмислен въпрос, не мислиш ли.



Тема Re: Шок и ужас в съдебната зала!нови [re: ray_of_light_]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано09.10.16 18:14



Да, точно, като в стихчето сме понякога. Но защото не сме вечни нека си простим първо на самите нас и си позволим да грешим.





Тема Мисля!нови [re: Kitty Emp]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано09.10.16 22:15



Споразумението е нещо много смислено, то определя как ще приключи този брак и какви ще са последствията от него и какви ще са отношенията ми с най-близките ми хора в бъдеще - децата.

Всъщност не се терзая, просто гледем да не подценявам нито един детайл. Да, и адвокатът ми често ми казва: "Абе много я надценяваш тая твоя жена бе".

Може и така да изглежда, но по-добре да вложа повече концентрация сега, отколкото да тичам след събитията и да се опитвам да оправям вече объркани от недоглеждане и високомерие неща. Нямам прави на грешки ... или по-точно глупаво е да ги правя от небрежност.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Мисля!нови [re: LUClFER777]  
Автор 2biri ()
Публикувано09.10.16 22:33



Има ли конкретно нещо, което тя може да поиска и тайно да се появи в споразумението? Тя е ок да гледаш ти децата и да живее в един от имотите ти. Предполагам нямаш против да ги вижда когато и където поиска.

Кое е притеснително за теб, което може да има последствия за децата и да обърка събитията? Може ли някаква конкретика? Щото седя и си мисля какво може да измисли болен човек и да го напише и поиска и то да те притеснява и не мога да измисля.

Може би пенсия, ако я хоспитализират? Дай пример какво има да му се чете на детайлите на това споразумение, че е основа за неслучване на развода?



Тема Re: Нищо ново!нови [re: LUClFER777]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано09.10.16 23:05



...о, не се зареждаш, а се разреждаш.. просто престани да мислиш и за нея.Тя не мисли за теб, дори обратното, готова е да те наказва и да ти вземе всичко.



Тема Re: Мисля!нови [re: 2biri]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано09.10.16 23:11



Има ли конкретно нещо, което тя може да поиска и тайно да се появи в споразумението? Има, и тя го иска в исковата си молба, както и го потвърди в съдебното заседание преди седмица - Тя поиска родителските права и да отглежда детето. Ако съм нехаен или не взема всички мерки против това, ще се случи. Знаеш, че съдът в 90 % от случаите дава децата на майката, още повече, че е момиче. Нямам право на грешки.

Не, не може да се появи нищо тайно в споразумението, но то може да не се подпише, тогава решението ще е на съда. Не мога да съм сигурен, че ще е в моя полза. Вероятно ще е в моя, но не мога да си позволя и малкият процент вероятност да не е.

Кое е притеснително за теб, което може да има последствия за децата и да обърка събитията? Да й дадат родителските права, това поставя под риск детето. От това ще следва, че ще получи и жилището, а на делото на 3 окт. тя беше придружавана от ония сектанти и явно те я "съветваха" да прави тези циркове с оттегляне на пълномощията към адвокатите, за да не я спират да прави искания за пари и имоти (предполагам идеята за тези 900 000 лв. е тяхна). Децата също са притеснени, че ако нещо попадне в нейни ръце, то ще е изгубено, ще го дари на сектата.

В тази връзка споразумението не следва да и дава никакви имоти. Каквото и да й се полага, е по-добре да е в ръцете на децата, тя е опасна и за себе си дори.

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 09.10.16 23:31.



Тема Re: Нищо ново!нови [re: pyrvata]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано09.10.16 23:24



Не, не ме разбирате! Да паля се, щото съм такъв човек, но това не ми пречи. Това не е някаква смазваща ме мисъл, а адреналина на играта, която ме увлича и я играя заради самата игра. Все едно дали е шах мат, развод или Монополи.

А мисля не толкова за нея, колкото постоянно се поставям в обувките й, така й разгадавам ходовете й и вземам отдалеч мерки за противодействие. Това вече не е емоция - това е прагматизъм. Аз съм много странна смесица от емоция и хладен разчет - както тя самата ме определяше.



Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 09.10.16 23:27.



