Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Иска ми се да задавам въпроси,  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано20.11.15 20:57



обаче ще си навлека опасност от мъжко недоволство, а може би и от женско...
Ама я все пак да попитам...
Съществуват ли мъже, които да не изневеряват?



Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано20.11.15 21:53



Да. Мъртвите.


Всъщност, шегувам се. Мисля, че да, съществуват мъже, които не изневеряват. Дори вярвам, че мъжът ми е един от тези мъже. А щом наистина вярвам в това, щом нямам никакви поводи да се съмнявам, то има ли значение дали изневерява, ако отношението му към мен ми е занитило убеждението, че е верен. С други думи- не е толкова важно да е верен, по-важно е как успява да балансира с чувствата и поведението си ( а и финансите си )

Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.11.15 23:18



Да!



Тема Каквонови [re: Malinali1]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.11.15 07:06



разбираш под изневяра ?





Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор diditop186172 (ентусиаст)
Публикувано21.11.15 09:48



Да, съществуват. Особено като стигнат една "почтена" възраст.





Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано21.11.15 12:02



Може и да съществуват, но науката още не ги е открила.



Мъж не изневерява, ако чуждата жена не му е пуснала или не му го е вдигнала.

Но си търси разумен мъж, който да внимава с коя и как изневерява, така че да не те въвлича в такива неприятни ситуации, като бившия.

Чувала съм и мъже да казват, абе имам си жена вкъщи, защо ми е някоя друга, която не познавам, а и не знам каква ще се окаже - но тези мъже, винаги са били дебели, миришещи и занемарени.

Не се вторачвай толкова в изневярата. Обърни внимание на мъже, връзки, емоции, семейство, деца.



Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: WitchSmile]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано21.11.15 13:08




Хареса ми коментарът ти.
За сега не мисля, че бих търсила нещо в близките няколко години. Така чувствам нещата, а това е и мнението на психоложката.



Тема Изобщонови [re: WitchSmile]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.11.15 13:23



не съм съгласна с написаното или около мен има извънземни мъже, които държат на семействата и жените си.





Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано21.11.15 15:38



не

WALL·E


Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано21.11.15 18:51



Да.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: WitchSmile]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано21.11.15 18:53



Не, невинаги са дебели, миришещи и занемарени. Просто има такива, чиито чувства са по-силни от нагона, което не означава импотентни, а умеещи да се контролират.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: hubavka69-110043]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано21.11.15 20:07



Има такива, които си обичат жените, но тях съм ги включила в "другите жени не им го вдигат". И, да, те не изневеряват. Но, не защото жената им е удобна или от разум, а защото си обичат нея. в съответния момент.



Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано21.11.15 20:12



"В близките няколко години" е дълго време, но ти си решаваш.
Щом така ги чувстваш нещата - добре.

Но, моля те, започни да вярваш повече на себе си и спри толкова да слушаш, мислиш и се съобразяваш с останалите.

Казвам ти го от личен опит, останалите (роднини, приятели, психолози и т.н.) с огромно чувство на обич и загриженост към теб ще ти пропилеят живота.

А, е хубаво да си създадеш семейство.
Ако пък прецениш, че така си си добре - ок, но това да е ТВОЕТО желание.



Тема Re: Изобщонови [re: nbb]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано21.11.15 20:14



Написах отговор на Хубавка, той се отнася, според мен, и до твоя коментар.



Тема Няма смисълнови [re: WitchSmile]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.11.15 20:36



от обобщения. Просто някои хора се обичат и не правят компромиси със себе си.





Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано21.11.15 21:44



Понякога се шегувам, че мъжът ми не ми изневерява от мързел. Гледа да си хапне и да се добере до дивана пред телевизора.



Тема Re: Няма смисълнови [re: nbb]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано21.11.15 22:11



Щом казваш, има и такива. Дано авторката на темата попадне следващия път на такъв.



Интересно, какъв ли урок е трябвало да научи?
Дали, идеята за уроците е, за да не се чувстваме толкова прецакани?



Тема Според меннови [re: WitchSmile]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.11.15 22:28



да обича повече себе си, но дали е така тя знае най-добре.





Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор ellynora (x)
Публикувано22.11.15 00:09



Има, всичко има на този свят. Всякакви хора, в различни периоди на живота си са коренно различни. Въпрос на шанс, късмет и здрав разум.



Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор rayoflight (любима)
Публикувано22.11.15 00:39



До тук само един мъж е писал и той е казал кратичко: "не".


