Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Не се раведохме  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано02.05.16 23:41



Не се разведохме, а се разделихме, в смисъл беше си като развод един вид, но тъй като не бяхме женени за това може да се каже, че по скоро се разделихме. А тя беше единствената жена за мен, която един вид другите ми я дават, за да я имам. Не знам как по точно да го обясня, тъй като изглежда, че жена се взима, а и дава. Е, аз я взех. В смисъл тя си имаше гадже и аз я откраднах, като в обществото си нямах проблеми за това. Но после след като се разделихме аз останах самотен и вече 7 години е все така. Имах сънища, че би следвало да взема жена след това, която вече е претърпяла разводен катехизис. И такава ми беше дадена също-да беше. Излизахме и тя беше толкова скучна, че спрях да й се обаждам. И до тук вече жени няма в моя живот отдавам се на самотата.



Тема Re: препоръканови [re: filmfest]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 01:08



Костваш ми много информационен ресурс. Не знаеш в колко уеб-сайта присъствам едновременно и пиша. Не мога да те следя като пускаш теми в 4-5 клуба за къс период от време. Искам да ти помогна но ти ми пречиш а и освен това не те виждам с централизацията изобщо!



Тема Re: препоръканови [re: Prosecutor devil]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано03.05.16 01:26



Аз просто съм свободен в момента, не работя и пиша навсякъде, за да си оползотворявам ежедневието. Не знам как е с твоята централизация, но при мен специално положението е спокойно. Върша си работата чинно и като изляза в почивка просто се напивам. Така че не ми обръщай внимание в момента съм на повече от 5 бири.



Тема Re: препоръканови [re: filmfest]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 01:30



Не постигаш концентрация а в нея е истината. Още не можеш да управляваш информация централизирано в единен комплекс. Виж си профилът в кои клубове си писал - ти си обладан от Сатана:

Въпроси и помощ Любов 30-40 40-50 Философия Астрология НЛО Съновник Астролози Rammstein Говорим си за секс Нощни птици Психоанализа и психотерапия Споделено Приятели .NET Клуб на разведените Сватбени вълнения Човешки ресурси - Работа Клуб на купонджиите



Тема Re: препоръканови [re: Prosecutor devil]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано03.05.16 01:56



За мен специално любопитството е убийство и който изпитва любопитство към мен съответно ме убива това е максимата към която си придържам. Добре, че ти не изпитваш любопитство към това което съм писал, за да те нароча за убиец само това мога да ти кажа. А темата, която съм създал тук е темата, която съм възприел за обсъждане, а не твоето любопитство за това каква ми била концентрацията, разбираш ли?



Тема Re: препоръканови [re: filmfest]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 02:00



Любопитството по принцип е нещо много опасно. Ок, да се върнем на темата:не сте имали църковен брак и затова не сте се и развели. Никоя жена няма да обърне сериозно внимание ни на мен ни на теб, ние сме отровни!



Тема Re: препоръканови [re: Prosecutor devil]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано03.05.16 02:30



Ето това ми трябваше да разбера, че съм отровен, а не нещо друго. Все пак хубаво е човек, като се само осъзнае.



Тема Re: препоръканови [re: filmfest]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 02:33



СЕГА Е ВРЕМЕ ЗА ЛЕКАРСТВОТО СРЕЩУ ОТРОВАТА-






Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.