Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Всичките ни нещастия са от комунизма  
Автор FllerO99 (автоматиченогън)
Публикувано12.12.15 06:07








скоро този престъпен руски народ и тази мръсотия излезнала от КГБ която го управлява Путин ще си платят за дяволъка



f=m.a(Ainstein)

Тема Re: Всичките ни нещастия са от комунизманови [re: FllerO99]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано12.12.15 11:18



Влошаваш се напоследък. С бързи стъпки.

Вземи мерки !!

Инак, капитализма е също тъпа система, произвеждаща нещастни роби на кредит. Щатите, Германия, Китай отдавна са трудови лагери с високи хранителни дажби за пчеличките. Дори не им остава време да са нещастни.



И все пак, ако имат тоз шанс и време, убеден съм, за техните нещастия са виновни Путин и КГБ и престъпния руски народ.



Тема Re: Всичките ни нещастия са от комунизманови [re: borecom]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано12.12.15 12:46



Тоя е най-нормалния от всинца ни ... поне си знае диагнозата.






Тема Re: Всичките ни нещастия са от комунизманови [re: borecom]  
Автор FllerO99 (НКВД)
Публикувано12.12.15 13:42





Влошаваш се напоследък. С бързи стъпки.

Вземи мерки !!

Инак, капитализма е също тъпа система, произвеждаща нещастни роби на кредит. Щатите, Германия, Китай отдавна са трудови лагери с високи хранителни дажби за пчеличките. Дори не им остава време да са нещастни.

И все пак, ако имат тоз шанс и време, убеден съм, за техните нещастия са виновни Путин и КГБ и престъпния руски народ.

Probably Me





на нашата фамилия комунягите ни ограбиха и сега техните те ще плащат затова!

f=m.a(Ainstein)

Тема Re: Всичките ни нещастия са от комунизманови [re: pravil_nick]  
Автор FllerO99 (НКВД)
Публикувано12.12.15 13:44



нещо повече, госпожо - аз направих моята шизофрения управляема. голям тарикат се оказах- .



f=m.a(Ainstein)

Тема Re: Всичките ни нещастия са от комунизманови [re: FllerO99]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано12.12.15 21:25



Добре, а защо тази тема и в "Клуб на разведените"?
: )



Тема Re: Всичките ни нещастия са от комунизманови [re: ray_of_light_]  
Автор FllerO99 (RAMMSTEIN!)
Публикувано13.12.15 03:38



именно тук е заради множеството разводи причинени от безработица, бедност и всичко това от тази мръсотия наречена комунизъм...



Тема Re: Всичките ни нещастия са от комунизманови [re: FllerO99]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано13.12.15 13:39



Виж, напълно споделям мнението ти, че тоталитаризма (наречен у нас "комунизъм") е зловредно, зловонно и гнусно ... нещо, което е било.
И нанася големи щети и до днес.

Но ... не са минали още 40 години, откакто той "се сниши"...

Напомняне:

ЗАКОН ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕСТЪПЕН

Обн. ДВ. бр.37 от 5 Май 2000г.

http://lex.bg/laws/ldoc/2134920192

*

И все пак - ако искаме да сме обективни не можем това зло да натоварим с вините за всички разводи, нали.



Аз съм искрено доволна, че се разведох! Макар и ... да, това да е силно стресиращо събитие и т.н. ...
има си и положителните страни.
И аз мога да ги оценя! :)

В гадния комунизъм .... на някои хора не са им давали и да се разведат! Познавам такива военни. Не че все пак не се разведоха после, но и за брак и за развод са се месили.....



Тема Re: Всичките ни нещастия са от комунизманови [re: ray_of_light_]  
Автор FllerO99 (optical system )
Публикувано13.12.15 13:53



Вие само да знаете, само да видите едно разкъсване на капитали и пари, едно уж невинно объркване на сметки за домакинството до какво може да доведе ви е бедна фантазията - четете вестници...

Най-тежкото поражение в България не е материално изразена а е в духът на хората....

Естествено не всички разводи идват по финансови причини, нека сме обективни и нека да не абсолютизираме нищо.

Също относно бракът мога да кажа че той започва като невинен и нежен валс но понякога завършва и като касапница...





Тема Re: Всичките ни нещастия са от комунизманови [re: FllerO99]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано13.12.15 14:20



Аха, нещо като "Войната на семейство Роуз".

(Не съм очаквала от себе си да водя диалог с тебе, но ето, че и това се случва!)



Още веднъж ще се съглася с тебе за пораженията сред народа ... и как няма да е така, като те "забраниха" Бога ...

Брака .... ако започва както трябва да е има много добри изгледи. Но ние си го правим както ни е угодно..

Ако някога
примерно
ми се случи ... да встъпя в брак то ще е само с реално вярващ човек. И ще се стремя да бъде както трябва.
Наистина.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.