Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Подкрепям и аз:)нови [re: makeover]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано03.09.16 05:07



ахъм, чета те

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Как представихте новия партньор на децата си? : )нови [re: pyrvata]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано04.09.16 17:16



Благодаря много, Първа.

Мога да съобщя, че първото изпитание от запознаването със семейството го преминахме блестящо и по много креативен начин. Запознаването с малкият ще е най-отговорната задача, но подхода отсега е грижа (дистанционно) насочени към синът ми.

Оставям го той да вземе решения как да действа - усещам, че имам мислене и притеснение, но умее да усеща нещата и му имам доверие за решенията.

Хората с опит да коментират тук, какво смятат за това?

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Как представихте новия партньор на децата си? : )нови [re: LadyMorgana]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано06.09.16 00:20



Харесвам креативните подходи!

Много!
(говорят ми за креативни хора, което в общия случай (ми) е интересно и е предизвикателство в някаква степен!)

А темата ми е интересна и на мене (лично).
Кой знае, maybe нЕкой ден и на мен да ми се наложи да се размисля върху това (въпреки че моите деца са вече големи .... пак си иска внимателен подход).

Абе мъже не четат ли темата?
Вие (и за двата пола) как бяхте представени на децата на новите ви половинки (независимо от възрастта на децата)?
:)



Тема Re: Как представихте новия партньор на децата си? : )нови [re: ray_of_light_]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано10.09.16 19:56



Аз не съм се притеснявала да представям на детето когото и да било.
Синът ми се разбираше с втория ми бивш мъж.
Но явно като е бил малък, нещата са ставали лесно.
Сега е голяма драма. На 17-18 години е, чуства се мъжът вкъщи и не може да понесе, че имам връзка.
Връщам се от почивка, където направи толкова магарии. За една седмица бяхме със семейството на сестра ми - т.е. с братовчедите му.
Ей, като дойде гаджето ми за последните две вечери, онова не излезе от стаята си. Ни плаж, ни вечерна разходка. Няма някоя мома да го забърше, та да се пусне от полата ми.





Тема Re: Как представихте новия партньор на децата си? : )нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано10.09.16 22:55



Моите момчета са големи, но с друг мъж (освен баща им) никога не са ме виждали.

Така или иначе не е дошъл такъв момент, но ... не знам.
Предполагам, че (ако и когато) дойде такъв момент то ще се намери начин!



Все пак наистина ми е интересно да чуя мъжки мнения - нали е клуб на разведените - никой ли (мъж) не е представян на децата на новата си половинка?
Как е протекло? Как се се чувствали (преди и след запознанството)?
и т.н.

: )



Тема Re: Как представихте новия партньор на децата си? : )нови [re: ray_of_light_]  
Автор 2biri ()
Публикувано10.09.16 23:16



На моят син му беше представена жената на баща му. Беше на около 8.
1. Нулев интерес около година
2. Ауууу, че е тъпа и гадна - около 2 години
3. Ауууу, че е по-слаба от теб и по-млада - пак около 2
4. А? Аааааа да, ми кво - нищо. - сега е на 15 - държи се добре с нея, тя с него и си има сестричка



Тва е като не живее с тях. Като цяло няма голяма драма, ако другият не драматизира.

Инак - не знам ако аз живея с друг мъж - не съм живяла. Но на майтап си пускаме по някой лаф. Най-върви, че няма място за трети и ако има такъв - трябва да е в неговия по-голям апартамент ( ехххххххх и къщааааа, и къща). И аз все казвам - за мацката е същото - да я търсиш с големи пространства. Тва на майтап разбира се




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.