Или както чух веднъж в един филм "вечно чист под и вечно верен мъж няма", но все пак... допускам че има. Въпросът е по какви причини ... а това вече е по-дълга тема.

Подписвам се под това мнение:


"В близките няколко години" е дълго време, но ти си решаваш.
Щом така ги чувстваш нещата - добре.

Но, моля те, започни да вярваш повече на себе си и спри толкова да слушаш, мислиш и се съобразяваш с останалите.

Казвам ти го от личен опит, останалите (роднини, приятели, психолози и т.н.) с огромно чувство на обич и загриженост към теб ще ти пропилеят живота.

А, е хубаво да си създадеш семейство.
Ако пък прецениш, че така си си добре - ок, но това да е ТВОЕТО желание.




Тема Re: Няма смисълнови [re: WitchSmile]  
Автор Melany99 ()
Публикувано22.11.15 04:15



Аз пък не разбирам какъв ви е проблема с изневеряването?
Ако не изтичат парични потоци и ако няма липса на внимание, секс и добро отношение!





Тема Re: Няма смисълнови [re: Melany99]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано22.11.15 10:37



Ако не обичаш някого и не искаш да си с него, изневярата е добър повод за скъсване.

Аз пък не разбирам какъв ви е проблема с изневеряването?
Ако не изтичат парични потоци и ако няма липса на внимание, секс и добро отношение!

Така е по принцип.
Но на практика има и изтичане на пари, и липса на секс, защото един човек навсякъде не може да огрее. Често и отношението се променя, защото не е приятно да се чувстваш лош и изневеряващ, а да усещаш жената, на която изневеряваш, прекрасна. Най-често и се намират някакви реални или въображаеми кусури, които унищожават вниманието и доброто отношение.



Тема Re: Няма смисълнови [re: WitchSmile]  
Автор Melany99 ()
Публикувано22.11.15 15:47



Но на практика има и изтичане на пари, и липса на секс,

Абе аз знам, че ако мъж има любовница някъде, прави и секс със жена си, че да не заподозре нещо.




И ако има изтичане на пари, значи че мъжът не е достатъчно богат да си има любовница.

Ето това им е проблема на българските мъже да ти кажа!




Тема Re: Няма смисълнови [re: Melany99]  
Автор rayoflight (любима)
Публикувано22.11.15 16:15



Аз пък не разбирам какъв ви е проблема с изневеряването?

Спомням си, след `89-та година някъде бяха нашумели едни еротични ли филми да го кажа "Емануела" 1, 2 и не-знам си колко.

Та в един от тези филми главната героиня (разбира се Емануела) и нейният любим правят свободен групов секс. Общо взето това е целият филм. Без да се ревнуват и така нататък.
На края - и те все пак пожелаха да са си само един на друг.
Това е естественото, според мен.

Ако човек не може да си сложи сам граница ще е като добитък. И то като някои видове животни, не всички.

*
Имам позната, която и тя се води за много ларж. Никога не придиряше на мъжа си за любовницата му. Пари имаше и за двете, че и за други.
Той умря. Остави на децата си имоти.
Любовницата му погреба и мъжа си и смени няколко любовника после. Пое бизнеса на покойния любовник, защото беше в привилегированата позиция да работи с него приживе.
А съпругата ........ се мъчи и се чуди какво да прави...

Любовницата съм я запомнила с цитата: "Каквото и да ти говорят знай, че става дума за пари".



Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор rayoflight (любима)
Публикувано22.11.15 16:21



Съществуват ли мъже, които да не изневеряват?

"Жената може да избира между мъж, с който е спокойна, но не е щастлива
и мъж, с който е щастлива, но не е спокойна."



Не знам дали е истина или е игра на думи, но има над какво да се замисли човек.. : )

Безбройно много хубави и привлекателни хора има и от двата пола.
А гаранции никой не продава...

Бил Гейтс изневерявал 4 дни годишно - с бивша приятелка отивал на някое луксозно място...

Има, сигурна съм. Но трябва той да желае да живее така, а не да му е наложено.



Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор rayoflight (любима)
Публикувано22.11.15 16:34



:)

"защото когато съм с една,съм само с нея / може да не вярвате, но е факт/. "

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,2556.0.html



Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор rayoflight (любима)
Публикувано22.11.15 20:13





https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1158832587478904&set=gm.10153791413938140&type=3&theater



Тема Re: Няма смисълнови [re: Melany99]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано22.11.15 22:02



Не им е лесно на горките мъже!
Жена, любовница, секс наляво, надясно до отмала, и накрая много пари да печелили.



