Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: е, те тука ти е грешката!!!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано14.04.16 13:07




Не приемай нещата за даденост, нещата се изграждат...ми разбери ги бре, това са момчета, готини са отвсЕкАде, ама се иска малко така лекинки "напътствия" понякога, те обичат и са благодарни даже:)))))))))))))
Та, донякъде прав е бил човека като ти е казал, че не си справедлива:))))))))))))))

Този определено не е от тези, които биха се повлияли от напътствия, защото винаги е прав. Как така ще допусне някой да му дава наклон, та макар и много лек?!


А иначе днес съм щастлива - все пак съвсем навреме осъзнах, че това не е моят човек. А и аз не съм това, от което се нуждае - някоя без собствени потребности, която да му е непрекъснато до задните части.



Тема Re: Токсичните връзкинови [re: Malinali1]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано14.04.16 13:23



Има връзка. Твоята помощ кара отсрещният да се чувства длъжен, а това го настройва срещу теб. Отделно такива хора обикновено са си неуспели и съответно комплексари и изпитват и враждебност към теб, защото си по-успяла от тях, което още повече влошава нещата. Говоря за случаите, в които по-успелият е жената. Мъжете трудно понасят това. В обратния случай не е баш така.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Токсичните връзкинови [re: hubavka69-110043]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано14.04.16 13:43



Такива мисли ми минаха и на мен...Вярно е!
Но помощта не съм я предлагала. Беше ми поискана и то настоятелно.

Редактирано от Malinali1 на 14.04.16 13:45.



Тема Re: Токсичните връзкинови [re: Malinali1]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано14.04.16 13:44



Добре си се отървала. Месец нищо не е.
Аз съм се забатачвала така в два брака, продължили общо над 20 години.
Все да подпирам, все да помагам. В един момент става ад. Защото така се свиква - единият донор, другият паразит.
Бягайте овреме от такива хора - мъже или жени!

Надявам се аз, в личен план, да съм се променила вече и да не съм онази майка Тереза, която бях.



Тема Re: е, те тука ти е грешката!!!нови [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано14.04.16 13:53



Виждам, че си от тези , които умеят да си изработват бърз защитен механизъм, че тоз или онзи не е за теб:)) Карай:))...това е характер!

Щом си била с него поне месец, щом си го допуснала до себе си, означава, че нещо те е привлякло в този човек, но един месец е твърде недостатъчен за да се изгради връзка, да се направят изводи. Просто не сте си дали достатъчно шанс. Разбираемо е, ти си след развод с травмата си, той кой знае и той какъв стресиран нали казваш преминал през някакви изпитания...абе въобще "паснали сте си експлозивно отвсякъде".


Набързо сте се разбишкали, но пък може така да е решила съдбата, срещата да ви е преходен етап и за него и за теб:)

Ще дойде време, когато всеки от вас ще си намери подходящият човек, а понеже Животът е шегаджия такъв номер може да ви спретне, че след години да се откриеш именно с някой, който преди е бил малко в черните/ненадежни списъци...не ме питай, говоря ти в случая от супер емпиричен опит, но това е друга тема...

Я се успокой и не бързай, каквото трябва да стане, ТО ще стане, както е казал чичко Мърфи
Но за да стане баш както трябва, поработи и над себе си

Успех желая

п.с. Пак напомням-няма "неопитомен" човек, или връзка, ако е човек в съзнание де и ТИ си неговият човек, както и ТОЙ твоят такъв. Психологията е майката си трака



Тема Re: е, те тука ти е грешката!!!нови [re: Lira Emerald]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано15.04.16 01:02



Готино е да те чете човек.





Тема Токсични връзки означава нещо друго!нови [re: Malinali1]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано15.04.16 01:54



Ето част от една песен на Бритни:

Oh,
Taste of your lips
I'm on a ride
You're toxic I'm slippin' under
With the taste of a poison paradise

I'm addicted to you
Don't you know that you're toxic?
And I love what you do
Don't you know that you're toxic?
Don't you know that you're toxic?

Токсичната любов е многосилна, бурна,страстна и емоционална!
В нея буквално се изгаря...

Обикновено това е забранената любов.

А случаят , който описваш е съвсем друго нещо.
Обикновен хленчещ комплексар....



Тема Re: Има мъже...нови [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.04.16 18:22



Има мъже , които не са за теб. Такива, които, ще обичат всичко в теб, но не и самата теб.

Има и мъже, които , ще бъдат, като огън. Отначало, ще те топлят, после, ще ги допуснеш прекалено близо до себе си , ще те изгорят и ще ти оставят белег за спомен.

Има и мъже, които ще са като новите обувки на най-добрата ти приятелка. Като ги видиш, ще се влюбиш в тях, но щом ги пробваш, ще разбереш, че не са за теб.

Има и мъже, които ще те ревнуват, повече от необходимото. И няма да е от страх да не те загубят, а от страх, дали ще могат да те задържат.

Има и такива мъже, които, няма да помнят първата ви целувка, нито пък рожденият ти ден, нито любимото ти цвете. Тези мъже, ще са твоите малки грешки.

Има и такива мъже, които, ще те искат за една вечер. Тази вечер, ще има всичко друго, но не и любов и това, ще я направи просто , една вечер пълна с желание, но не и с страст .

Има мъже с които, ще излизаш на срещи и те, ще ти разказват за бившите си. Не ги прекъсвай, просто вземи чантата и си тръгни, те все още обичат бившите си.

Има мъже, които, ще умират по теб, ще ти обещават Света, но те не могат да ти предоставят Света. Тези мъже, са лъжци, готови на всичко да си легнат с теб.

Има мъже, с които, ще се чувстваш сигурна и обичана. Тези мъже , не ти казват, че ще са винаги до теб, те просто ще са там, винаги, когато имаш нужда.

Има мъже, които са истински. Тези мъже са рядкост. Тези мъже обичат всички твои несъвършенства. Но те са с теб, защото това си ти. Заради теб, техният Свят е станал по-красив. След време ти си техният Свят и това остава така за цяла вечност.

Има мъже, които не са за теб. Тези, които не са истински.
Мъжете са като любимата ти рокля. Пробваш няколко, докато не намериш тази, която пасва идеално на тялото и сърцето ти.

автор: Александър Глог




Тема Re: Токсични връзки означава нещо друго!нови [re: Monica123]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано15.04.16 20:28



Обикновен хленчещ комплексар....

Достатъчно възможно е да е отровен : ) и в този смисъл - токсичен..

Аз не мисля, че любовта може да бъде такава, наистина!
Такива могат да бъдат някои връзки (токсични), но самата Любов - животвори!!





Тема Re: Токсични връзки означава нещо друго!нови [re: ray_of_light_]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано15.04.16 22:46



Аз просто обясних смисъла на израза "toxic love".

Тя е превела израза от английски на български-буквално и е загубила истинският смисъл на израза.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.