Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: hubavka69-110043]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано07.10.15 08:56



В детска градина ли е предучилищна или в училище?

Къде ще ходи на училище?



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Lira Emerald]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано07.10.15 09:02



Аз съм много зла майка. Никакви дълги коси, докато не стане на 15 години. На 5 - коса до раменете е напълно разумно.

До навършване на пълнолетие съм забранила: продупчване на уши и тяло за обици, постоянни татуировки, силикон в циците, ботокс в устните (забраните се увеличават всяка година).



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: WitchSmile]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано07.10.15 10:41



А какво точно ти пречи като ти каже, че етажерката не е обезопасена, най-мило да го помолиш да я обезопаси, защото ти не знаеш как? Слива ли имаш в устата или какво? Извинявай, ако звуча грубо, ама наистина се ядосвам. И всъщност, защо още като я купуваше етажерката, не го помоли той да я монтира?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: ray_of_light_]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано07.10.15 13:16



Ако отношенията ви са нормални, няма да ти прави впечатление. Аз имам спестявания от преди брака, но съпругът ми знае за тях. В момента той ни издържа, а аз подработвам за собствено удоволствие. Каквото съм спестила е на моя сметка, но то е там за да не се пипа и да разчитаме на него, в случай на екстремна нужда.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Lira Emerald]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано07.10.15 13:19



Ох, успокоих се. Признавам си, че не се справям. Гледам да е сготвено, щото това се забелязва, мъжът ми да има чисти дрехи и да съм проверила малкия за училище. Прах не съм бърсала от не-знам-кога. Веднъж в седмицата правя основно чистене, но пак не стигам до детайли. Гладя всичко, но не ми е основно занимание. Когато успея...



Тема Re: Ненови [re: rayoflight]  
Автор c@t ()
Публикувано07.10.15 14:00



Ама ти видя ли за какво домакинство се заговори в темата?



Като прочетох за бърсането на прах, се замислих аз кога съм бърсала унас - до сега никога Понякога минавам с прахосмукачката с малка четка през мебелите.

През седмицата не домакинствам, а през свободното време домакинствам само заедно с моя приятел, иначе не.

Имаме 3 или 4 сервиза, чинии, вилици, ножове и лъжици, ако не се мие, стигат за цял месец (изпробвано)

Така че всички унас имат все някога интерес да подреждат, аз съм доста търпелива, не се оплаквам



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: ariel$$]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано07.10.15 15:11



Схемата "основно чистене" отдавна съм я махнала от програмата си:) Под основно разбирам да се прахосмучка, миене прозорци, прах, завиране до всеки ъгъл и пр. подробности...май го правя последните 10г. един път на сезон /демек 4 пъти годишно:)/) и то като организирам раята да помага яко



През останалото време вече пускам прахосмук 2 пъти месечно:))...нали сме с теракот минавам с метлата през ден и това е:)) 1 път седмично или 1 път на 10 дни мия и с мистер Пропер, прах бърша 1 път на седмица и то по най-видимите места...и т'ва е...всъщност нали съм далекогледа яко вече , прахта и не я виждам, ако не сложа очилата

Прозорци се мият 1 път месечно.

Абе общи взето не се занимавам с целият апартамент...днес ми кеф за едно, утре за друго:)

Готвене 2 пъти седмично, обаче тенджера до горе и да се оправят. Иначе мат'рял за сандвичи бол, пък и ги предпочитат:)) Принцеси или такива със салам и отгоре разбъркани яйца и сирене като напека, ако може само това ще ядат:))) Като ме мързи - да живеят яйцата-'секакви на очи, на омлет с нещо, бъркани, сварени-твърди, рохки...Божеее, да са живи и здрави яйцата Добре, че муцат и спагети с кайма и дом. сос и макарони със сирене и захар, че са ми адски лесни...и така оцеляваме някак си...много ме мързи да готвя ...около 50-те яко ме Фана канапа
Като си спомня имаше и други времена на доказване...ма кой ги фанал-фанал ги е...сега е друго

Е ся се сетих и манджата дето имаме сега-сварявам пиле и го накъсвам, отделно запичам ориз с настъргани моркови уно гранде тава. Гребат от ориза, посипват малко от пилето, отстрани малко кисело мляко...ай оправяй се, бързо, лесно вкусно...и диетично, че се пазим от тежки ястия.

Бе какво се разприказвах за манджа?:)))...това, щото от сутринта съм само на 1 ябълка...бегам да муцам



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: WitchSmile]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано07.10.15 15:17



хахах...забрави , за момичето ако иска дълга коса:) И аз бях така, самата аз никога не съм имала дълга коса, но малката на 10 години забрани да и пипаме косата, сега декември става на 13 и пищеше ако ме види с ножицата...сега е с коса до кръста...май от тогава само 1-2 пъти я само оформяхме-не дава да я режем:) Косата и е плътна и тежка-красива, признавам:) Тя е много горда с нея. Но я мием 1 път на седмица и ако не помагам не се справя все още. На два пъти я оставих сама и после се чешеше и имаше нещо като пърхут, явно не измива добре шампоана и балсама от тоя юрган на главата си:))

Та ти какво казваш...хаха...казвай си...на 10 г. са хора и половина. На 11 като и дойде на щерка ти...тогав агледай какво става и къде отиват принципите ти





Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: WitchSmile]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано07.10.15 15:27



Абе така отстрани като ми изброи какво правя...чак с езадъхах:)) хаха:))

Така е, но май не го усещам много като работ атова моето, защото студиото си ми е у нас, а и то ми е удоволствие, не работа...хм, така е-статиите, сайтовете, страниците, групите са си част от работата ми...това са ми контактите, рекламата, ежедневната подръжка на линия...та май ще се окаже, че бая поработвам да го ...нали



Аааа, сега разбрах що не ми се занимава с домакинство-щото бачкам много и то с удоволствие...по моите си неща...и като вляза в реалността щото народа гладен и си иска чистите дрехи и ми става гадно

Но когато Марина беше малка докъм 9-тата година, наистина имах доста ангажименти с нея, знаеш сама я гледах...понякога изтръпвах от това: Хайде на градинката:)...знаех, че 3 часа не мърдат, а сега ми липсва...няма угодия

Но пък детската градина много спасяваше нещата! Твоите нали ходят на градина? Ако ходят , да, наистина издърж асе:)...и вечер си на тяхно разположение, а не да мислиш: "Боже, Вуте ненаебан!"





Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Melany99 ()
Публикувано07.10.15 17:16



най-мило да го помолиш да я обезопаси

За всяко нещо ако трябва да го моли, то храм беее...



Не се ли сещат дамусеневиди, че като е запушена тоалетната трябва да се отпуши, а не да изравя от нета сто-хиляди акъли как да стане и да пускат теми в КНР-то...




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.