Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Да ви ритна кошеранови  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано26.09.16 19:54



Ай малко да ви раздвижа тук!
Давам ви две мнения от друг клуб.
Едното:
Някои жени наистина са много заблудени (не са виновни за това, донякъде) си мислят, че ще срещнат перфектния партньор, и се женят и развеждат и пак и пак, докато остареят и останат съвсем сами ...
Другото:
Абе аз не знам защо предвещаваш, че тези които се развеждат ще останат накрая сами.
Според мен, по-вероятно е да останат сами тези, които са вманиачени в първия си брак. Щото не са във форма за нови връзки.
А пък ние сме.
Логично е.




Тема Re: Да ви ритна кошеранови [re: Lili Vihronrav]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.09.16 07:02



Тези дето се женят и се развеждат и се женят, и се развеждат обикновено не остават сами. Те са майсторки и знаят как да си свалят мъж. И ако накрая все пак останат сами, то обикновено не е защото не могат да си свалят поредния, а защото им е писнало. Виж, има един друг тип, дето се оженят без да гледат, а после търпят до припадък, докато намразят себе си. Те често остават сами след това, защото отрицателният опит им държи влага до край и се страхуват да рискуват отново. Е, най-добре е човек да уцели от първия път и да не му се налага всичките тези гимнастики с разводите и женитбите, но не всеки има усета и/или късмета.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Да ви ритна кошеранови [re: hubavka69-110043]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано27.09.16 11:33



Права си!
С уцелването е много важно, но има и още един важен пункт - да иска да се развива, ако ти се развиваш, разбира се. Иначе ако и двамата си карат лека-полека - няма проблеми.
Защото наскоро четох едно изречение, което много ми допадна - Никой никого не изоставя, просто единият напредва по-бързо.



Тема Re: Да ви ритна кошеранови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано27.09.16 23:02



Добре, аз обаче се чудя, като се жените и развеждате, нови връзки - къде намирате подходящи обекти?

Свестните мъже отдаваааавна са заети.

И трябва да се правят някакви огромни компромиси.
Това са моите наблюдения.

Свестни мъже сингъл няма на по 40+



Тема Re: Да ви ритна кошеранови [re: Monica123]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано27.09.16 23:08



Абе не знам, ама при мен голям урожай настана.
Първо съм в най-пълноценната си връзка - нищо не ми липсва, с един мъж, когото си бях заплюла отпреди повече от 20 години.
А ме налазиха /само днес/ - китарист от рок група /няма да я кажа, щото я знаете/ и доктор-кардиолог /това вече просто ми е диагноза/.
То звучи като измислено, ама е истина. И аз не мога да повярвам. Явно Лира е права - на мода сме.





Тема Re: Да ви ритна кошеранови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано27.09.16 23:19



Abe ne znam. Сума ти приятелки стоят без мъже вече десетилетия!

Готини, модерни, осигурени...направо не знам..



Тема Re: Да ви ритна кошеранови [re: Monica123]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано27.09.16 23:27



И аз стоях 2 години без мъж. Но по собствено желание.



Тема Re: Да ви ритна кошеранови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано27.09.16 23:36



Да, има такива моменти.


Понякога се чудя, какво ли ще е да съм пак "на пазара"





Тема Re: Да ви ритна кошеранови [re: Monica123]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано28.09.16 09:24



Е, какво значи "свестни мъже"? И аз много често съм го казвала това, че свестните мъже на нашата възраст са женени и донякъде е вярно, но само донякъде. Първо, има вдовци, които просто са нямали късмета да си поживеят с жените. Има и такива, които са се развели, просто защото до тях е имало някоя пикла, дето не е знаела какво иска. Нито първите, нито вторите са идеални. А ние идеални ли сме? Аз като знам колко кусури си имам... Въпрос на желание и напасване е. Нещата се получават, когато стане щракването между двамата.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Да ви ритна кошеранови [re: Monica123]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано28.09.16 10:10



Погледни на мъжете като на мъже, не е от значение гражданския им статус



Това е техен проблем




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.