Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: WitchSmile]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано04.10.15 19:57



ясно-нямаш за даване сега, но ако те напъне приемам малки, като за торта/предястие и за основно:) предупреждавам, че все ми казват-ах, ако знаеш колко изхвърлих:)))))))))))))))))))))

Иначе до боклука си намирам на 2 пъти по кашонче стари разни чинийки и чашки и си ги прибирам

...и едно чайниче имаше:))



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Melany99]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано04.10.15 19:58



Мдаммм...понякога изникват много изгодни оферти





Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: LUClFER777]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано04.10.15 20:22



Ооо, да, с памперси животът е лесен.
Били вредни за околната среда, може. Все ще се намери някой як мъжага да измисли как да се унищожават.

Ти ли го кърмеше през нощта?



Хайде да не си ги "мерим". Моите до 2.5 годишна възраст се събуждаха на всеки 3 часа денонощно да пият мляко. Вече през деня ядяха храна, ама нощите - на всеки 3 часа мляко. И нали се сещаш, че като са две наведнъж, нямах грам почивка. Баща им никога не е спал при тях в този период, защото аз бях по майчинство, а той ходеше на работа.
Накрая, баща им, вече ни беше напуснал, и ги взе за няколко дни за Коледа. И аз много гаднярски му ги дадох без бибероните и млякото - да се справят той и майка му, както си искат. А, когато се върнаха децата, им казах, че дядо Коледа е взел бибероните с мляко, за да ги даде на бебета. И от тогава започнахме да спим през нощта.

Минало свършено, оставило само хубавите спомени.


И аз чакам момента, когато ще мога да "метна парцала" в ръцете на някое от хлапетата.

Как се променят възгледите на човек, според обстоятелствата. Навремето все се оплаквах, че майка ми ми връчи парцала за прах на 5 години и от тогава това стана мое задължение. Смятах, че съм била много малка (даже се страхувах от прахосмукачката и все уговарях с брат ми аз първо да избърша праха, а той после да минава с това ръмжащо чудо).

Сега, моите 5 годишни деца ми се струват напълно големи за някои домакински задачи. Преди няколко дни бяха раззхвърляли сума ти играчки, хартийки и бръмбазъци по пода. После си измислиха някаква странна игра и ги събраха до шушка, много ми хареса.

Иначе, засега, обикновено, сме 2 към 4. Моите 2 ръце прибират чистат и разтребват, техните 4 палави ръчички разпиляват.

Татковците гушкат по-хубаво. И, въобще, мъжете се занимават по-добре с децата и домакинството. Или поне мъжете, които аз познавам. Но за кратко.
Трудно им е да го правят търпеливо и непрекъснато ден след ден, година след година, десетилетие след десетилетие.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Lira Emerald]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано04.10.15 20:24



Ок. Брат ми ще си продава жилището в София, ще го питам, дали мога да вземе съдовете.

Но няма да е скоро. Започнах пак да водя упражнения и сега графикът ми е много натоварен 7 дни в седмицата.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Lira Emerald]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано04.10.15 20:26



сварих отделно 4 кила картофи...да свикват, че идват военни времена и може и само на картофи със сол да карат:)))))))))))))))))


Хахаха, на глас се разсмях.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Melany99]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано04.10.15 20:34



Много е.

И аз имах много мои и на брат ми, докато живеехме в неговия апартамент, преди това и при майка ми имаше много. Затова сега имам само най-, най- необходимото. Което ми е било жал да изхвърля е завито с хартия и поставено в кашони и не го мия, ще го измия, ако ми потрябва.

Имам един сервиз чинии за гости (18 части), но тях ги мия, когато ще идват гости, а не когато чистя съответния шкаф.

Подправките, повечето ги оставям в пликчетата им, и всички пликчета са в няколко кутиии - за сладкиши и за солено. Иначе стават много бурканчета. Но аз не ползвам много подправки вече, сега децата са малки и не харесват повечето подправки.

Кафеници, чайници, захарници, прибори за сирене - вече нямам.

Захарта, кафето, какаото ги държа в метални кутии. Само солта и содата в бурканчета.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: WitchSmile]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.10.15 20:48



E, как ще е много...
Ти явно не посрещаш гости сега с децата.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Lira Emerald]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано04.10.15 20:52



Ти нещо се оливаш Удоволствието е изцяло мое!



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: WitchSmile]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано04.10.15 20:57



Ти ли го кърмеше през нощта? Не! Но и тя не кърмеше. Според нея, през нощта не трябваше да се хранят, за да не свикват.

И те на три часа се будеха и аз им давах вода.

За второто и аз ходех на работа и тя беше по майчинство, но пак не ставаше, аз ставах!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Melany99]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано04.10.15 20:57



Ако посрещам много гости с деца - не е за обедно меню.
Открих и хартиените чинии, за детско парти са много удобни.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.