Тема Re: Нищо ново!нови [re: LUClFER777]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано10.10.16 09:09



...Добре де, на мен всъщност ми е все едно, но не правите впечатление на спокоен и хладнокръвен.И това отрицание дето го ползвате постоянно говори за друго,но Вие си знаете. Аз просто се опитвам да помогна, защото изглеждате като човек в криза и то не отсега.



Тема Ако наистинанови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано10.10.16 09:14



държиш на децата си, ще спреш тази игра. Печеливши няма да има, а само загубили.





Тема Re: Нищо ново!нови [re: pyrvata]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано10.10.16 09:22



По принцип съм емоционален - това ми е нормалното състояние. За този си ми темперамент в момента съм спокоен.



Що ми говориш на вие?

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 10.10.16 09:23.



Тема Re: Нищо ново!нови [re: LUClFER777]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано10.10.16 10:06



Ами, ти ми говориш на вие ,Луци, аз само ти отговарям.Няма да споря с тебе, ама си малко повече от емоционален напоследък.Оправи го този развод и си живей живота.Ако си намериш нормална жена, ще се центрираш и ще си емоционален само в някои моменти.



Тема Re: Нищо ново!нови [re: LUClFER777]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано10.10.16 16:03



Аз съм много странна смесица от емоция и хладен разчет

Затова те харесвам, защото не си ми неизвестен...





Тема Ей,нови [re: makeover]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано10.10.16 19:49



има ли нещо, което да не знаеш.





Тема Re: Нищо ново!нови [re: makeover]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано10.10.16 20:01





Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Нищо ново!нови [re: LUClFER777]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано11.10.16 16:14



Ти да не си козирог?



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Вихрето я отвяха!нови [re: LUClFER777]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано11.10.16 21:25



Проф. Вихра Миланова я отвяха като ректор на МУ:



Ще кажете, че какво общо с темата?
Ами въпросната професорка е лекуващият лекар на жена ми.

Не знам. Чудя се какво да мисля. По някакъв начин се чувствам компенсиран. Когато нищо още не беше ясно с жалбите на жена ми до прокуратурата и съда срещу мен, Миланова отказа да даде сведения за състоянието на жена ми и да потвърди че се лекува от психическо заболяване. Отказът й ме постави в много деликатна ситуация. Думите ми изглеждаха като лъжа, като контра обиди от наранения съпруг. Добре че в тези институции работят нормални хора и те също могат да направят своя независима преценка. Слава богу всичко се разбра и информацията която проф. Миланова беше длъжна да даде и отказа, не ми попречи. А можеше да не е така.

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 11.10.16 21:30.



Тема Re: Нищо ново!нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано11.10.16 21:36



Ко речи?

Нищо не разбирам от кози.





Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Вихрето я отвяха!нови [re: LUClFER777]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано11.10.16 22:50



Изразът "Слава богу" (макар и с малка буква) от теб ми хареса! : )

п.п. Не знам и ми стана любопитно - лекарите (психиатрите специално) наистина ли са длъжни да дадат такава информация на съда?
В кои случаи?

На коя нормативна уредба се основава това?



Тема Re: Вихрето я отвяха!нови [re: ray_of_light_]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано11.10.16 23:24



Всъщност, не знам дали за лекарите няма някакво изключение, но по принцип като граждани би следвало да са длъжни. Но не за това е разочарованието ми. Когато се чухме по телефона по повод искането на прокуратурата да даде информация за лицето ...., тя направо изригна насреща ми: "Абе, Луци, какво прави тази жена!? Тя ви побърка бе!" , след като разбра, че не знам къде се намира продължи: "Защо не я вкараш за принудително лечение!?" Казах й, че чак такива неща не са необходими, но тя би могла да помогне, като даде исканата информация на прокуратурата. В този момент, тя се обърна на 180 градуса и започна да увърта, да обяснява, че въпросите са зададени така, че тя няма какво да отговори. Тоест няма да даде информация.

Жива и здрава, вече не ми е необходима нейната информация. Всички инстанции вече имат преки впечатления от тази жена.

Изразът "Слава богу" (макар и с малка буква) от теб ми хареса! Тя затова буквата е малка. Ся кво и четки ли да му правя? Къде съм аз, къде е той?



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Вихрето я отвяха!нови [re: LUClFER777]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано11.10.16 23:26



Болното его лишава човек от обективността му.

