Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Преживявали ли сте подобно отношениенови  
Автор merilin_n (непознат )
Публикувано26.11.15 19:48



Забелязали ли сте дискриминационно отношение към разведени и без деца жени от страна на семейни колежки?
Откакто казах в работата, че се развеждам, съм подложена ежедневно на психически тормоз. То не бяха подмятания, че едва ли не аз съм виновна да се стигне до развод, защо не сме опитали поне да имаме дете, какво още чакам на тези години и т. н., и т. н. Докарват ме до рев! И нали идват празници непрекъснато се говори, че това са семейни и любовни празници, постоянно демонстрират колко им били щастливи браковете, какви изненади им правели мъжете и още в този дух....Побъркват ме!!! Вече мисля след нова година да си търся нова работа, каквото и да ми коства това. Не мога да го издържам това. А и как да не им обръщам внимание като сме шест жени в един офис и цял ден слушам това.



Тема Re: Преживявали ли сте подобно отношениенови [re: merilin_n]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано26.11.15 20:11



Абе, я им тегли една. Чак пък да си сменяш работата заради някакви чавки... Нали се сещаш, че не те наранява тяхното отношение, а твоите самообвинения?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Преживявали ли сте подобно отношениенови [re: merilin_n]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано26.11.15 20:26



Нужно е да си изработиш някаква стратегия, с която да им затвориш устата.
Аз работя на свободна практика, без дишащи ми във врата колежки. Официално съм разведена от две седмици, но се случи няколко пъти, докато траеше развода ми да ме посещават вкъщи доброжелателни общи познати, които наричат себе си "мои приятели", които ми говореха абсолютно същите същите неща. На четвъртия или може би петия път не пуснах посетителя вътре, защото знаех, че идва с цел да ме дестабилизира. Както ти е писала hubavka "им теглих една", но не смея категорично да ти дам този съвет, защото аз не завися по никакъв начин от моите дразнители, но ако работиш в екип с тях, е по-различно.
Ако ти харесва работата ти, не я напускай заради някакви инфантилни същества, които се възползват от момента, за да те тормозят. Помисли каква или какви реплики от твоя страна биха ги накарали да млъкнат засрамено.

Редактирано от Malinali1 на 26.11.15 20:28.



Тема Re: Преживявали ли сте подобно отношениенови [re: merilin_n]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано26.11.15 20:35



Абе, я да го духат под вода тези простакели.
Смятай, ако те подлагат на такъв тормоз, това може да означава, че безумно ще скучаят вкъщи и ти завиждат на свободата.



Тема Re: Преживявали ли сте подобно отношениенови [re: Malinali1]  
Автор merilin_n (непознат )
Публикувано26.11.15 20:47



Нищо не ми идва наум, блокират ме като започнат с техните хвалби. Съмняваме всичко да е перфектно в техните семейства, но играят доста убедително.



Тема Re: Преживявали ли сте подобно отношениенови [re: merilin_n]  
Автор TCNQ ()
Публикувано26.11.15 21:25



а може би ти завиждат? Може да пускаш междудругото историйки как си си изкарала някой уикенд, не е нужно да са верни. Партита, гаджета и така нататък.
Аз като се разведох проведох няколко много яки и бурни годинки, почти като на 18





Тема Re: Преживявали ли сте подобно отношениенови [re: TCNQ]  
Автор merilin_n (новак)
Публикувано26.11.15 21:37



Хареса ми!





Тема Re: Преживявали ли сте подобно отношениенови [re: merilin_n]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано26.11.15 22:38



Хубаво, де. Нека си имат перфектните семейства. Колко са перфектни никой не знае, ама това няма и значение. Хвалят се- ами, нека се хвалят. Хубаво е да си правят изненади по празниците. Зарадвай им се и ти! Защо блокираш?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Преживявали ли сте подобно отношениенови [re: TCNQ]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано26.11.15 22:47



Добър съвет, да. Тя е заела отбранителна позиция, а правилното поведение е игнор и чат-пат по някоя весела атака от типа, който си описал/а.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Преживявали ли сте подобно отношениенови [re: TCNQ]  
Автор Osmodeus (член)
Публикувано27.11.15 01:32



тайно ти завиждат за свободата, която те нямат отдавна ... разкажи им как си си поспала до късно и как си се излежавала в леглото... как после си станала и за да се утешиш си отишла на масаж, спа, маникюр... как пак, за да се утешиш си си купила в мола една страхотна рокля или ботуши... такива неща




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.