Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Как представихте новия партньор на децата си? : )нови [re: LadyMorgana]  
Автор TCNQ ()
Публикувано31.08.16 00:43



Всеки си заслужава напълно живота. Извинявайте, но вие на колко по 16 сте, че да не ви е дошъл акъла? "Лошото момче" остава завинаги такова, и нищо не може да го промени! Той си е такъв, спрял, поспрял, няма да се промени заради една шепа вълна! Или свиквайте с това и понесете всичките последствия, заедно с всички ваши, но недейте да пишете откровени тъпотии! Да, казват любовта е сляпа, но има и житейски опит. Или за едното мушкато всичко се затрива? Баси, колко елементарни са жените!
Съжалявам за донякъде циничния пост, но напоследък така зачестиха такива истории, че ми е гадно!



Тема Re: Как представихте новия партньор на децата си? : )нови [re: ray_of_light_]  
Автор TCNQ ()
Публикувано31.08.16 00:44



Ум царува, ум робува, ум патки пасе!



Тема Re: Как представихте новия партньор на децата си? : )нови [re: TCNQ]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано31.08.16 00:48



...Абсолютно точно и подкрепям! А Принцесата и звяра ги забрави, това са фантазии... в реалността лошите момчета са просто лоши !



Тема Дрън-дръннови [re: pyrvata]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано31.08.16 08:03



Не вярваш ли в силата на любовта ?





Тема Re: Как представихте новия партньор на децата си? : )нови [re: hubavka69-110043]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано31.08.16 14:55



Искаш ли да ти разкрия една малка тайна? Не са били "не възхитени" от него, ами от теб.

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: Как представихте новия партньор на децата си? : )нови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано31.08.16 18:34



Виж, въобще не ми дреме от това. Аз съм възрастен човек, който сам се грижи за себе си и общува, с когото му допада. Ако някой се дразни от хората, с които общувам, аз в никакъв случай не бих му натрапвала присъствието си.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Как представихте новия партньор на децата си? : )нови [re: pyrvata]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано31.08.16 18:36



В реалността всеки човек е многолик. Ако в даден етап ти допада да изтърпиш нечии лошотии, заради хубавите неща, които този човек притежава, пък други хора нямат, значи може да го направиш като си понесеш последствията.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Как представихте новия партньор на децата си? : )нови [re: hubavka69-110043]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано31.08.16 20:38



...мдааааа... как го докара обаче

няма такова нещо, лошото момче си остава лошо момче, останалото са измишльотини за скучаещи домакини...



Тема Re: Дрън-дръннови [re: nbb]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано31.08.16 20:43



...Вярвам, бе, що да не ... но познавам и много такива дето до последно вярват и даже лекувайки душевните си и физически травми продължават да" го обичат"... та, на тази възраст предпочитам да вярвам на очите си, защото абсолютно със сигурност знам, че "Красавицата и знярът" е само приказка...



Тема Жалко,нови [re: pyrvata]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано31.08.16 21:56



че не си срещала хора, които са се променили под влияние на любовта. Дано ти се случи.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.