Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Разделих се с приятелката си  
Автор FllerO99 (путлерист )
Публикувано26.11.15 07:29



По-точно тя скъса с мен и аз съм изключително доволен че се отървах от нея. Това стана след онзи малоумен работник, изпечен мошеник и лъжец на дребно баща ми издебнал момента когато аз все още спя сутринта и нещо й говорил че тя трябвало да копае дворът му. Естествено безплатно, не помня освен само на един негов човек той да е плащал нечии труд, лично мен ме завлече през 2009та година с 2000 лева които заработих на книга в мизерната му работилница. Сега естествено си плаща дяволъка като съм го оставил на ръба на мизерията защото при мен няма как да мине метър никой особено роднините към които за разлика от чуждите хора съм изключително нетолерантен. Та да се върнем на бившата ми приятелка, тя си мечтае за скъпи подаръци, за заведения и за приключения на морето с мен, а аз я водя у нас, не я еба както трябва, напивам се с рекордно количество водка и отгоре на всичко баща ми вместо да й даде нещо я навива да му копае градината. Един идиот накара друг идиот да свърши нещо. И вторият идиот изчезва. Защото няма нищо безплатно, безплатното излиза по-скъпо отколкото платеното! Като си платиш знаеш какво си дал и за какво си го дал, а като го вземеш безплатно се чувстваш вечно задължен и не се знае за какво ще те задължат и какво ще те накарат да направиш. Все пак хубаво че баща ми ме отърва от нея защото тя имаше лице и изражение на идиот в лошия медицинския смисъл на думата, имаше тяло на идиот и заедно с това огромно уродливо тяло някак си с това лице имаше вид на имбецил! Честно ви казвам ако искайте вярвайте само като я видех особено с тези бедни дрехи които тя носеше, с тази беззъба уста, с тази не мита коса, особено с тези идиотски приказки които ги дрънкаше ме избиваше на такъм садизъм че направо през лятото се плашех от себе си.



Тема Re: Разделих се с приятелката синови [re: FllerO99]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано26.11.15 09:57



Е, че ти нали никога не си имал приятелка?
Как така се раздели с нея?
Говоря за последните 5-6-10-100 години от живота ти...



WALL·E

Тема Re: Разделих се с приятелката синови [re: Naglets]  
Автор FllerO99 (путлерист )
Публикувано26.11.15 11:31



10 интимни приятелки съм имал дотук, тя беше първата ми от 1997ма и засега последната като бяхме разделени от 98ма до 2015та.

Разделих се с нея като тя престана да ми вдига телефонът и престана да ми се обажда. Стана точно така както на мен ми е удобно и аз реално не нося никаква пряка вина за нашето късане.



Тема Приятелнови [re: FllerO99]  
Автор nbb (весела)
Публикувано26.11.15 13:58



е човек, когото обичаш и уважаваш. Защо я наричаш по този начин след като по нищо не личи да държиш на нея ?





Тема Re: Разделих се с приятелката синови [re: FllerO99]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано26.11.15 14:42



Не знам защо се смея на тази идиотия, но просто не мога да се удържа.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Разделих се с приятелката синови [re: hubavka69-110043]  
Автор FllerO99 (путлерист )
Публикувано26.11.15 18:06



Защото е истина. Истината винаги е най-оригинална и нейната комедийна част също...



Тема Re: Приятелнови [re: nbb]  
Автор FllerO99 (путлерист )
Публикувано26.11.15 19:29



Защото съм машина с чипове вместо мозък и двигател вместо сърце.



Тема Re: Разделих се с приятелката синови [re: hubavka69-110043]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано27.11.15 23:11



Той е перфектния клоун, а пък аз бъз щоу не мога да заспя.



Правя опит за просташки каламбур!


Тема Re: Разделих се с приятелката синови [re: Entrepreneurial Spir]  
Автор FllerO99 (путлерист )
Публикувано28.11.15 01:11



Клоун ама съм наебал 164 жени а ти си пиеш кафето с Кобилкина и пак стоиш на сухо...



Тема Re: Разделих се с приятелката синови [re: FllerO99]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано28.11.15 07:32



Сексът е удоволствието на животните. Ти не можеш

.

За това как си пия кафето - гадаеш на боб и на кИфтета с лимец.

За "Филип" и за робите от 6-то поколение също ти обЕсних някои неща. Американците вече се боцкат.

Правя опит за просташки каламбур!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.