Тема Re: Няма смисълнови [re: WitchSmile]  
Автор Melany99 ()
Публикувано22.11.15 22:05



Не мога сега и тях да ги мисля!





Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: WitchSmile]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.11.15 11:51



Не съм съгласна. Не е, защото другите не им го вдигат. Мъжете са доста лесни на тема "тая ми го вдига". Те нямат нашите претенции и са доста по-широкоспектърни.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Няма смисълнови [re: Melany99]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.11.15 11:56



Абе аз знам, че ако мъж има любовница някъде, прави и секс със жена си, че да не заподозре нещо. Това е в началото, докато срещите с любовницата са достатъчно редки и може да се справи. Само че в един момент любовницата заявява претенции за повече и те тогава вече нещата излизат от контрол.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: rayoflight]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.11.15 12:02



"Жената може да избира между мъж, с който е спокойна, но не е щастлива
и мъж, с който е щастлива, но не е спокойна."
Глупости на търкалета. Все едно само готините мъже са изневеряващи и само скучните и неприятните- неизневеряващи. Познавам толкова охлюви, с които не ми се и говори, пък си имат любовници и също толкова готини, забавни и отвсякъде прекрасни мъже, които си обичат жените и не се хвърлят на всяка втора крава... Виждала съм и жените на тези, вторите- греят.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: rayoflight]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.11.15 12:04



На момъка му вярвам, а мацката или не е влюбена или се мисли за по-свободомислеща, отколкото е.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Няма смисълнови [re: Melany99]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано23.11.15 13:48



"Ако не изтичат парични потоци..." Едва ли ще харчи за любовницата си твоите пари.

Той си ги печели, той ще решава за какво да ги харчи!

Редактирано от LAMBl на 23.11.15 13:54.



Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано23.11.15 14:14



Съществуват... но ти вероятно не знаеш къде и как да ги намериш.



Правя опит за просташки каламбур!


Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: WitchSmile]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано23.11.15 14:16



В науката "Химия" не съществуват. Мъжете не са химичен бульон, който да разбъркаш...

Правя опит за просташки каламбур!



Тема Re: Няма смисълнови [re: LAMBl]  
Автор Melany99 ()
Публикувано23.11.15 15:46



Ламбии, Ламбиии...
Няма негови пари в семейството!
Общи пари са!






Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор TCNQ ()
Публикувано24.11.15 00:24



Не, съществуват жени, които не знаят как да си задържат мъжете, и други жени, които могат да им предложат липсващите моменти.



Тема Има и такива,нови [re: TCNQ]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.11.15 09:40



да. Но има много мъже, които не знаят какво означава да бъдеш обичан и се хващат на лъжите на други жени, а зарязват тези, които са ги направили истински мъже. Щом егото им е задоволено са готови и звезди да свалят, няма значение, че не са истински обичани.





Тема Re: Има и такива,нови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.11.15 11:13



И защо да са "ЛЪЖИ", това, което им предлагат други жени?
Не е точно така. Разбира се има и подобни случаи, но не винаги е така.
Това, че са имали късмет да се срещнат и разбират и чувстват добре с друг човек, не означава лъжа:)
Лъжа е ако оставяш да живееш в илюзията, че ще търпиш някак си...лъжа към себе си най-вече.

А и животът е кръговрат.
Хората се срещат и разделят. На различни етапи, нещата се променят, особено в днешният динамичен живот.

зарязват тези, които са ги направили истински мъже...това голяма щуротия си написала, извинявай:))))))))))))))))))))))))))))))...мъжът израства и без помощта на превеликата съпруга, като същото важи и за жената



Никой на никой не е длъжен доживот, особено ако някъде не се чувства комфортно...освен на децата си!



Тема Не,нови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.11.15 11:22



дори на децата си човек не е длъжен. Според мен човек дължи само на самия себе си - да се обича и да бъде щастлив. Затова в темата попитах авторката какво разбира под изневяра. Според мен човек изневерява само на себе си, на никой друг.


Това съм виждала, това пиша. Става въпрос за любовниците. Ако застанат на мястото на жената, много бързо се превръща в нелюбима, поне това съм виждала и затова така пиша. Познавам двама човека с по четири брака. И двамата са ми казвали, че с първата жена са се чувствали най-щастливи. Личен опит не мога да споделя.



