Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Сериозен случай-моля помогнете на жената с мнения!  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.09.15 17:47



Писа ми притеснена моя позната по Зукърбъргския тефтер.

Разбрахме се за това, което и предложих аз да публикувам написаното от нея, а тя тепърва ще прави опити за регистрация и включване при възможност още днес или утре, но понеже няма опит наоколо ми се довери да ви запозная с фактите и проблема още сега за да не губи време. Поне да има някаквви мнения , че жената е силно обезпокоена и разтревожена.

....

Поствам Ви нейните писания, от там ще разберете и проблема и ще дадете мнеие как виждате нещата. Предлагате ли нещо...има ли изход според Вас?

"Поизстинаха семейните чувства но по- лошото е че няма диалог а само обвинения. Проблема е че много търпях. Първата изневяра започна когато бях бременна с първото дете. После в годините се е случвало. Аз за 20 г. брак не съм погледнала друг мъж. От в г. мъжа ми превъртя и стана адски ревнив. Гледа телефоните ми не дава да изляза с приятелки идва с мен на спорт и т.н. Вече е нетърпимо. Ако случайно види че съм говорила с някой познат ме обвинява в платонична връзка. И вдига нечовешки скандали. Горе долу е това. И на мен ми писна. Опитвам се да реша какво да правя...

Умен е със сериозна професия хубав мъж.... Но като откачи става плашещо. И се обясняваме дълго. Уж се разбираме накрая, но след 2-3 дни отново почва същата песен...

....

Ами според мен всичко започна преди6- 7 год. Имаше връзка с една която го натискаше да се разведе. И той ми го каза. Даже стигнахме до разговори за издръжка и кой какво иска. Аз бях се поболяла. Спях на пода и такива неща. В този период и майка си отиваше...незнам как издържах. Но се бях примирила да се разделим. Но разбрах коя е тази жена. Обадих й се. Разбрах че е омъжена. Казах й че ще говоря със съпруга й и т.н. Моя мъж направи обрат и избра да е с мен. Купихме по голям апартамент. Пренесохме се . Майка си отиде и той на погребението се закле да ме направи щастлива. Заживяхме но много се карахме . И постепенно се отчуждихме. Аз нося повече пари у дома. Планирам отпуските. Абе всичко. Той чака и почти нищо не върши. Само че аз реших да намеря хоби. Почнах фитнес и декупаж. Имам и много приятели. Той не излиза с приятели. И така започна да се дразни ако аз нещо правя или изляза. Докато ескалира съвсем.

....

Като се има предвид че съм човек с желязна психика щом и аз се предавам - не е леко. Истината е че за мен семейството е свято и затова толкова търпях. Но вече не мога. До скоро."



Аз също ще се включа . но в темата надолу...исках тук да са само голите факти и да не влияя на мнението и съветите Ви!
Благодаря:)

Редактирано от Lira Emerald на 03.09.15 18:14.



Тема Re: Сериозен случай-моля помогнете на жената с мнения!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано03.09.15 19:36



Овъртяна работа.
Какво ли мисли по въпроса противната страна? Не, че следва да е права, но все пак, как вижда нещата?
По мое мнение, ако двама души не виждат общо бъдеще, е по-добре да се разделят. Без драми. Защо ти е да се бориш за човек, който нехае за теб и за съвместния ви живот? Ако пък с децата няма усложнения, какво има да се мисли - чао и финито.

WALL·E


Тема Re: Сериозен случай-моля помогнете на жената с мнения!нови [re: Naglets]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.09.15 21:11



Утре ще я видя по фейса пак и ще видим за регистрацията, че трябва след това и ВИП да я правим...ще отнеме време.

Наистина резонни въпроси задаваш, не им знам нещата.

Иначе децата са едното беше абитуриент и май заминава да учи в чужбина, а другото сега е 8 клас, нещо такова.

Идея нямам какво мисли противната страна в момента, но като чет акак я следи и я вози навсякъде сакън да не стане нещо-болестна работа ми се струва това.



Тема Re: Сериозен случай-моля помогнете на жената с мнения!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано03.09.15 21:39



Моето мнение е ясно, но все пак да го дам - да се развежда с търтея.
Хем търтей, хем ревнив и обсебващ. Ще се роди жената, ей, сама няма да повярва защо си е причинявала толкова години това.

И за да не съм кратка ще дам пример от живота. Какво правят пчеличките късна есен? Изхвърлят търтеите от кошера и го зазиждат.



Редактирано от Lili Vihronrav на 03.09.15 21:40.



Тема Re: Сериозен случай-моля помогнете на жената с мнения!нови [re: Lira Emerald]  
Автор ray_of_light_ (минаващ)
Публикувано03.09.15 21:46



Хахаха, добър пример на Lili Vihronrav!


Подкрепям!

*Умът забогатява вземайки, а сърцето давайки.
> https://www.youtube.com/watch?v=JiAlDX4XwOk


Тема Re: Сериозен случай-моля помогнете на жената с мнения!нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.09.15 22:01



Жената е много хубава при това и интелигентна и с хубава професия...направо днес и аз се стреснах кто и чух за проблема-красива жена, хубаво тяло, поддържана, елегантна, с хубав глас...много жествена, абе жена и половина.
Направо умът ми не го побира.

Попитах я даже днес, този не е ли обременен фамилно психически даже.

Макар да ми е ясен, синдрома на изневеряващия. Бе няма оправия, от тук нататък по зле ще става.

Нещо не виждам излизане от ситуацията с компромиси.

Но и предполагам, как ако се разделят той ще спи и пред вратата и. Този тип са актьори и половина.

Знам, че и тя ще страда-виждаш , че е семеен тип жена-много е стегната, подредена, грижовна...абе направо знам за кой говоря и много ме е яд на ситуацията.

п.с. Когато се запознахме на едно събиране, тя седеше една такава красива, хубаво облечена, но и мълчалива...само оглеждаше. Седнахме с/у нея и се разприказвахме...ами отпусна се, че се заприказва, напираше и отвътре да общува, усещаше се спотаената емоция...а седеше иначе едно такова смирено...то и се общувало та мани:) Оживи се, засмя се...абе красота близо 2 часа.

Направо като си представя тия преживелици зад нея в живота и проблемите...то на милата това женско събиране и е било глътка свеж въздух.



Тема Re: Сериозен случай-моля помогнете на жената с мнения!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано03.09.15 22:16



Жената е много хубава при това и интелигентна и с хубава професия... направо днес и аз се стреснах като и чух за проблема-красива жена, хубаво тяло, поддържана, елегантна, с хубав глас... много женствена, абе жена и половина.

Ясно... Няма оправия.



Тема Re: Сериозен случай-моля помогнете на жената с мнения!нови [re: Entrepreneurial Spir]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.09.15 22:18



В смисъл...в какъв смисъл според теб няма оправия? Мъжки погледнато:)
Щото и аз съм написала същото , но от женска гледна точка.

Редактирано от Lira Emerald на 03.09.15 22:19.



Тема Re: Сериозен случай-моля помогнете на жената с мнения!нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано03.09.15 22:32



Ам, после отде си вземат нови търтеи?

WALL·E


Тема Re: Сериозен случай-моля помогнете на жената с мнения!нови [re: Naglets]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано03.09.15 22:41



Ми как от де .. нАпролет се разгонят и пак ги метнат влюбено, от цвят на цвят и от търтей на търтей.

До есенеска, когато им мине и пак зазиждат ..

До следващата пролет, всяка пролет.. и тъй - кръговрат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.