Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Чудя сенови [re: Malinali1]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.09.15 09:29



По-добри са друг път. Я ще изчисти праха без да вдигне никой от стоящите на лавицата предмети, я ще сготви, ама след него по пода ще стоят следи от всичко сготвено... За добро домакинство си трябва търпение и внимание към детайлите, пък те карат на едро. Изключение- някои мъже-деви.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Чудя сенови [re: hubavka69-110043]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано27.09.15 09:59



"Я ще изчисти праха без да вдигне никой от стоящите на лавицата предмети, я ще сготви, ама след него по пода ще стоят следи от всичко сготвено... За добро домакинство си трябва търпение и внимание към детайлите,..." От къде познаваш жена ми!?

Описала си я перфектно!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Чудя сенови [re: LUClFER777]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано27.09.15 10:43



Като те чета - ти да не си Ламби?



Сори, че го намесвам, ако не сте едно и също лице, а сигурно не сте, ама този ти пост все едно е преписан от някои негови.

Редактирано от MupaM на 27.09.15 10:44.



Тема Re: Чудя сенови [re: LUClFER777]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.09.15 11:41



Мисля, че не говорим за изключенията. Ако твоята жена беше правило, мъжете камериери щяха да са много повече от жените камериерки, ама не е така.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Чудя сенови [re: LUClFER777]  
Автор Melany99 ()
Публикувано27.09.15 16:10



Според мен - мрънка си сега, че още не е придобила рутина в новото си положение.
Но нека да се оплаче жената.
Както се казва - и ето пройдет!

Хубаво е да има някой да се грижи за къщата, а ти само да си мързелуваш.
Зависи от цената, която трябва да платиш!



Редактирано от Melany99 на 27.09.15 16:12.



Тема Re: Чудя сенови [re: Melany99]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано27.09.15 17:51



Някои не плащат цена за мързела си, а дори получават заплата за него. Справедливост ли търсиш?

Пожелавам ти успех с намирането й!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Чудя сенови [re: Malinali1]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано28.09.15 08:44



преди да прочета по-надолу от началния постинг, аз пък се чудя:
ти знаеш ли какво искаш?
Някакви внушения минаха тук по повод твоята драма, че въпросният изритан помияр бил на твоя издръжка - аууууу! как можело ти да плащаш режийните, пък той да си спестява заплатата и само да ти финансира почивките и пътуванията. То пъ се оказа, че било по твое настояване. Сега пък търтеят вършел повече слугинаж, излезе наяве.
И се грижел за храната и здравето ти.

дали да не си прибера мъжа?
Ти откъде ще си прибираш полезната вещ? от кофите за боклук на улицата ли2

Редактирано от alisalisa на 28.09.15 08:45.



Тема Re: Чудя сенови [re: Melany99]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано28.09.15 08:47



Няма ли по-евтино да ти излезе да си вземеш домашна помощничка?

със сигурност, но тя или е стисната, или не може да си го позволи.
щом в една свързана тема твърди, че никога не би се бръкнала да си финансира пътувания, почивки и СПА, смятай за какъв манталитет иде реч.



Тема Re: Чудя сенови [re: Malinali1]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано28.09.15 08:48



В момента не мога да кажа, че толкова го обичам, ама поне нещо вършеше.



култово!



Тема Re: Чудя сенови [re: Melany99]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано28.09.15 08:56



Някои - може, ама ти не четеш ли, че точно този си вкарвал неговите пари в лична банкова сметка?

ама ти не прочете ли, че това решение е взето по настояване на момата, за да съберат пари за общ бизнес? пичът много я питал сигурна ли е, че точно по този начин трябва да оперират с общите финанси, тя била сигурна.

обаче, той финансирал почивки, пътувания и СПА за двамата - тя не би похарчила и стинка за подобни "глезотии". което много ме зачуди - представи си да живееш в някакъв град и квартал и едничкият ти маршрут през целия живот да е от къщи до работата и обратно, за разкош малко пеша в градския парк. секви уикенди и отпуски - в къщи или наоколо напълно безплатно, щото да мръднеш на курорт струва грешни пари.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.