Тема Re: Не,нови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.11.15 11:39



Познавам двама човека с по четири брака. И двамата са ми казвали, че с първата жена са се чувствали най-щастливи.

В случаят ръсиш писания на кило, позволи ми да ти го кажа, имам повече опит и наблюдения в случая:))



За децата...до 18 години си им длъжен, няма начин, но под длъжен не означава да си вързан за детето, смисълът е по -широк и философски...за после е според ситуациите.

Когато отгледаш дете поне до 18 години ще разбереш какво искам да ти кажа и то съвсем добронамерено.

Виж това е така, добре си го написала, внесох известна корекция обаче: Според мен човек дължи най-вече на самия себе си - да се обича и да бъде щастлив

Редактирано от Lira Emerald на 24.11.15 11:40.



Тема Пакнови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.11.15 11:44



зависи какъв смисъл влагаме в думите.

Знаеш, че съм била учителка няколко години. Колко деца срещнах през това време, които не знаеха какво означава да бъдеш обичан. И много възрастни не го знаят, затова светът около нас е такъв.



Тема Re: Пакнови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.11.15 11:47



Споделяй първо от позицията на личен твой вътрешносемеен житейски опит, после ще дискутираме и хорскит едеца:)

Значи разбираме се така, когато се разведеш поне един път и се омъжиш втори път и когато отгледаш дете до 18 години...когато ЛИЧНО натрупаш опит по случая, тогава продължаваме разговора:)

Чао от мен засега





Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: TCNQ]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано24.11.15 12:07



Не става въпрос за задържане, защото никой не е собственик на никого. Ако някой иска да си тръгне, го заявява просто и ясно и нещата се уреждат без драми.
За да съм по-ясна, става въпрос за случая, когато въпросният мъж си има любовница, но иска да си запази и брака, и всичко да е както преди намирането й. Ако може да е и с двете, а защо не и с повече жени, но те да нямат нищо против. Оттам идват затрудненията - от липсата на ясна позиция какво иска.
За мен е неразбираемо и това най-много ме мотивира да се разведа така "скоростно", според някои мои познати. А трябваше да го направя преди поне половин година.
Когато изнесох багажа му и него самия от апартамента ми, той имаше наглостта да ми каже поне по телефона да сме си говорили за общите ни интереси, защото нямало с кого и че в това отношение оставал съвсем сам. Това пък ме мотивира да си сменя телефонните номера, независимо от неудобствата, които трябваше да изтърпя.
Така че опити за задържане поне при мен не е имало. Искаш нещо ново - ОК. Няма лошо, но късаш напълно с миналото си.

Редактирано от Malinali1 на 24.11.15 12:29.



Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор rayoflight (любима)
Публикувано24.11.15 17:44



и че в това отношение оставал съвсем сам. без коментар!....

Тоест това, което иска той (да получава и има) не съвпада с това, което отсрещната страна е съгласна да изтърпи и даде.
Но въпреки това ... той си търси своята изгода. Нагло. Поправете ме, ако греша, аз така го виждам.

Доверието е това, което е предадено (във вашия случай).
Без значение честотата на изневерите, практиката и т.н. щом ти си очаквала това (тази форма на коректност) предполагам, че така сте се договорили, така сте се разбрали (както повечето двойки). И той нарушава вашата договорка, а очаква същите бонуси..

Пак ще кажа, уверен е бил в себе си, че ще те убеди (в каквото иска),
а ти в него, че няма да ти изневери....



Тема Re: Няма смисълнови [re: Melany99]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано25.11.15 10:26



"Няма негови пари в семейството!" Добре, ще му предам.





Тема Да .. но ..нови [re: Malinali1]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано25.11.15 21:18



Познавам един мъж .. със сигурност. И още един под въпрос.

И не познавам такава жена .. освен една под въпрос.

И това от общо от по около стотина хора от двата пола, чиито живот поназнайвам добре. Ерго - процентно съществуването на таквиз индивиди е пренебрежимо малко количество. Срещат се колкото да потвърдят правилото ..

Оубаче, предвид факта, че има доста умеятелни и потайни хора, може и тези дето допускам че са 'верни' - да не са.

С две думи - няма таквиз !



Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано25.11.15 23:06



Абсолютно съществуват. Просто зависи от връзката. Когато си влюбен, ти виждаш само един човек, а когато първоначалната тръпка отмине, ако някой ти е скъп и ти е и най-добър приятел - ти отново не виждаш друг, защото другите могат да притежават най-много половината от това, което той - първоначалната тръпка. Но общите спомени и това, че някой се е превърнал в част от теб и ти е най-близкият на света, това няма как да се компенсира.

