Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:52 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: WitchSmile]  
Автор rayoflight (член)
Публикувано04.10.15 19:16



само моите са ме хванали за ръцете и не ме пускат за миг.

Така беше единия ми син като малък - този, на който сега не мога да видя очите..



Но - всяко дете (и семейство) си е индивидуално. Ако те притеснява нещо изговори го с някой, на когото имаш доверие, търси информация. Не чакай нищо да мине "от самосебе си", защото няма.

Според мен.

Quizas
https://www.youtube.com/watch?v=xYz5CiEy5bY&list=RDxYz5CiEy5bY#t=3

Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: LUClFER777]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано04.10.15 19:22



Колко взимаш на час? Ела, ако може да изчистиш и моята кухня с всички шкафчета. И много искам да видя как се простира една пералня за пет минути.

За два часа колко да взимаш...

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: WitchSmile]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.10.15 19:23



Добре де, как така ги чистите тези шкафчета за 15 минути?
Аз само 10 минути изваждам съдържанието.
След това бърша шкафчето вътре.
След това бърша всяко бурканче и го нареждам.
Груби сметки - поне 30 минути.
Ако има чаши - се мият и подсушават. На ръка, че почевето са или кристални, или някакви за кафе и чай които си изискват специално внимание.
Миялна - не ползвам. Поне от 10 години имам и само веднъж съм я пускала.
5 горни - средно голями.
3 долни - голями.
4 чекмеджета.
Поне 1-2 часа за кухнята само.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Melany99]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано04.10.15 19:28



Добре де, как така ги чистите тези шкафчета за 15 минути? По мъжки.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.10.15 19:28



Аз печката и фурната ги чистя - как да кажа, регулярно - поне по 1 час.
Хем си има автоматично почистване на фурната, но скарите се махат и се търкат отделно.
След автоматичното почистване пак се бърше, а то си е е дан пипкава работа с разните му там извивки и отворчета, за което винаги се питам, тези дизайнери на печки дали са готвили някога...



Регулярно забърсване на хладилника - поне 15 минути.
Основно - поне час.

Простиране - поне 30 минути.


Абе само един прах и как да е прахосмучене - може и да стигнат 2 часа.

Но само разопаковане на продуктите след пазар и нареждането им отнема поне час.



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Melany99]  
Автор 2biri ()
Публикувано04.10.15 19:29



Аз съм още по-зле. 2 часа готвя, после 2 часа дрехи, чинии, после 2 часа пазарувам, после пак 2 часа готвя и събота минала

В неделя къде изчистя, къде не и то не изцяло...

Що като мъжете така бързо сколасват, не го вършат те?



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано04.10.15 19:31



+1



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: 2biri]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.10.15 19:32



Абе аз чиниите не съм го смятала, че не мога да събирам и мия след всяко позване - ама пак поне 15 минути отива всеки път.

Пазарувам поне 4 часа, че един ядел някакъв си хляб, който го има само в един магазин, пък кисели краставички - друг магазин, месо - трети, после пазара - за зарзават и плодове, често и до химчето ходя - моите костюми и разни други задявки, които не могат да се перат (Тук да кажа, не си купувайте друхи преди да погледнете, че се чистят само на химче...)



Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Melany99]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано04.10.15 19:33



Е като си купил наденица, леб и лютеница...точно за 3 секунди се хвърлят в хладилника





Тема Re: Анкета: Колко от нас..нови [re: Melany99]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано04.10.15 19:38



Имаш много посуда.

В това шкафче има две рафтчета, на едното има пакети с храна: ориз, леща, кремчета... Рафтчето е разделено на две от една табла на крачета за сервиране в леглото - само нея трябваше да избърша с влажна кърпа.

На втория ред има пластмасови кутии, които ползвам често и бяха измити. И форми за кекс, които измих, ама те бяха само две.
Имаше и други кутии, които изхвърлих. Успях да побера един кашон със стъклария, чаши за бира и чинии, които са учити в хартия и нито ги ползвам, нито ще ги ползвам, ама как да ги изхвърля. Забърсах кашона с влажна кърпа.

Малко неща имаше в шкафчето, а и то не е голямо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.