.

Нямам какво повече да добавя!



Тема Нищо човешконови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано12.10.16 09:51



ли не е останало в теб ?

Всичко се връща, не забравяй !



Тема Re: Нищо човешконови [re: nbb]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано12.10.16 11:22



???



Суетата - любимият ми грях!

Тема Радваш сенови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано12.10.16 11:25



на чуждото нещастие. Или се заблуждавам ?





Тема Не си запозната!нови [re: nbb]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано12.10.16 11:41



Не се заблуждаваш, не си запозната със случая.

Радвам се на реабилитирането на справедливостта!

Суетата - любимият ми грях!


Тема Може,нови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано12.10.16 11:44



не отричам. Но съм работила в университет и съм наясно как могат да се манипулират нещата. Така че признавам само справедливостта на Бог. Той забавя, но не забравя.





Тема Re: Може,нови [re: nbb]  
Автор Melany99 ()
Публикувано13.10.16 00:07



Кой унивеситет?
Благоевградският?



Защо ми трябваше...

Тема Re: Може,нови [re: Melany99]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано13.10.16 00:11







Тема Re: Може,нови [re: Melany99]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано13.10.16 00:19



Не било лошо там, така съм чула





Тема Re: Може,нови [re: Albena l]  
Автор Melany99 ()
Публикувано13.10.16 00:20



Даа, като в университета в Перник...



Защо ми трябваше...

Редактирано от Melany99 на 13.10.16 00:41.



Тема Re: Може,нови [re: Melany99]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано13.10.16 00:22



Е ми кво сега, знаеш и ние къде учихме и ми е смешно някакво ... дълго поле





Тема Re: Може,нови [re: Albena l]  
Автор Melany99 ()
Публикувано13.10.16 00:28



Love you Baby!



Защо ми трябваше...

Тема Да,нови [re: Melany99]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано13.10.16 10:01



нещо против ли имаш ? Можех да работя и в ПУ, но градът и хората в него не ми понесоха особено.





Тема Университетитенови [re: Melany99]  
Автор nbb (стар клубар)
Публикувано13.10.16 10:02



са горе-долу еднакви у нас. Корупцията яко ги е нагазила.





Тема Re: Утре 03 окт. е делото минови [re: LUClFER777]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано13.12.16 16:23



Мдаа...
а пък аз си въобразявах дълго време, че моя брак, 18 години и половина, е най- кошмарния
даа...
...............
от доста време не бях влизал в клуба
май същия този клуб ме излекува от доста глупости покрай развода
вече повече от 12 години съм разведен де, но бившата продължава да ме тормози с призовки и прочие
последно ме снимаха в полицията, профил и анфас
отпечатъци ми взеха, пръсти и длани
абе...изобщо
като престъпник от филмите
почна някакво дело, след 6 месеца при закрити врати
съдията прекратил делото и аз на практика съм невинен и свободен
даа...
нищо от шашавите претенции на бившата не отговаряло на изискванията от закона,
даже наопъки
да се стягала с въпросите и отговорите,
защото аз съм можел да нанеса ответен удар, ако я пожелая в залата пред прокурор
и не е много ясно на кой ще му взимат отпечатъци от пръстите
там...клевета, опит за дискредитиране пред обществото и прочие, и прочие
даа...
...............
хехе
една клубарка пита Луцифер защо е избрал дяволско име за ник
ми Луцифер значи съвсем друго на един от класическите езици
Луцифер - създаващ светлина, носител на светлина, творец на светлина
нищо общо с църковните измислици от нам си кой събор на еди си коя църква
..............
хехе
и мен са питали за моя ник
и аз отговарям, че е име на КАД- програма за проектиране на електроника
макар, че на латински е родовото именце на едно дето се преструва на риба, а пък си е бозайник
това е във връзка с едни мой занимания от преди 30 годинки
нямащи нищо общо с науката и електрониката
...............
та така, с никовете
..................
на Ник Луцифер пожелавам железни нерви и замразен поглед
корава ръка и никаква прошка и жалост към обекта

па нека го плюват някои клубари
даа...
наистина си бях въобразил, че моя случай е най-шантавия,
ама човек се учи цял живот




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.