Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Ще се развеждам...нови [re: pravil_nick]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано25.10.16 22:12



Ами така, вадиш ли лаковете и майната му

да яде и глади каквото си иска, нима той ти купува лакове, той дори не знае какви лакове да купи, абе айде ай



Тема Re: Ще се развеждам...нови [re: Albena l]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано25.10.16 22:31



А, не знае какъв лак да купи-алкид емайл лак





Тема Re: Ще се развеждам...нови [re: makeover]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано25.10.16 23:06



може и кабели да купи

тва много ценно



Тема Re: Ще се развеждам...нови [re: makeover]  
Автор O98O98O (член)
Публикувано26.10.16 02:33







Тема Re: Ще се развеждам...нови [re: makeover]  
Автор h1685614@trbvm.com (пустиняк)
Публикувано26.10.16 04:08





С тия лакове, от малък. Крадях ги първо да си боядисвам камиончетата. Сега вече ввъзраст, неудобно да си играя с камиончета, обаче лаковете си остават много удобни за маркиране на разни неща дето имат специфично зацепване и трябва да не се обърка при сглобяване. Удобен е лакът щото за разлика от перманентните маркери не се отмива с хексана който ползвам за почистване. Правя си ги цветни по най-стария начин - с пълнител от химикалка. То вече ги продават във всякакви цветове де, но понякога ти дотрябват няколко цвята набързо.



Тема Re: Ще се развеждам...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано26.10.16 07:41



Сигурен ли си? Сигурен ли си, че не искаш нищо от другите? Все искаме нещо от другите. Според мен, претенции са, когато искаме, но самите ние нищо не предлагаме.



Тема Re: Благодаря, не употребявам!нови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано26.10.16 07:54



Е, чак влюбване, питах за харесване.

Но при теб разводът се вихри в момента, така че е разбираемо, да имаш странни, както ги наричаш "опорни точки".
Интересно, дали след време ще си намериш жена, с която да живеете заедно, или ще си останеш да живееш сам?!

Да си призная, за нищо на света не бих живяла с друга жена. Добре, че не бих могла да се влюбя в жена.



Тема Re: Ще се развеждам...нови [re: pravil_nick]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано26.10.16 07:58



Сигурно, е прекратила някоя тягостна и безсмислена връзка и след това го е написала. На мен ми хареса, че няма да натяква, ще си казва, какво мисли и то по внимателен и необиждаш начин.



Тема Re: Ще се развеждам...нови [re: Albena l]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано26.10.16 08:03



Прочетох го.


Даже имам ютия. Всъщност, две, къде ли е втората?! Тя е една малка, сгъваема, туристическа. Откакто влака багаж за мен и децата при всяко пътуване, не съм я вземала, че преценяват всеки грам.



Тема Re: Благодаря, не употребявам!нови [re: Kitty Emp]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано26.10.16 08:56



Без влюбване не мога да се подложа на това изтезание описано в цитираните опорни точки.
Питаш за харесване? Да харесването е друга бира то става с разума, не със сърцето. Мога да харесам жена, разбира се и постоянно харесвам срещайки ги около себе си - цици, дупе, крака, очи ... Но за да заживея с някоя, освен физическите белези трябва да харесам и други неща. Трябва да има някаква основателна (материалистична/рационална) причина. Примерно да ми е добра компания - съмнявам се - интересите на мъжете и жените са твърде различни, за да можем да намерим общ език. Да се грижи за дома - чистене готвене, създаване на домашен уют и да ми глади ризите - задължително!!!



За какво ще ми е жена:
- ако аз ще си гладя ризите!?
- ако аз готвя?
- аз пера?
- ако аз си кърпя чорапите?
- ако аз чистя и подреждам къщата?
- ако аз ще я издържам?
- ................

Ами в момента нямам жена и всичко това го правя сам и съм рахат. Никой не ми се мотае из краката и не ми са налага с изискванията си, претенциите си, с капризите си, с постоянно променящите си настроения, с обърканите си представи за света, не ми се налага да се съобразявам с "агуманта" "... ми щото така!". Като реша да боядисам кухнята, не ми се налага да знам какъв цвят е "уморено розовото", просто купувам боя от магазина и боядисвам за половин ден!

Та, какво да харесам в жена, която мисли по подобен начин описан в опорните точки? Защо да си го причинявам? Наистина ще ми е интересно, ако ми дадеш някаква разумна причина.

Суетата - любимият ми грях!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.