Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Повод за мъка или за радост е разводът?  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано10.05.16 22:15



Повод за мъка или за радост е разводът?
Дискусия в студиото на "Часът на Милен Цветков"

На който му е интересно, нека си го изгледа







Тема Re: Повод за мъка или за радост е разводът?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано11.05.16 10:06



на вече бившата не й пукаше,
тя искаше апартамент в София и жителство
сина вече беше голям, мълчеше
щерката, 4 и половина, взе да си събира кукли и якета
с мен да идвала в другата къща
уфх
това ми скъса сърцето
..................
апа иначе развода си е развод
я виж колко се развеждат
така си е
..................


и да се стискате с оня за гушите
само дребната ти съм виждал
................
дано късмета е с вас!



Тема Радост!нови [re: Lira Emerald]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.06.16 23:22



След първоначалния шок, е радост!

Не че вече съм се развел де, ама поне сега живея спокойно.

Моята сага продължи прекалено дълго... повече от година, но пък дано краят да е добър. От половин година я няма и съм шеС!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Повод за мъка или за радост е разводът?нови [re: Lira Emerald]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано04.06.16 10:56



Милен дрънка много,абсолютно хаотично и повърхностно... бррррр... незнам, разводът е много минал етап от моя живот! Преекспонира се всичко около един развод, абсолютно ненужно, но въпрос на култура...



Тема Re: Повод за мъка или за радост е разводът?нови [re: pyrvata]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано04.06.16 15:02



За другите не знам, но при мен не бих казал, че е преекспониран. След 27 дълги години робство, отново съм свободен, няма как да не съм щаслив. Не! Не е преекспониран!



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Повод за мъка или за радост е разводът?нови [re: LUClFER777]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано04.06.16 17:00



Хехехе, спомена думата робство за собствения си избор, направен лично и подкрепян и потвърждаван, пак лично от него цели 27 г.

после....не бил преекспониран Още те държи.И ще те държи дълго, но минава и ....колкото по кофти е минало(бракът, разводът и всичко около него) , толкова пО оценяваш хубавото, което следва ...

Редактирано от pyrvata на 04.06.16 17:07.



Тема Re: Повод за мъка или за радост е разводът?нови [re: pyrvata]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано04.06.16 21:05



Бе к`ъф избор, к`ви 5 лева?

Това с избора е преекспонираното.

Но все тая, каквото и да е било, е минало, история...

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Повод за мъка или за радост е разводът?нови [re: Lira Emerald]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано05.06.16 05:41



Зависи как си избирал като си се женил, вероятно. Аз нямам опит в разводите, но доколкото имам в разделите, по-скоро ми е мъка, защото като съм била с някого, то е имало защо и като се разделяме, този човек ми липсва. Отделно винаги стои въпросът "къде сбърках", отделно понякога като установиш, че никъде не си сбъркал, но просто такъв е животът, ти става депресивно, защото осъзнаваш, че нямаш полезен ход и те така. Та, по-добре е да не се развеждат хората, а да избират добре хората, за които се женят.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Повод за мъка или за радост е разводът?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано05.06.16 11:04



Аз например,не направих класическия осъзнат избор, оставих се да се оженят за мен.Нямах нито време, нито възможности за мислене, макар че предупреждаващи сигнали,колкото искаш... Оказа се,че всички наоколо също са ги виждали,но и те като мен абсолютно самоубийствено решили "да става квото ще" ... стана,естествено,каквото беше видно,че ще стане... аз ,обаче класически си забрулих главата" защо и къде сбърках? защо на мен?", после пък като осъзнах,че сама съм си го причинила оставяйки се да ме въвлекат в ситуация, се стреснах от себе си... и така....имала глава да пати...Та, да си отваря човек очите и да не се обвързва с неподходящи най-добре...



Тема Re: Повод за мъка или за радост е разводът?нови [re: Lira Emerald]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано06.06.16 13:23



Не съм разведен,но ми беше интересно да надникна тук,да видя какво пишат разведените.
Повечето приятели са разведени,аз самия на няколко пъти за малко да се разведем..но в крайна сметка се оправиха нещата..но не и преди да напшравя необходимите корекции.
Та какво исках да кажа,някой път може би развода е неизбежен.
Но в повечето случаи съм сигурен че ев можело да го предодвратите.
Аз имах семейство за пред хора,с баща пияница и майка невротич1ка.
Само където се казва живееха заради мен.или може би понеже и двамата нямаше да знаят какво да правят с животите си ако бяха се развели.
Може би е беше по-добре да се разведат.
Сега аз изпитвам чуство на вина понякога,макар и те отдавна да са в гроба.
Хубавото от цялата работа е,че крайно отрицателният пример на баща ми с арогантно поведение,алкохолизъм,компаний,курви и любовници..ме тласна в другата крайност.
Да поставя брака на пиедестал.
И не точно брака,а семейството и връзката.
Не че не правя простотии и аз и не се караме..но ний така си говорим..често.
И после се оправяме.
Незнам,склонен съм да отстъпвам..може и да ми се смеете,но си слушам жената.
И ако повечето ми приятели бяха излезли от вечните запои и кръчми,можеше да са днес до жените и децата си.
Понеже децата им растат далеч от тях,вече със втори бащи.
Историите са сходни.
Никога няма да си го признаят няколко от тях,но точно егоизма им никой да не им се бърка на пиенето,живота и компанийти ги направиха парясници.
Аз от 6 години не пия и не пуша.
Понеже и аз бях хлътнал сериозно в алкохола.
Днес съм много различен човек.
Видял грешките си,и грешките на тези които се раведоха.
Повярвайте ми,всичко може да оправи и напасне стига човек да има воля да се промени.
И ние можеше днес да сме от разведените,ако и аз се бях направил на мъж,че никой няма да ми се бърка в нагоните.
Но детето ми щеше да страда.
Та не обвинявам никой тук,но може би нещата са щели да бъдат други,ако когато е трябвало човек е направил правилните избори.
аз също бях със събран багаж от жена ми.
Понеже бях в психологическа черна дупка..смърт на родители,чужбина,адаптация,малко дете..дойде ми прекалено много стреса,плюс гадната работа.Днес съм вече и безработен,но щастлив.
Понеже щом човек има желание,всичко може да постигне.
Ако човек при втория опит вече съдаде здрава връзка и семейство,и си е взел поуките от първия път..окей..
Но съм крайно скептичен към хора със три-четири развода.
Понеже вече тогава..вината си е изцяло тяхна,те не стават.
Незнам..вие кажете,прав ли съм или не.
Понеже не съм разведен,и не съм компетентен.
Но поне мисля,че повечето връзки могат да бъдат спасени,понеже щом аз безволевия алкохолик си взех живота обратно..то какво остава за другите?
Може би всичко е до манталитет,и в разводите дори.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.