Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: LUClFER777]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано04.10.15 21:51



Добре, справяш се сам успешно.
Тогава защо не ти е комфортно?

Вярно е, че си градил много години семейство и то се е разпаднало. Не е приятно да видиш как се разпада семейство, в което си вложил толкова много време и усилия. Но случва се.

Сега още всичко ти е прясно, и не е свършило.
Нали ще го предъвкваш там, колкото време ти трябва, и после ще се огледаш, за да усетиш, че животът продължава да е много хубав.

Аз за чистене на фурни, печки, кухненски повърхности ползвам Cif. Много добре почиства, но после трябва да се мине с мокър парцал няколко пъти, за да се изплакне. Шкафчета и врати се мият лесно и добре с белина, разтворена във вода, има една дето мирише на дъжд примерно.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Melany99]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано04.10.15 21:56



Каква пералня имаш, че побира толкова много дрехи?

Кажи ми, че децата растат, ще стигна и аз до твоето.

Аз пера и през седмицата, нямам толкова място за съхнене на дрехи.

Ей, когато децата бяха малки, никога не можех да простна една пералня наведнъж, все някое ще реве и не може да изтрае 2 минути. Абе, хич не ми беше удобно да простирам надянала кенгуру с дете в него.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Lira Emerald]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано04.10.15 22:00



Ще те сложа по някое време в плана, не че знам кога ще е. Очертават се тежки 15 седмици, но и те ще минат.

Май, трябва да се "вразумя". Една приятелка ми го каза вчера по телефона - "Нали, си наясно, че хората не живеем, като теб. Ще се побъркаш от толкова много работа, учене и ангажименти. Преуморяваш се, зомбираш се, не знаеш на кой свят си. Спри, осъзнай се, и започни да го караш по-леко."

Не вървя, май, в правилната посока, ама да видим.



Тема Re: Хм...нови [re: WitchSmile]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано04.10.15 22:03



Не желая да ме слагаш в никакви планове!

Забрави!

Така да ти приличам на човек, който е в плановете на някой между другото!?...ей, нЕма, нЕма па с еобъркате в приказките си към кака ви.

Наистина нямам нужда от нищо-написах горното на шега, так аго приеми...малко з амайтап беше, аз ако разчитам на тоз и онзи...





Тема Re: Хм...нови [re: Lira Emerald]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано04.10.15 22:33



Колко пъти съм искала да се видим и все не успявам, спокойно.

Да не мислиш, че съм се променила към по-добро?!

Ама ми стана интересно какво ли ще можеш да направиш от някоя стара чинийка.

Видях, ей тази статуя (сигурно, нарочно е направена така), ама си спомних за твоята статия за счупените съдове, красива е:





Тема Re: Хм...нови [re: Lira Emerald]  
Автор rayoflight (член)
Публикувано04.10.15 22:45



И аз пожелах веднага да ти дам чинийки, за да има една и за мене,

но или ги използвам, или ги изхвърлих тези, които не ми харесваха, та като в приказката "Сливи за смет" нЕмам сега. :)

Quizas
https://www.youtube.com/watch?v=xYz5CiEy5bY&list=RDxYz5CiEy5bY#t=3

Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: WitchSmile]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.10.15 22:54



Пералнята ми е тип американска, с горно зареждане. Май е и американска.
Старомодна, сега навлизат тип европейски с предно зареждане, но докато тази работи няма да я сменям. Влизат вътре и китеници, родопски одеала (тази година чак ми донесха от България), разни обемни юрганчета.



Тема Re: Хм...нови [re: WitchSmile]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано04.10.15 22:58



Ама ми стана интересно какво ли ще можеш да направиш от някоя стара чинийка.

Ето например:)...обикновени разни неща...декупажно-декорационни:) Поствам само 4, че ми се спи:











Тема Re: Хм...нови [re: rayoflight]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано04.10.15 23:01



Ми като нЕмаш...е ти подарък снимка-да имаш поне виртуален подарък:)))







Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Melany99]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано04.10.15 23:08



Моля те, напиши ми марка, и там каквото трябва, за да е толкова голяма.

Не съм знаела, че има такива големи перални.

Може би по магазините знаят, ама дали.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.