Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Анкета: Колко от нас..нови  
Автор ray_of_light_ (член)
Публикувано21.09.15 15:17



Реших да попитам - колко от нас са склонни да издържат половинката си всецяло, а тя/той да трупат своите спестявания на собствена сметка за неопределеното бъдеще?

Моля съгласните да се отбележат с +1 (не виждам друг начин за анкета тук).

п.п. И то при положение, че вие нямате все още дете, а другия има.


*Умът забогатява вземайки, а сърцето давайки.
> https://www.youtube.com/watch?v=JiAlDX4XwOk

Редактирано от ray_of_light_ на 21.09.15 15:39.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: ray_of_light_]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано21.09.15 15:55



Ами, вече има една, т.е. аз, но всичко започна като схема за спестявания и не съм си помисляла, че ще стигнем до този момент. Описала съм подробно ситуацията.
Ако трябва да бъда напълно честна, откакто сме във война с бъдещата ми бивша половинка не съм му споменавала за тези спестявания, защото от около 2 месеца не му говоря, и не знам какво ще реши по въпроса - дали ще върне нещо или ще се направи на ударен.
Както вече разбрахте, моят недостатък е любопитството и чета и неговите имейли, макар и да не отговарям, които също праща регулярно и от които личи, че крои разни стратегии да ме обработва психологически да се откажа от развода.

Редактирано от Malinali1 на 21.09.15 16:00.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: ray_of_light_]  
Автор Melany99 ()
Публикувано21.09.15 15:56



Много се извинявам, ама ВИЕ откога сте една от нас?


Че нещо не се сещам?
Стар ник?
Откога пишете тук?
Коя сте и за какво се борите?



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Malinali1]  
Автор ray_of_light_ (член)
Публикувано21.09.15 16:26



Реших да задам въпроса, защото не разбирам как така подценяват толкова важно нещо.
Разбира се, че е провокиран от твоята тема, но въпреки това не е лично към теб.
Опитвам да видя колко хора, от тези, които ти предлагат да затвориш очи и да замижиш биха приложили същото и към себе си. И нямам предвид да простиш на другарчето грешката, а ... да се съгласиш да те използват.
(Ти надявам се вече би се замислила повече, миналото време не се брои.)



Анкета е. Да видим колко.

*Умът забогатява вземайки, а сърцето давайки.
> https://www.youtube.com/watch?v=JiAlDX4XwOk


Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Melany99]  
Автор ray_of_light_ (член)
Публикувано21.09.15 16:29



От момента, в който съм одобрена да пиша в този клуб.
Тогава четях полезна за мен информация.

Ти нещо повече ли изискваш за членство!?



Преча ли ти? Някакви нови правила ли въвеждаш? Интерес нямам никакъв към тебе, за да ти задавам подобни въпроси и не знам от какво е провокиран интереса ти към мен!?

А иначе се боря за световен мир.


*Умът забогатява вземайки, а сърцето давайки.
> https://www.youtube.com/watch?v=JiAlDX4XwOk

Редактирано от ray_of_light_ на 21.09.15 16:30.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: ray_of_light_]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано21.09.15 17:58



Ако трупа пари по своя сметка не бих го издържала. Иначе съм го правила и не ми е пречило кой знае колко, макар че си е дразнещо. Просто има и по-важни неща.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: ray_of_light_]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано21.09.15 18:04



Не мислиш ли, че когато решиш да заживееш с някого, му имаш доверие?!

Финансовите въпроси се решават, както е най-удобно на двамата, а доверието априорно съществува.

В живота не се знае какво ще се случи, може първо на единия да се наложи да издържа другия, после колелото да се завърти.

При мен беше, подобно на Малинали. Само че аз не печелех достатъчно, че да издържам другия, та двамата давахме пари за домакинството, а спестяванията държеше той, защото аз имам "широки пръсти". Според него, той спестявал повече пари преди да започне да живее с мен.

Не знаеш какво мисли мъжът на Малинали.

Защо теб толкова те притеснява това?



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: ray_of_light_]  
Автор echr ()
Публикувано21.09.15 18:24



Що за въпрос?! Никоя нормална жена не би го правила с ясното съзнание, че той се облагодетества за нейна сметка. Е, ако успее да я излъже нещо... щото нали, на влюбения му се ще да вярва на половинката си.

Аз понеже съм стисната и урсуз, такава ситуация може да ми замрази чувствата за нула време

.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: ray_of_light_]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано21.09.15 18:34



Тая схема хич не ми е ясна ...ма доколкото знам света предоволно шарен и ситуации всякви.

Също толкова не ми е ясно как въобще се обсъждат финансовите схеми на други хора и доколко може да се счита достоверна информацията подадена едностранно.

Щот ей ся мога да кажа, че издържам половинката щот съм платила ток от 10 лв. пък да забравя, че ми е напълнил резервоара с бензин





Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: WitchSmile]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано21.09.15 19:09



При нас нещата се развиха по следния начин - идеята за общата дейност се появи, когато бяхме само приятели, но не предприехме действия, защото това се случи по време на голямата криза. Той беше вече разведен от около година.
После станахме гаджета и когато се оженихме аз бях тази, която предложи да се спестява и то по този начин - неговата заплата да отива директно на влог, защото при мен нещата са малко по-хаотични, т.е. няма твърда дата, на която получавам възнаграждение за извършена работа и внасянето на определена месечна сума вероятно нямаше да бъде систематично. Поне аз виждах така нещата. В началото пита няколко пъти дали съм сигурна, но тогава му имах пълно доверие, което беше трайно до онзи момент.

Редактирано от Malinali1 на 21.09.15 19:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.