Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Жени, що не давате децата?нови  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано11.08.16 18:16



Мой приятел се развежда. Искал да се разберат с жената да дава една добра издръжка, в замяна на което да може, както досега да гледа децата веднъж всяка седмица и да ти води насам натам през седмицата. Това плюс стандартните виждания. Отказала му. Не е първи такъв случай, за който чувам, та затова се чудя. Аз си мисля, че за мен би било идеално, ако бащата на децата иска да ги гледа по-често. Хем, те ще са щастливи, хем аз ще мога да излизам и да завъртя някое ново гадже. Ей тъй на да се опъвам, само за да го накажа... не го разбирам. Има ли някакви други, разумни причини зад такова нежелание да се дават децата на бащата, за които аз не се сещам?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Жени, що не давате децата?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор TCNQ ()
Публикувано11.08.16 22:32



Не, разумни причини няма. Има дебилство.



Тема Re: Жени, що не давате децата?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано11.08.16 22:33



Слава Богу не съм разведена и не ми се налага да го мисля това, обаче също мисля, че супер тъпо.



Тема Re: Жени, що не давате децата?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано11.08.16 22:57



Вероятно, още й е прясно на жената. По-опитните й познати ще я посъветват да започне да дава децата, после тя сама ще открие предимствата.

Приятелят ти да е по-търпелив, го посъветвай.

ЛО(лирично отклонение): Спомних си, как педиатърът ме съветваше: "Дай му децата веднъж болни, като толкова ги иска. Обещавам ти, че на тях нищо няма да им стане, а таткото втори път болни няма да ги поиска." Послушах съвета, педиатърът беше абсолютно прав, а даже не беше разведен.



Тема Re: Жени, що не давате децата?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано12.08.16 02:03



...аз давам, но той го взема когато иска, за по 2-3ч. и не спазва нито една уговорка... освен това ме манипулира чрез нея...тъй че не давам и аз... като се научи да се съобразява - тогава...тяда не е играчка- вземаш я когато искаш , поиграваш и я хвърляш... жив човек си е, макар и малък има си планове , очаквания, желания...



Тема Re: Жени, що не давате децата? [re: pyrvata]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано12.08.16 10:09



Да, в случая е така, но аз говоря за случая, в който бащата е свикнал да гледа децата, иска да ги гледа в точно определен ден от седмицата, т.е. предвидимо и т.н. Когато има некоректно отношение е ясно, но защо още от самото начало се предприемат тези борби...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Жени, що не давате децата?нови [re: Kitty Emp]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано12.08.16 10:12



Да, аз гледам да го успокоявам и му казвам, че и тя е объркана, да не придиря толкова, ама нали се сещаш, че и на него му е прясно. Жал ми е за децата, защото те си го обичат. Може би, защото става дума и за девойки, а както знаем бащи-дъщери... Абе, пиша си, че ако има такива хора да се замислят.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Жени, що не давате децата?нови [re: TCNQ]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано12.08.16 10:15



Е, откъде се появява това дебилство от уж иначе разумни жени? Аз не съм се развеждала, не съм се и разделяла с мъж, от когото имам деца, но доколкото съм се разделяла с някои мъже, като ми мине първоначалния бяс в рамките на месец-два, после този човек може да ми стане приятел, стига той да не ми прави гадни номера, от рода на това, дето го споменава Първата. Какви са тези реваншистки настроения, не разбирам, още повече когато жената сама е пожелала да се разведе, а не е била зарязана заради друга или нещо подобно.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Жени, що не давате децата?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор TCNQ ()
Публикувано12.08.16 10:59



Няма рационалност, не разбра ли? И не търси връзка - интелигентни жени-рационалност. Няма такава. За 1.5 година 3 такива си заебаха семействата. Буквално. Дреме им деца и прочие. Гледат си някаква тяхна, за мен лично, неразбираема гледна точка. Т'ва, че кофти за децата, пък за мъжете им - не кучета ги яли, ами... Нарекох го синдрома на жената на и около средна възраст от средната класа.



Тема Еготонови [re: hubavka69-110043]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано12.08.16 11:25



не се дава лесно, какво да правиш.


Имам приятелка, която не даваше детето си на бившия си мъж. По едно време се усети, че тя е прецаканата и детето от всичкото това, но късно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.