Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Бахмааму ?!нови [re: WitchSmile]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано26.09.15 00:35



На съпруга се дават възможно най-малко и му се държи много точна сметка.

Верно ли ..





Тема Re: Бахмааму ?!нови [re: borecom]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано26.09.15 10:54



Не познаваш ли такива семейства?



Тема Re: Бахмааму ?!нови [re: WitchSmile]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано26.09.15 11:10



Ми не.

Освен бай мангал, дет ми е майстор на селската къща. Той дава парите на кака манга тутакси, след като ги вземе от мен. А тя дали му ги цънка сетне по описания начин - не знам ..



Едно изключение според мен. В средата ми не разпознавам нито 'търтей', нито чак толкоз серт женки. Отново съм учуден, както и преди с 'търтеите'.



Тема Re: Бахмааму ?!нови [re: borecom]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано26.09.15 19:31



Живеем в различни светове. Надявам се твоят да е по-разумен.





Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: ray_of_light_]  
Автор ellynora (x)
Публикувано02.10.15 17:57



Мога и да реша да го поиздържа няколко месеца , ако ми припише няколко движими и недвижими имота.





Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: ellynora]  
Автор darmi54-211745 (минаващ)
Публикувано02.10.15 19:10







Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: WitchSmile]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.10.15 13:50



Не мислиш ли, че когато решиш да заживееш с някого, му имаш доверие?! Хората са казали, чисти сметки, добри приятели!

Доверие, доверие, но когато едната страна прекали, доверието се изпарява. Колкото и широко скроен да е един човек, ако благородството му е постоянно "експлоатирано", рано или късно ще му писне и доверието ще изчезне.

Затова, хората трябва да държат сметка, какво дават и какво получават. Няма ли баланс и доверието и разбирателството отиват на кино.

Не може, отношенията между двама души да са за сметка на единия.

Определено мъжете сме по-склонни да издържаме половинката си, но жени запомнете! Мъжете повече демонстрират склонност да издържат, отколкото реално са готови да го направят.

Съвет: Не експериментирайте с това, защото когато разберете, че той не е съгласен да ви издържа, ще е вече късно - ще му е писнало от вас и връщане назад няма да има.

Просто поемете своите 50% от всички разходи и ще имате нормална връзка, ако останалите неща са наред, разбира се. Не си разбивайте любовта с финансови тарикатлъци.

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 03.10.15 13:52.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: LUClFER777]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано03.10.15 18:05



Денят, в който започнеш да пресмяташ какво даваш ти, пък какво дава другият, пък дали е по-равно ... е денят, в който започва края на любовта и партньорството.

Изпари ли се доверието, защо ще се мъчиш да живееш с такъв човек?

Аз съм глезла, не бих живяла с човек, на когото нямам доверие. (Веднъж за кратко ми се случи, беше неприятно, никога не бях спокойна, все нащрек той какво ще направи, дали ме лъже. Втори път не бих си го причинила.)

Щом се чувстваш използван, ще намериш и доказателства за това, но ще обичаш ли?

Ако някой проявява тарикатлък, той обича ли? И за какво ти е да живееш с човек, който не те обича (толкова ли хубава мусака и ... прави)?

Ами, не винаги финансите могат да са 50 на 50%, нито грижите и задълженията.
Докато нямахме деца и двамата работехме, беше така - 50 на 50.

Но сега, когато имаме деца, а той е абдикирал. Хвърля 186 лева на месец и с това му приключват грижите. Остатъкът до 100 % пари, задължения и грижи идва от мен. И не го мисля, радвам се че мога.
А знам, че един ден животът може да се преобърне и този, който е давал по-малко да започне да дава 200% и то не само защото му се налага, а защото иска.

Ако жена ти започне да плаща 50% от сметките или плащаше това как ще или щеше да повлияе на отношенията Ви?

От това, което беше описал далеч не само парите са Ви били проблем.

Изчисти ли днес за 1 час? Или тази седмица само половин стигна, защото никой не е разхвърлял?



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: LUClFER777]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано03.10.15 18:06



Присъединявам се към казаното.
Но аз все съм подхождала с презумпцията, че аз като давам, като се старая за семейството, ответната страна ще прави същото.


А явно, тя/ответната страна/ свиква, че някой прави всичко и си гледа рахатлъка.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано03.10.15 18:14



Ако само единият прави всичко, за другата страна не смяташ ли, че е "задушаващо"?

Ако ти правиш всичко, позволи на другият също да прави "всичко". Всичкото е достатъчно много, за да може да се напасне между двама Ви.

Освен да даваш, е добре, да получаваш.


Какво стана с кандидат-гаджето?

Ама, това 18 см. е страшно много. След като четох тук, в един момент си премерих дланта от средния път да основата - 17 см. и това ми се видя толкова много, че я мерих няколко пъти, а по едно време я държах изпъната и я съзерцавах - много е.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.