Познавам хора, които имат такива отношения.
Само ако са си били първи гаджета примерно или като много млади са се събрали, идва момент, в който на човек му се иска да се наживее. После обикновено се събират отново. Но пък ако човек е имал и други отношения и в точния момент срещне някого... тогава и такава опасност няма - знаеш, че другите не са нищо специално и че специален е само този, който си избрал измежду всички предишни... и бъдещи.

Просто някои хора не притежават интелекта - включително емоционален, и мъдростта, за да обикнат някого и да не се чувстват вечно "прецакани" и да гледат настрани.
Аз нямам опит с дългогодишни връзки, възрастта ми не го позволява, но вярвам, че изневярата изобщо не е необходима. От друга страна вярвам, че не е и най-лошото, което може да се случи между двама души. Може би понякога на някого му е необходимо да изневери, за да разбере, че не е нищо особено. Да обичаш някого, не значи да го считаш за идеален и да изискваш от него да бъде такъв. Ако ли пък изискваш - не може да очакваш да бъдете приятели. А приятелството във всички човешки отношения е това, което ни прави по-благородни и дава надежда за продължителност и смисъл - както между любовници, съпрузи, колеги, така и между родител и дете. А е толкова рядко срещано, че има ли го... трябва да си много глупав, за да го захвърлиш в калта - което може да се случи и като изневериш, и като не простиш изневяра. Мисля, че грешката е сходна, когато връзката е ценна и за двамата.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор Osmodeus (минаващ)
Публикувано26.11.15 00:35



Има,има и такива мъже. Когато престанеш да обръщаш внимание на манипулаторите, които са много чаровни, активни в контактите и обаятелни, но незрели за обвързване и неможещи да поддържат продължителна връзка, та като спреш да ги забелязваш, ще видиш и другите... досега мъжете, които са готови за сериозна връзка с една жена , а даже и в момента ти изглеждат непривлекателни...



Тема Re: да, съществуватнови [re: Malinali1]  
Автор FllerO99 (путлерист )
Публикувано26.11.15 07:08



Имам един познат-лекар който се ожени за приятелката си през пролетта на 2001ва година след като не беше й изневерявал доста дълги години. И 14 години по-късно съм сигурен че той й е верен. Само че става въпрос за фин, възпитан и изключително способен и интелигентен човек. Не случайно той замина да живее в Англия където е главен лекар в болница и той и без това имаше вид точно на англичанин и в лице и в тяло.



Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор shurdilovich (shunda)
Публикувано03.12.15 12:08



Съществуват.
И що питаш?





Тема Re: Няма смисълнови [re: Melany99]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано04.12.15 00:15



Те американците май нямат любовници...

Имам чувството,че в Бг това е масово, а тук изобщо...



Тема Re: Няма смисълнови [re: Monica123]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано04.12.15 00:41



Имат любовници в БГ, купуват им къщи, пазаруват с тях до 20 часа, правят им деца на 55 г. Деца на 4 г. Така, как мислиш



Тема Re: Няма смисълнови [re: Albena l]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано04.12.15 00:56



Малко объркано си го написала,но става ясно,че в БГ това си е нормална практика.

И аз така мисля.



Тема Re: Няма смисълнови [re: Monica123]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.12.15 02:28



Особено по калифорния, където ако нямат пребрачен договор при развод им взимат половината притежания - то си е до страх да имаш любовница...





Тема Re: Няма смисълнови [re: Melany99]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано04.12.15 16:49



Да, това може би е една от причините.
Но освен това самият морал е друг.

Знаеш, те си ходят на църква в неделя.Няма я тази разюзданост като в Бг.

Аз съм била свидетел на мъже, чиято съпруга е в съседната стая, да правят опит да свалят мноооооого упорито друга мацка.



Тема Re: Няма смисълнови [re: Monica123]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.12.15 17:36



Да бе - друг.
Затова са пълни сайтовете за запознанства със женени мъже, да не говорим колко са посещенията по порно сайтовете...



Тема Re: Няма смисълнови [re: Melany99]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано04.12.15 18:36



Naistina?

Ами не знам...нямам такива наблюдения.

А иначе какво лошо има в порното не мога да разбера?

А мъж да не гледа порно си е направо странно???



