Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: dolphinclio]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано21.09.15 19:13



Поради тази причина се опитвам да бъда обективна. При нас глезотии като пътувания, почивки, SPA и др. никога не са ни липсвали, но аз не бих финансирала такива неща. Правеше го той.
За това и няма да настоявам да ми връща нищо от спестяванията.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Malinali1]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано21.09.15 19:16



Ми начи ся праиш следното

10 месеца (примерно време на съжителство) половината му заплата ако идва къмто 500 лв. (пак примерно) си ги искаш и клубните финансисти ще мирясат

Ааааа е ся прочетох за спа-ма-то. Начи сте фитка и няя кво се мъдри повече по финансовата тема

Редактирано от dolphinclio на 21.09.15 19:17.



Тема Re: Абе........:)))))))нови [re: ray_of_light_]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.09.15 19:24



Kakви спестявания бре хора?:))))))))

Всичко отива за сметки, храна, деца, кола, ежедневие, кредити и пр....накрая пак на червено-да живеят кредитните карти. Ний дОма нЕмаме стинка спестена и сме си пей сърце и не изпадаме в мнителности




За какви спестявания изобщо говорим в БГ?

Или па тук може да сте всички мноУ богати...я ний беднитед аотивам еи се срамуваме и се утешаваме с уиски и кашу



Тема Re: Абе........:)))))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано21.09.15 19:28



Как какви бре

Ако той примерно е употребявал два пъти повече ностни кърпи от момата това са си цели 1,20 на месец по 24 месеца ....цели колко там, че ме мрЪзи да смятам

...или тоалетна хартия ....или морковите в салатата ...

Оф нещо ме хвана лигнята ще ме прощавате ...ма то и темата една такаваааааа



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Malinali1]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано21.09.15 19:35



Пари се печелят.

Вярно, ше ти трябва някакво време да се възстановиш психически, но от всичко, което написа, ми се струва, че този човек не е бил за теб. Потърси този, които е за теб.



Тема Re: Абе........:)))))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Melany99 ()
Публикувано21.09.15 19:57



Ами по-принцип е винаги по-изгодно да имаш да даваш, отколкото да имаш да вземаш...
Банки фалират, инфлация идва, ала-бала...





Тема Re: Абе........:)))))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано21.09.15 20:33



При нас нямаше деца и свързаните с тях разходи.



Тема Егати ..нови [re: ray_of_light_]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано21.09.15 21:48



.. на теб съм ти чел напоследък мненията и всяко второ е на тема пари - земи му парите, разбрахте ли се за половината, ако не ти даде не го обичай, първо вземи парите после мисли .. и прочие фиксации на тема пари.

Ко ти е бе моме ? Що за изкривяване имаш ?

Изчетох и куп глупотевини и от теб и от други еманци-патки на тема кой бил хранел търтеи. Зехте да се самозабравяте.

Хабер нямам с какви мъже контактувате но .. познавам в близък кръг доста двойки - в 90 % от тях мъжете са по опаричени и ни един не съм чул да казва, че храни трътла. В останалите 10 % евентуално са равни в доходите .. и ни един не познавам да е хранен търтей. Епа вземете си сменете таргета бе, само убитаци ли намирате ?



Не ми се занимава да вадя статистики кой от половете е по-доходоимащ, по с власт, с повече постове и .. прочие. Приемайте на доверие ..



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: ray_of_light_]  
Автор Melany99 ()
Публикувано21.09.15 22:07



Ами като са Ви дали достъп до клуба е правилно да се представите - ръст, цвят на косата, обиколка на бюста...
Когато отивате в чужда къща нали поздравявате, носите цветя, кутия бонбони.

Все да Ви учи човек значи на Дир-ски етикет!





Тема Re: Егати ..нови [re: borecom]  
Автор 2biri ()
Публикувано21.09.15 22:09



Тази тема е интересна. Кое кара един мъж да "хрантути" една жена? Ако има деца, ако те са малки - ясно, затова именно е по-честата роля. Но инак защо? Аз поне познавам двойки - децата са на училище, мъжът на работа, а тя - на кафе, на фитнес и после на връщане взима от топлия щанд нещо

И не мрънкат наистина мъжете по случая. Само ако тръгнат да се развеждат, се чува - ауууу тя беше лешпер, а аз й осигурих всичко. Но ако са ок семейно, сякаш почти й се радват




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.