Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Няма смисълнови [re: Melany99]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.11.15 11:56



Абе аз знам, че ако мъж има любовница някъде, прави и секс със жена си, че да не заподозре нещо. Това е в началото, докато срещите с любовницата са достатъчно редки и може да се справи. Само че в един момент любовницата заявява претенции за повече и те тогава вече нещата излизат от контрол.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: rayoflight]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.11.15 12:02



"Жената може да избира между мъж, с който е спокойна, но не е щастлива
и мъж, с който е щастлива, но не е спокойна."
Глупости на търкалета. Все едно само готините мъже са изневеряващи и само скучните и неприятните- неизневеряващи. Познавам толкова охлюви, с които не ми се и говори, пък си имат любовници и също толкова готини, забавни и отвсякъде прекрасни мъже, които си обичат жените и не се хвърлят на всяка втора крава... Виждала съм и жените на тези, вторите- греят.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: rayoflight]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.11.15 12:04



На момъка му вярвам, а мацката или не е влюбена или се мисли за по-свободомислеща, отколкото е.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Няма смисълнови [re: Melany99]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано23.11.15 13:48



"Ако не изтичат парични потоци..." Едва ли ще харчи за любовницата си твоите пари.

Той си ги печели, той ще решава за какво да ги харчи!

Редактирано от LAMBl на 23.11.15 13:54.



Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано23.11.15 14:14



Съществуват... но ти вероятно не знаеш къде и как да ги намериш.



Правя опит за просташки каламбур!


Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: WitchSmile]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано23.11.15 14:16



В науката "Химия" не съществуват. Мъжете не са химичен бульон, който да разбъркаш...

Правя опит за просташки каламбур!



Тема Re: Няма смисълнови [re: LAMBl]  
Автор Melany99 ()
Публикувано23.11.15 15:46



Ламбии, Ламбиии...
Няма негови пари в семейството!
Общи пари са!






Тема Re: Иска ми се да задавам въпроси,нови [re: Malinali1]  
Автор TCNQ ()
Публикувано24.11.15 00:24



Не, съществуват жени, които не знаят как да си задържат мъжете, и други жени, които могат да им предложат липсващите моменти.



Тема Има и такива,нови [re: TCNQ]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.11.15 09:40



да. Но има много мъже, които не знаят какво означава да бъдеш обичан и се хващат на лъжите на други жени, а зарязват тези, които са ги направили истински мъже. Щом егото им е задоволено са готови и звезди да свалят, няма значение, че не са истински обичани.





Тема Re: Има и такива,нови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.11.15 11:13



И защо да са "ЛЪЖИ", това, което им предлагат други жени?
Не е точно така. Разбира се има и подобни случаи, но не винаги е така.
Това, че са имали късмет да се срещнат и разбират и чувстват добре с друг човек, не означава лъжа:)
Лъжа е ако оставяш да живееш в илюзията, че ще търпиш някак си...лъжа към себе си най-вече.

А и животът е кръговрат.
Хората се срещат и разделят. На различни етапи, нещата се променят, особено в днешният динамичен живот.

зарязват тези, които са ги направили истински мъже...това голяма щуротия си написала, извинявай:))))))))))))))))))))))))))))))...мъжът израства и без помощта на превеликата съпруга, като същото важи и за жената



Никой на никой не е длъжен доживот, особено ако някъде не се чувства комфортно...освен на децата си!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.