Тема Re: Няма смисълнови [re: Melany99]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано04.12.15 19:49



-Мамо, какво е любовница?
-Това, маме, е лоша леля, която ни краде от семейния бюджет...
-А любовник?
-А това, миличко, е добър чичко, който помага на баща ти!





Тема Re: Няма смисълнови [re: Monica123]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.12.15 20:38



Ами така си е!





Тема Re: Няма смисълнови [re: Monica123]  
Автор pyrvata ()
Публикувано05.12.15 00:05



... много сладък виц...

има толкова добри чичковци, толкова крадливи лели...



Тема Re: Няма смисълнови [re: Monica123]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано05.12.15 00:08



Хахахахаха





Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор Паладин (елитен)
Публикувано01.01.16 19:57



Отговора е близко до акъла и гласи следното:

- Да, има мъже които не изневеряват

- Да, процента им спрямо останалите мъже е доста малък

Това е така, по простата причина, че винаги, навсякъде и във всичко количеството е повече от качеството. Количеството е за сметка на качеството и обратно.

По принцип, мъжете са по-предразположени към изневери от психологическа гледна точка, просто защото са мъже и това е следствие на мъжката психика. Което обаче не бива да ви звучи като извинение и оправдание.

От метафизична гледна точка въпроса е доста елементарен. Индивиди с ниско духовно развитие, залитат към полигамност и респективно към изневери. Обратно, хора с по-развита духовност предпочитат моногамност и са верни. Процентното съотношение е ясно и го изяснихме в началото - така че това е нормално. Предвид тия обстоятелства индивида следва да реши, ще търси ли на всяка цена моногамен партньор и може ли да бъде сигурен в точността на преценката си? Тоест изневярата оправдание ли е за раздяла? И да и не! Зависи от индивидуалния случай и от съпътстващите обстоятелства. Обикновено обаче, съветвам всеки който има проблем във връзката си да се замисли дали пряко или косвено, директно или индиректно, няма и той някаква вина за съответното развитие на нещата. Живота е динамичен, а не статичен, същото е и с връзките, защото хората се променят. То е малко като в спорта, ако обичате и харесвате някой човек, не си мислете че това е достатъчно условие и обстоятелство, за да го задържите. Да се задържиш на върха е по-трудно от колкото да достигнеш до него. Тоест трудното не приключва със спечелването на партньора, то от там започва

Вашето отношение към някой води до изменения в неговата личност и в неговото отношение към вас, това важи не само за връзки но и за приятелска, професионална среда и т.н. Монотонността на една връзка в която двама партньори често влизат след известен период от време заедно е началото на края на връзката в повечето случаи. От една страна монотонността е естествен процес. Но от друга, винаги поне през някакви интервали, трябва да поддържате едно високо ниво на здравословно "напрежение" и "стрес" във връзката си. Това е като мускула. Ако сте лениви, той атрофира, ако го напрягате, той се развива. Но напрежението също може да влезне в монотонност, за това трябва и да го стресирате мускула, с изненадващи тренировки, различни от предишната, така че, да не привикне към едно и също напрежение. Във връзките е горе долу същото. С което искам да кажа, че това дали партньора ви е по принцип склонен към изневери като манталитет, е едно на ръка, но нещата зависят и от вас в не малка степен. И пак казвам, ако белята стане, това е колкото мотив за раздяла, толкова и не е такъв - зависи.

Два балона си летели, особено третия?!

Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Паладин]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано06.01.16 13:52



Било каквото било - приключихме го официално отдавна.
Пак получих имейли от бившия си по празниците, в които ми пак пишеше, че го е направил от глупост и идиотщина, но според мен животът е твърде кратък, за да се задълбаваме в такива неща.
По-добре всеки да върви по своя път.

Редактирано от Malinali1 на 06.01.16 13:56.



Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано06.01.16 20:34



По-добре всеки да върви по своя път.

Така е.
Всеки решава за себе си.
:)



Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано07.01.16 13:00



Ако е с две жени на тройка изневяра ли е?



Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Noy BG]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано07.01.16 16:52



Не знам. Сигурно не е изневяра спрямо двете жени, участващи в тройката, но такъв казус не съм имала.



Тема Искаше ми се да кажа не, но...нови [re: Malinali1]  
Автор milady7 (дяволка )
Публикувано09.01.16 00:24



Да. Съществуват.

Но не се понасят такива.

Честно. Избиват им чевиите в други посоки.

Да си ходи там странично(но разумно) и да е спокоен в къщи.

Devil may cry...

Редактирано от milady7 на 09.01.16 00:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.